Farage: Vzpoura proti EU se šíří po celé Evropě

Farage: Vzpoura proti EU se šíří po celé Evropě

Vůdce Strany pro Brexit Nigel Farage oslavil výsledky voleb ve Velké Británii v Evropském parlamentu a prohlásil, že jsou důkazem, že byrokraté EU bez tváře jsou odmítáni a že se vzpoura šíří.Tím, že Farage odstavil stranou kandidáty Strany pro brexit v těsném boji mezi Konzervativní a Labouristickou stranou, přispěl k tomu, že konzervativci získali velkou většinu, což umožní Borisi Johnsonovi konečně do konce 31. ledna dokončit Brexit.

Farage se vrátil do Evropského parlamentu, aby oslavil „začátek konce“ EU.

„Po třech a půl letech podvodů, opustíme na konci ledna toto vězení národů,“ řekl Farage.

„Staneme se nezávislým, samosprávným národem a v této katedrále se můžete oklamávat, že je vše v pořádku, ale není,“ dodal.

„Lidé nechtějí být řízeni a ovládáni anonymními byrokraty … jste odmítáni,“ řekl Farage v komentářích zaměřených na vedoucí představitele EU.

Vůdce Strany pro brexit poté zdůraznil, jak se šíří vzpoura proti EU po celém kontinentu, zatímco průzkumy veřejného mínění ukazují, že většina Poláků věří, že bude lepší odchod z Evropské unie.

„Brexit je začátkem konce tohoto projektu,“uzavřel Farage.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Farage: Vzpoura proti EU se šíří po celé Evropě

 • Byrokratická unie je ve stádiu, ve kterém byla RVHP v roce 1989. Přebujelá byrokracie, která se uzavřela ve svých palácích, produkuje nová a nová nařízení a regulace. Těch je tolik, že nestíhá kontrolu jejich dodržování, takže si bude nakonec každý dělat co chce. Byrokrati se zavřeli ve svých zlatých klecích a přestali vnímat reálný život v Evropě.
  Německo je od roku 1945 okupovanou zemí a má problém. Na jedné straně musí vyhovět okupantům a ničit Evropu, aby nekonkurovala USA a na druhé straně by chtělo Evropu vlastnit. To nemá řešení. Určitě ne v rámci EU.
  Jediným rozumným řešením je postupný odchod z EU, který nastane jako dominový efekt. Pak budou moci suverénní státy nastolit pro všechny výhodnou ekonomickou spolupráci.
  Než se tak stane, bude Německo dělat cokoliv, aby si udrželo naději na vybudování Evropské říše, kterou by ovládalo.
  Jourová by měla být souzena za vlastizradu za to, že se pokouší rehabilitovat Nacistické Německo formou zákonů a nařízení.
  Nenechme si ani zákony vnutit, čemu máme věřit a co si máme myslet.
  Nenechme se vtáhnout do válečných zájmů USA.
  Buďme sebevědomí a suverénní. V každých volbách nevolme ty, kteří jsou ochotni za jidášský groš prodat svou zemi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*