Finští „Ódinovi vojáci“ oznámili v novém videu lov na násilníky a pedofily

Finští „Ódinovi vojáci“ oznámili v novém videu lov na násilníky a pedofily

Finská policie vyšetřuje video, které nedávno zveřejnila na sociálních sítích skupina „Ódinovi vojáci“, jenž oznámila „lov“ na násilníky a pedofily.        Video, které mělo titulky v angličtině a arabštině a bylo již smazáno z portálů Facebook a Vimeo, ukazuje skupinu maskovaných mužů oblečených do tmavých oděvů, v ruce mají pálky a řetězy a pochodují před kamerou uprostřed tmavé zimní noci a jsou doprovázeni metalovou hudbou.

Jeden z nich, jenž působí jako mluvčí, oznamuje, že „Lovecká sezóna na pedofily právě začala!“

Mluvčí poukazuje na to, že jejich cílem jsou „sexuální turisté, kteří napadli naši zemi“ a „loví naše děti“ a vysvětluje, že Ódinovi vojáci se chystají vzít spravedlnost do vlastních rukou, protože „úřady a politici nedělají nic“.

Ódinovi vojáci také tvrdí, že polovina sexuálních návrhů u mladých dívek pochází od Arabů. Skupina však zdůrazňuje, že lov je zahájen na „místní pedofily a násilníky všech barev“.

„Zaručujeme vám, že rande s námi bude nezapomenutelné. A hej, nebojte se, nebudeme volat policii,“ tvrdí.

Video je odpovědí na případy sexuálního zneužívání nezletilých v Oulu a Helsinkách skupinou cizinců, kteří již byli zatčeni policií.

Národní policejní rada požádala Helsinské policejní oddělení, aby posoudilo, zda došlo k trestnému činu podněcování k nenávisti vůči etnickým skupinám a jaká preventivní a jiná opatření by měla být kvůli zveřejnění videa přijata.

Policejní rada tvrdí, že „údajný zločin nemůže být systematickou reakcí na závažné trestné činy. A reakce na sexuální trestné činy násilným zločinem nepomáhá ochraně lidského života a zdraví a nepřispívá k veřejné bezpečnosti.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*