Facebook experiment na ovládání mysli nebylo nic ve srovnání se záměrnou manipulaci masmédií

Facebook experiment na ovládání mysli nebylo nic ve srovnání se záměrnou manipulaci masmédií

Na internetu vypukly minulý týden protesty po odhalení, že Facebook spustil psychologický experiment na 700.000 uživatelů, jehož cílem bylo určit, jak snadno mohou být informace použity k manipulaci vašich emocí. Facebook a jejich neuvážený psychologický experiment je alarmující, protože to naznačuje, že je internet ve špatných rukou a může sloužit jako mocná zbraň a nenápadně manipulovat veřejné mínění a prosazovat politický program,“ napsal David Einstein z SFgate.com.

Všichni ostatní souhlasili s tímto odsouzením, jako např. : The Wall Street Journal, ZDNet, CNN, USA Today a další. Manipulace s emocemi lidí v sociálním experimentu takového rozsahu, je něco velmi špatného, potvrdili média.

FOTO : joshlawler7.deviantart.com
FOTO : joshlawler7.deviantart.com

Ale pokud se nad tím zamyslíme. Facebook sice spustil experiment na ovládání mysli u 700.000 lidí, ale mainstreamová média si hrají s ovládáním mysli u desítek miliónů lidí každý den.

Každá minuta strávená sledováním jakéhokoliv mainstreamového zpravodajství je minuta strávená pod experimentem masivního ovládání mysli, který běží již po celá desetiletí. A o jaký experiment se přesně jedná? Záleží na tom, kterou stanici k vymývání mozku jste si naladili.

Pokud budete sledovat CNN, pak uvěříte, že velká vláda je vždy dobrá, že konstitucionalisté jsou paranoidní radikálové a Obama je bůh a zachránce. Pokud jste sledovali Fox News v roce 2001 po útocích 9.11, tak jste byli nuceni uvěřit, že Bush byl náš spasitel a válka byla velká legrace, kterou jsme sledovali s pohodlí gauče s pizzou a pivem v ruce a pomsta byla morálně oprávněná, kvůli všem těm „zločincům,“ kteří zničili Twin Towers. (Nevadí, že skuteční zločinci nebyli nikdy veřejně označeni, ale válka již byla odůvodněná v myslích mas..)

Facebook hraje Tiddly Winks ve srovnání s masovým programem sociálního inženýrství, které provádí mainstreamová média dennodenně. Stejná média, která vám říkají, že Facebook by měl být odsouzen pro hraní s vaší hlavou. Myslíte si, že sledujete zprávy, ale ve skutečnosti sledujete propracovanou divadelní produkci, která se odehrává na světové scéně.

Nevěříte mi? Podívejte se například na toto zcela smyšlené a ne zcela vydařené CNN vysílání z první války v Perském zálivu od reportéra Charlese Jacoa :

Celé vysílání byl naprostý výmysl, ale i tak byl odvysílán, jako by to byly skutečné informace ze „života v Saudské Arábii“.

CNN se samozřejmě od té doby stala mnohem sofistikovanější a zvládají umění vysílání falešné zprávy tak, že diváci uvěří, že je to skutečné.

Téměř vše co masy lidí vědí, jim bylo do hlavy implantováno za pomocí mainstreamových médií. Patří mezi ně všechny následující lži, které byly absorbovány k přeškolení mas :

Pití fluoridu je dobré pro vaše zuby. (Lež)

Zdravotní péče Obamacare byla provedena „cenově dostupná“. (Lež)

Neexistuje problém se zářením ze zničené jaderné elektrárny ve Fukušimě. (Lež)

Každý kdo kritizuje prezidenta Obamu je automaticky rasista.

Vakcíny vždy fungují a nemají žádné vedlejší účinky.

Vaše peníze jsou v bankách v bezpečí. (Nejsou)

Jste hloupí, když kupujete zlato. Držte své úspory v dolarech.

Lidé, kteří myslí kriticky o korupci a selhání vlády jsou proti-vládní extremisté. (Nejsou)

Zprávy v televizi jsou důvěryhodné, protože na obrazovce vypadají cool. (Vše je řízeno scénářem)

Federální rezervní systém je součástí federální vlády. (Není)

FDA udržuje dodávky potravin v bezpečí a chrání zájmy spotřebitelů, jako jste vy.

Největší hrozbou pro Ameriku je „růst domácího terorismu“ (To není. Největší hrozbou je nespoutaná výkonná moc, která vede k diktatuře, která klidně spáchá hromadnou vraždu proto lidem.)

Průmyslově zpracované potraviny jsou dobré pro vaše děti a to zejména kojenecká výživa vyrobená s obsahem více než 50 % kukuřičného sirupu.

Farmaceutické korporace dbají na lidskost a humánnost a jejich vysoké ceny za léky jsou nezbytné pro další inovace a záchranu životů. (Zapomeňte na to, že FDA si vynutila monopol na ceny za léky, které jim vytvářejí enormní zisky).


Takhle bych mohl pokračovat dál, ale dostanete se do bodu kdy zjistíte, že naprosto falešná síť víry již dlouho buší lidem do hlav své lži prostřednictvím mainstreamových médií díky propracované a neustálé deformace vaši mysli za pomocí divadelní inscenace.

Všimněme si také, že každý, kdo se odváží říkat pravdu o reálném světě je vyhozen ze zaměstnání. Například soudce Andrew Napolitano, byl vyhozen z Fox News, kvůli jeho názoru o ochraně Ústavy, což bylo již mnoho pro tyto pohádkáře v rámci jejich sítě.

Takže kde můžete zjistit skutečné zprávy? Díváte se na ně právě teď. Alternativní média, ve kterých jsou skutečné hlasy pocházející od skutečných lidí, kteří nemohou být vyhozeni, protože nemají žádné šéfy. Nemáme všechny fantastické TV pořady a supermodelky, ale říkáme pravdu. A to je pravděpodobně důvod, proč prolhaná mainstreamová média nadále ztrácejí diváky, zatímco popularita alternativních médií stále stoupá.

Vítejte v reálném světě, Neo.

zdroj : http://www.naturalnews.com
 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*