Exkluzivně: Americká vláda objednala 250.000 ochranných obleků, které budou odeslány do Dallasu

Exkluzivně: Americká vláda objednala 250.000 ochranných obleků, které budou odeslány do Dallasu

Vedoucí pracovník velké přepravní společnosti odhalil serveru Infowars, že americká vláda objednala 250.000 ochranných obleků, které mají být zaslány do Dallasu, prvního ohniska Eboly ve Spojených státech.

Vedoucí pracovník přepravní společnosti se prokázal poskytnutím průkazu totožnosti s fotografií a odeslal ověřovací email z účtu přepravní společnosti, ale přeje si zůstat v anonymitě kvůli pochopitelným obavám, že by mohl být vyhozen pro odhalení informací.

Foto :  U.S. Air Force (Public domain)
Foto : U.S. Air Force (Public domain)

Právě jsem se dozvěděl, že jsme byli požádáni, abychom pro vládu USA zaslali 250.000 ochranných obleků do Dallasu. Opět se něco děje, když stahujeme tyto obleky pro americkou vládu do Dallasu,“ uvádí člověk, který řídí řidiče, kteří pracují pro zásilkovou společnost.

Nákup čtvrt milionu ochranných obleků odeslaných do Dallasu potvrzuje, že zdravotnické úřady jsou stále velmi znepokojené z šíření Eboly poté, co dvě zdravotní sestry, které pečovaly o pacienta Thomase Duncana, nakazily virem dříve tento měsíc.


V rozhovoru na Alex Jones Show, který se konal minulý týden, doktor James Lawrenzi uvedl, že nemocnice Corporation of America (HCA), soukromý provozovatel zdravotnických zařízení, odstranil ochranné pomůcky a ochranné obleky z místních nemocnic, aniž by je nahradili. Lawrenzi také odhalil, že potencionální případy Eboly byly neohlášeny a že pacienti prostě zmizeli z nemocnice.

Jak jsme již informovali dříve, PPE distributor Lakeland Industries oznámil, že obdrželi objednávky na milión ochranných obleků od vládních agentur po celém světě, což podnítilo růst akcií společnosti o 30 procent po několika hodinách obchodování.

Společnost Lakeland zaplnila novinové titulky již v září, když odhalila, že americké ministerstvo zahraničí objednalo 160.000 ochranných obleků.

Jiné federální agentury, jako je National Institut of Health také hromadí ochranné pomůcky v očekávání nejmenované „mimořádné události“.

zdroj : http://www.infowars.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*