FDA odmítá zveřejnit data Pfizeru o očkování proti Covidu až do roku 2076

FDA odmítá zveřejnit data Pfizeru o očkování proti Covidu až do roku 2076

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) požádal federálního soudce, aby veřejnost nechal čekat dalších 55 let, než bude po společnosti Pfizer požadovat, aby zveřejnila všechny údaje a informace, které použila k udělení „povolení k nouzovému použití“ (EUA) vakcíný proti koronaviru (Covid-19) společnosti Pfizer.“

I po opakovaných slibech „plné transparentnosti“ ohledně injekcí, včetně prohlášení o „závazku k transparentnosti“, se FDA znovu ukazuje jako pouhý strážce brány Big Pharma, který se nemůže méně starat o veřejné zdraví.

Jak si možná vzpomínáte, v srpnu, více než 30 akademiků, profesorů a vědců ze spousty nejprestižnějších univerzit v zemi přišlo s požadavkem na FDA, aby zveřejnila zmíněné informace pro vzájemné hodnocení.V reakci na to FDA neposkytla absolutně nic a nyní trvá na tom, že svět musí počkat více než půl století, než se dozví pravdu. To přimělo advokáta Aarona Siriho, aby jménem expertní skupiny, která původní žádost podala, podal žalobu na úřad FDA.

„Do dnešního dne, téměř tři měsíce po udělení licence na vakcínu společnosti Pfizer, FDA stále nevydala ani jednu stránku. Ani jednu,“ říká Siri.

„Místo toho … FDA požádala federálního soudce, aby jí dal čas do roku 2076, aby plně předložila tyto informace. Úřad FDA požádal soudce, aby mu nechal předložit 329 000+ stran dokumentů, které Pfizer poskytl úřadu FDA, aby mohl udělit licenci na svou vakcínu rychlostí 500 stran za měsíc, což znamená, že její výroba nebude dokončena dříve než v roce 2076.“

Kupodivu to FDA trvalo jen asi 108 dní od doby, kdy společnost Pfizer začala obstarávat záznamy o licencích (7. května 2021), do doby, kdy udělila licenci na injekce společnosti Pfizer (23. srpna 2021).

„Vzala FDA za slovo a provedla intenzivní, důkladný a úplný přezkum a analýzu těchto dokumentů, aby se ujistila, že vakcína Pfizer je bezpečná a účinná pro získání licence,“ píše Siri.

„Zatímco tuto intenzivní revizi dokumentů společnosti Pfizer může provést za 108 dní, nyní žádá o více než 20 000 dní, aby tyto dokumenty zpřístupnila veřejnosti … Takže si to ujasněme. Federální vláda chrání Pfizer před odpovědností. Dává mu miliardy dolarů. Nutí Američany, aby si vzali jeho produkt. Neukáže vám však data podporující bezpečnost a účinnost jeho přípravku. Pro koho pracuje vláda?“

To vše samozřejmě ukazuje, že definice transparentnosti ze strany FDA je přesným opakem toho, co slovo ve skutečnosti znamená. Sliby FDA jsou také naprosto bezcenné, zejména když hrozí, že zkrátí špatně nabyté zisky Big Pharmy.

„Opět z toho plyne ponaučení, že občanská a individuální práva by nikdy neměla být podmíněna lékařským zákrokem,“ oponuje Siri.

„Každý, kdo se chce nechat očkovat a posilovat, by měl mít tu možnost. Ale nikdo by neměl být vládou nucen účastnit se jakéhokoliv lékařského zákroku. Rozhodně ne takového, kde by vláda chtěla do roku 2076 utajit veškeré informace, na něž se spoléhá při udělování licence!“

Článek Siri, který byl zveřejněn deníkem Zero Hedge, vyvolal masivní odezvu čtenářů. Řada z nich poznamenala, že neochota FDA zveřejnit údaje společnosti Pfizer jasně ukazuje, že obsahují usvědčující důkazy o protiprávním jednání.

„Chtějí se ujistit, že jsou všichni mrtví a pryč, než se dozvíme podrobnosti o jejich zločinech proti lidskosti,“ napsal jeden z nich.

„Potřebuje někdo další důkazy, aby dokázal, že vláda americké Feral Gangsta je prolezlá korupcí, neschopností, neodpovědností a nedůvěryhodností?“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Bylo to myšleno na Aeronet, ne na tento server. To, že se to ukázalo po 1/2 hodině muže být mnoho problémů. Nebo neumím číst. CDS a MMS funguje. Problém je, že to je jen začátek kůry která trvá až 3 měsíce ve 4 procesech. Některé medikamenty se blokují ke koupi. Za 1 minutu to zničí pouze těžké stavy po očkování a parazity a čase se vrátí těžký stav. Pochopit Kalkera je, řídit se protokolem. Začátek je brát 10x denně po 3 týdny. a pak…. Tomu, kdo se špatně stravuje a neposkytuje tělu aktivitu, je to na prd. a pouze na chvíli. Ten, kdo tuto kůru prodělal se respirační nemoci asi vyhnou. Mají lehký průběh. Tělo může odejít kdykoliv a nemusí to být chřipka s 500 sty kmeny do kterých patří název mentální kovid. Což je matoucí a zneužívá se v nevědomosti u těch kdo si myslí, že vládnou a sami sebe neochrání. Stačí jiná, nebo jiné nemoci ke které se přidruží k chřipka a nemoc se připíše onomu kovidu, ne k přidruženým nemocem. Každý lékař by to měl vědět ale v zájmu úplatků se může napsat jiná nemoc.

 • Pane redaktor moc se omlouvám..Sice to tady půl hodiny nebylo co jsem to poslal..Ale nakonec to tady je..Tak že sorry. Měl jste tedy moji výtku vymazat… Ono by to bylo nepříjemné protože Aeronet začal s tvrdou neomarxistickou cenzůrou a každý pravdivý a slušný názor maže..Sice bych to od něho čekal nejméně,ale změnil se na fašistický server a toto co jsem napsal tady vám,tak me to tam smazal..Prostě Aronet nebrat!!!!! CENZURA POZOR !!!

 • Redaktor · Edit

  Dobrý den,
  buď neumíte psát, nebo číst 🙂 My v žádném případě žádné příspěvky nemažeme!

 • Jak málo stačí a může Vám každý vlézt na záda i z celým covidem!!!!! Stačí 3 x 3 kapky denně správně naředeného oxidu chloričitého a můžete se třeba líbat i s coviďákem každý den!!!! Oxid chloričitý, který se běžně mnoho let leje do pitné vody a jeho plyn se běžně dává se do krevních konzerv ve zdravotnictví..Pak se tato uskladněná lidská krev používá pro výměnu u lidí!!!!Každý patogen i covid 19 je nekompromisně zničen CDS2 do 1 minuty !!!!!! . A toto je záměrně zamlčováno cenzurou a pharma zmetky kuli stomiliardám prachů!!!!!!!.Ani za sto let od Španělské chřipky (N1H1) nikdo v bílých pláštích nehledal nic na viry..A tato pandemie je vizitka bílých bohů a pharma parazitů!!!! A přitom je tak velice jednoduché,celou pandemii zlikvidovat do 1 měsíce na celém světě..Už víte kdo to nechce a proč?????

 • · Edit

  Snad ten Siri mimochodem vtipne jmeno😄 nakonec nenarazi jsem si jisty ze kdo chce ram neoficialne se tech informaci drive nebo poDeji dopidi, 55let je sila a nearealna a k cemu? To Uz tady bude milion jiny veci…idioti😷😶😰😒😞

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*