Farage rozcupoval parlament EU: „Chováte se jako mafie!“

Farage rozcupoval parlament EU: „Chováte se jako mafie!“

Nigel Farage se ostře pustil do poslanců EU když ve středu prohlásil, že se „chovají jako mafie“ v jeho reakci na hrozby a nespravedlivý tlak, ke kterým dochází při jednáních o Brexitu.

„Ukázali jste se sami, s těmito požadavky, být mstiví, být odporní – vše co mohu říci, je, díky Bohu, že odcházíme,“ prohlásil Farage. „Chováte se jako mafie.“

„Vy si myslíte, že jsme rukojmí – to nejsme, jsme volní.“

Farage byl okamžitě vypískán kabalou globalistických kriminálníků a předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani se osobně vložit do diskuze a napomenul Farage za jeho obvinění.

„Vy tvrdíte, že se tento parlament chová jako mafie a pokud jde o mě, je to nepřijatelné,“ pohrozil Tajani za potlesku jeho kolegů.

Chápu to, pane prezidente, chápu vaši národní citlivost,“ uvedl Farage, který měl pravděpodobně na mysli to, že je Tajani Ital.

„Já to tedy změním na gangstery,“ vykřikl Farage.

„Co musí být pro vás velmi obtížné dostat do vaší mysli, je, že tam venku je větší svět, než Evropská unie,“ pokračoval Farage. „85% globální ekonomiky jde mimo Evropskou unii.“

„My nemusíme kupovat německé automobily, my nemusíme pít francouzské víno, my nemusíme jíst belgickou čokoládu – existuje mnoho dalších lidí, kteří nám to dají.“

Farage pronesl svůj projev těsně vedle Jeana-Clauda Junckera, předsedy Evropské komise, který požadoval po svých kolezích, aby se ujistili, že obchodní status Británie bude po jejím odchodu nižší, než u členských států EU.

„Třetí země nemůže mít stejné výhody jako členský stát,“ prohlásil Juncker. „Tento parlament musí a taky bude zajišťovat, aby se tato skutečnost plně potvrdila v průběhu příštích dvou let.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Farage rozcupoval parlament EU: „Chováte se jako mafie!“

  • Banda neschopnych kyvalu a vyzirku v EU parlamentu jsou podrztasky USA zajmu. Nepracuji pro obcany EU, ale proti nim. Ted chteji ztrestat GB za Brexit a ukazat vsem, ze se to nevyplati, ze je budou zrovna tak tyrat jako GB, jestlize budou chtit odejit z tohoto zalare narodu! Unie by se mela rozpustit a zalozit federaci samostatnych zemi, spolupracujicich zejmena v ekonomice. Dnesni stav unifikace zemi, zakonodarstvi, rozdelovani cmoudu je nesmysl a ma slouzit NWO. Tim, ze pracuje na zniceni narodnich statu.

  • Během Brextu se EU ukáže v plné nahotě. Tato krize potvrdí, že je EU nesmyslný a hloupý projekt, který od hospodářské spolupráce (EHS) utekl k byrokratické unii, která chce lidem vyměnit mozky a ovládat je.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*