Fauci přiznává, že vakcíny proti COVIDu nemoc dále šíří

Fauci přiznává, že vakcíny proti COVIDu nemoc dále šíří

Nejfalešnější americký „doktor“ se opět objevuje v televizi v obavách z takzvané „deltové varianty“ wuhanského koronaviru (Covid-19) a přiznává přitom, že „očkovaní“ lidé ji aktivně šíří mezi ostatní.

Tony Fauci, který se objevil ve zpravodajském pořadu „Čelem k národu“, vysvětlil nějakému robotickému obleku a kravatě, že „nové myšlení“ obklopující delta variantu spočívá v tom, že se snadno šíří z člověka na člověka, včetně lidí, kteří už dostali injekci proti Covidu.

Fauci tvrdí, že on a jeho kolegové z řad kariérních byrokratů zjistili, že delta varianta snadno vytváří u očkovaných „průlomové“ infekce, ačkoliv infekce jsou údajně minimální.

„Ale protože žádná vakcína není stoprocentně účinná, uvidíte průlomové infekce,“ dodal rychle Fauci, aby se pokusil ospravedlnit neúspěch očkování proti koronaviru, které mělo zabránit infekci.



„Ale to, co jsme se dozvěděli a co je nové, Johne, v odpovědi na tvou otázku, je to, že když se podíváš na úroveň viru v nosním hltanu u lidí, kteří jsou očkovaní a dostanou průlomové infekce, je to opravdu dost vysoké a odpovídá to úrovni viru v nosním hltanu u neočkovaných lidí, kteří se nakazí – to je velmi odlišné od alfa varianty,“ dodal Fauci.

„Alfa varianta, hladina viru u očkované osoby byla extrémně nízká u očkovaných lidí ve srovnání s neočkovanými lidmi – s deltou to tak nebylo. Takže teď víme, že očkovaní lidé, kteří dostanou průlomovou infekci, mohou virus přenést na další lidi.“

Proč se znovu lidem říká, že se musí nechat očkovat proti wuhanské chřipce? Ach, zapomněli jsme: minimalizovat symptomy a předcházet hospitalizacím. Škoda, že to také není pravda, o čemž svědčí naprostá většina nových hospitalizací, které patří mezi očkované.

Kromě toho nejméně osmkrát více očkovaných než neočkovaných lidí umírá na koronavirus. To znamená, že jste ve větším bezpečí, když očkování vynecháte, než když uposlechnete Fauciho rozkazu a dostanete ho.

Faucimu a jeho přátelům nějak prochází, že mluví pokaždé něco jiného. Na jedné straně se předpokládá, že každý dostane vakcínu, aby pomohl „zploštit křivku“, zatímco na druhé straně vakcína způsobuje, že křivka je parabolická.

Co z toho? Jsou injekce proti Covidu „bezpečné a účinné“, jak Fauci dlouho tvrdil, nebo šíří další nemoci, včetně obávané „delta varianty?“ Zdá se, že to druhé je pravda, a přesto Fauci stále říká lidem, aby se nechali očkovat.

Nic už nedává smysl, i když medicínští fašisté otevřeně přiznávají, že vakcíny proti Covid-19 nedokáží zastavit šíření, jak vláda loni tvrdila.

Každý, kdo už se nechal očkovat a věřil, že je to konečné řešení Wuhanské chřipky, se musí potácet hrůzou, když Fauci přiznal, že nefungují. Všichni ostatní zůstanou daleko, daleko od injekcí pro svou vlastní bezpečnost.

„Fauci je bezcenný byrokratický pisálek,“ napsal jeden komentátor v Citizen Free Press. „Za své zločiny by měl být v cele smrti.“

„Důvod, proč jsou Fauciho komentáře tak nesouvislé a matoucí, je ten, že příprava a vypuštění Covid-19 byla politická operace, a ne ‚náhodná‘, jak tvrdí, takže vládní kontrola škod (Faucim podpořená propagandistickými médii a cenzurou médií) musí měnit informace pokaždé, když skutečná pravda odhalí jejich lži,“ napsal další.

 




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Komentář “Fauci přiznává, že vakcíny proti COVIDu nemoc dále šíří

  • Mezi „léčit“ a „vyléčit“ je rozdíl. Farmaceutický průmysl má zájem přesvědčit lidi, že potřebují vyléčit a pak jim vnutit celoživotní léčení. Jen tak se dá vydělávat. Proto zorganizovali celosvětové Covid šílenství. A bude hůř, protože se jim tato cesta zalíbila.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*