Focus.de o upozornění Židů na to, jak USA podporují islám

Focus.de o upozornění Židů na to, jak USA podporují islám

Velký německý Focus.de vydal zprávu o upozornění amerických Židů. Ti, mimo jiné, využívají reklamních ploch k tomu, aby vyjádřili svůj nesouhlas s tím, kam míří americké dolary podporující ostatní státy se špatnou politickou a sociální situací. Více než dvě třetiny těchto peněz totiž podle nich míří do islámských zemí. Podle organizace tím tak podporují genocidu Židů, kterou některé islámské země v oblastech vyvolávají a mnoho organizací páchá.

Server Focus.de ukazuje obrázek na prostředku veřejné hromadné dopravy v americké Philadelphii. Na tamních autobusech je přilepená reklama organizace pro-Izraelská organizace ADFI (American Freedom Defense Iniciative), která upozorňuje na pozadí americké státní podpory. Na obrázku s upozorňujícími nápisy jde vidět i fotografie Hitlera pořízená během setkání s palestinskými nacionalisty z roku 1941, která naznačuje, že Židé si již podobnou situaci prožili. Vedle fotografie je psáno upozornění, že vraždění Židů je popsáno v Koránu.

Správnost tvrzení organizace lze skutečně v Koránu, svatém písmu islámu, který je pro hitler-werbungmuslima vážený jako slovo boží, čili podobně jako pro křesťany desatero, se píše o všech ne-muslimech, tedy i o Židech jako o nevěřících a k jejich zabíjení vede mnoho citací. Dále je džihád, takzvaná válka proti křesťanům a Židům, opřen přímo v zákonu šáría. Strach iniciativy tak působí jako oprávněný.

 

Reklama visí na 84 autobusech města Philadelphie. Dvě třetiny peněz, které USA věnují na pomoc ve světě, plyne přímo do islámských zemí. Jako reakce nyní čelila organizace žalobě a reklama je označována za kontroverzní a jako v „rozporu s minimálními standardy slušného soužití,“ píše Focus.de. Proti reklamě protestovaly i jiné osoby, například přímo dopravní úřad nebo starosta města Michael Nutter. Navíc Mezináboženské centrum Philadelphie bude organizovat vlastní reklamní kampaň, která bude nabádat k toleranci mezi jednotlivými náboženstvími.

Židovské výkřiky do tmy

Jako marné se zdají stížnosti Izraele na agresi hnutí Hamás, které operuje z Palestiny jako terorista, co ve jménu islámu touží po zničení židovského státu. Naopak, prezident USA Obama prohlásil, že pokud bude Izrael bránit vzniku samostatné Palestiny, USA otočí politiku proti Izraeli. Íránu navíc mohou být odpuštěny veškeré ekonomické sankce jen proto, že zarazí výrobu jaderných zbraní a přestane tak hrozit Izraeli. Tím pádem bude Írán odměněn za to, že přestane páchat zločiny proti židovskému ostrůvku mezi muslimskými státy, které opakovaně hrozí likvidací státu.

Připomeňme si akty agrese arabských států proti Izraeli. Například mezi lety 1948-49 čelil národ hned několika protivníkům, Jordánsku, Egyptu, Iráku, Libanonu, Sýrii a omezené účasti Jemenu a Saúdské Arábie. V roce 1973 na Izrael zaútočila vojska Egypta a Sýrie s podporou SSSR, Pákistánu, Kuby nebo státu Severní Korea a útok podporovaly i takzvané expediční jednotky z Jordánska a Iráku. Tentokrát byl Izrael podporován i Spojenými státy. Mnoho takových sporů skončilo z pohledu Izraele drtivým vítězstvím židovského státu, většinou se zlomkovými ztrátami oproti soupeřům. Po všech sporech je bojovnost národa obdivuhodná.

Výzvy ke zničení Izraele i v Česku

Na české stránce Sharia4Czechia.com se psalo o modlitbách za „zničení Izraele, politicky či vojensky.“ Při protestech pro mír na Izraelsko-palestinském území v roce 2014 byl slovně napaden židovský účastník Jiří X Doležal.

 

Blog autora http://kubasek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*