Francie: Muslimové brutálně zaútočili na pár, za to, že si objednal pizzu se šunkou

Francie: Muslimové brutálně zaútočili na pár, za to, že si objednal pizzu se šunkou

Dva muži, kteří napadli mladý pár za to, že si dali k jídlu pizzu se šunkou byli odsouzeni k 18 měsícům ve vězení.             

Younes Boussaid a Fatah Bouzid, oba 27, brutálně zaútočili na mladý pár poté, co je varovali, že „půjdou do pekla“, protože jedni pizzu, která obsahovala šunku.

Oběti opustili Le Mix bar, noční klub v Cambrésis, ve Francii, kde strávili večer a objednali si pizzu u nedalekého prodavače jídla. Poté byli osloveni Boussaidem a Bouzidem, brzy poté, co nabídli mladému páru kokain.

Když si všimli pizzy se šunkou, oba Arabové řekli mladému páru, že „půjdou do pekla“, za to, že pizzu jí. Islám zakazuje konzumaci masa z prasat.

Ve snaze ženu ponížit, útočníci hladili ženu po jejich blond vlasech a cpali jí prsty no nosu, což způsobilo, že upadla na zem a ztratila vědomí. Když se jí pokusil její společník ochránit, oba Arabové začali mladého muže surově bít, než zasáhli bezpečnostní pracovníci z Le Mix baru.

Boussaid and Bouzid poté uprchli v německé sedanu pronajatém v Belgii, jehož poznávací značka vedla k jejich identifikaci po dlouhém policejním vyšetřování.

Oba muži byli identifikováni pekařem pizzy, oběťmi a dalšími svědky a fotografiemi, které dokázaly jejich přítomnost na místě činu. Oba muži u soudu všechna fakta popřeli. Pár byl odsouzen na jeden rok a šest měsíců ve vězení a musí zaplatit škodu ve výši 1.500 €.

 

(Breitbart.com/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Francie: Muslimové brutálně zaútočili na pár, za to, že si objednal pizzu se šunkou

  • Clovek ma pravo se branit. V takovem pripade napadeni by si Francouzi meli poridit bouchacku a takovehle parchanty, navic prodavajici drogy , bezmilosti zastrelit. Tohle uz prestava vsecko.

    EK – doufam, ze kolaborant Sobotka v pristich volbach vyleti i z celou vladou a Merkelova se uz davno mela houpat na kandelabru. To preci neni mozne, aby takova jedna zidovska baba deptala miliony bilych Evropanu svymi chorobnymi predstavami o multikulti. Cert, aby ji vzal!

  • Čeká to i nás. Mo návštěvě Merkelové Sobotka sice tvrdí, že kvóty odmítá, ale jen do voleb. Po volbách sem natahá Muslimy. Už vypsali s Chovancem výběrové řízení na provozování detenčního zařízení pro šest tisíc uprchlíků. Dále už začali v tichosti uprchlíky dovážet z Řecka. Budete-li volilt ČSSD, budete volit odevzdání moci Merkelové. Ta odjela z návštěvy od nás spokojená, tvrdí, že na kvótách trvá. Proč asi. Sobotka jí slíbil, že bude poslušný, ale před volbami musí dělat, že ne.

  • Merkelová se snaží spojit kulturu, která se vyvíjela s kulturou, která zastavila vývoj před 1400 lety. Z toho musí být logicky masakr.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*