Fauci tvrdí, že není v pořádku jíst nebo pít vevnitř, i když jste očkovaní

Fauci tvrdí, že není v pořádku jíst nebo pít vevnitř, i když jste očkovaní

Doktor Anthony Fauci doporučil lidem, kteří byli očkováni proti COVID-19, zdržet se shlukování uvnitř, aby se najedli nebo napili.

Mehdi Hasan, moderátor pořadu „The Mehdi Hasan Show“ televizní stanice MSNBC, se zeptal Bidenova hlavního lékařského poradce, co Američané mohou a nemohou dělat.„Jaký je vzkaz pro očkované a neočkované Američany, co by právě teď měli a neměli dělat? Například jíst a pít uvnitř restaurací a barů… je to teď v pořádku?“ požádal Hasan Fauciho.

Podle Fauciho „stále není v pořádku“ shromažďovat se uvnitř. „Úrovni infekce“ označil za „stále znepokojivě vysokou“.

„Ne, pořád to není v pořádku z toho prostého důvodu, že úroveň infekce, dynamika infekce v komunitě je stále znepokojivě vysoká,“ radil Fauci. „Třeba včera se objevilo téměř 80 tisíc nových infekcí a my se pohybujeme kolem 60 tisíc, 70 tisíc, 75 tisíc.“

Fauci vyzval veřejnost, aby se nechala očkovat a dál nosila roušky.

„Pokud tedy nejste očkováni, nechte se očkovat, jakmile vám bude vakcína k dispozici, a pokud jste očkováni, pamatujte, prosím, že musíte být stále opatrní a nezaplétat se do přeplněných situací, zejména uvnitř, kde lidé nemají roušky,“ konstatoval.

„A prozatím, dokud s konečnou platností neprokážeme, že osoba, která je očkovaná, nedostane tuto subklinickou infekci a může se rozšířit na ostatní, měl byste také nadále nosit roušku.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Fauci tvrdí, že není v pořádku jíst nebo pít vevnitř, i když jste očkovaní

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*