Evropa potřebuje více uprchlíků z Afriky a Sýrie, prohlásil člen skupiny Bilderberg a šéf Goldman Sachs International

Evropa potřebuje více uprchlíků z Afriky a Sýrie, prohlásil člen skupiny Bilderberg a šéf Goldman Sachs International

Po setkání s papežem Františkem, šéf Goldman Sachs International a návštěvník tajných setkání skupiny Bilderberg Peter Sutherland prohlásil, že evropské země nepříjimají svůj „spravedlivý podíl“ uprchlíků z afrických zemí a Sýrie.

Sutherland řekl rozhlasové stanici RTE, že 240,000 imigrantů proudících do Evropy každým rokem není ekonomickou zátěží pro země, jako je Německo a Spojené království.

Naopak, uvedl, že čtvrt miliónů nebo více přistěhovalců ročně představuje ekonomický a sociální přínos pro Evropu, Británii i Irsko.

Peter Sutherland

„Vlády musí vládnout uváděním pozitivních zpráv, že migranti jsou přínosem pro společenství, pro ekonomiku a v dalších oblastech, než se o nich vyjadřovat jako o zátěži, protože ve skutečnosti žádnou zátěží nejsou,“ prohlásil Sutherland. „Během velmi krátké doby imigranti pozitivně přispěli společnostem, ve kterých žijí.“

Sutherland citoval studie o kterých tvrdí, že poukazují na ekonomické výhody masových migrací do Evropy z Afriky a jiných zemí.

Migranti stojí Evropu miliardy

Studie provedená University College London, nicméně zjistila, že migranti ve skutečnosti představují obrovský ekonomický dopad na hostitelské země.

Podle studie, neevropští migranti žijící v Británii vysáli veřejné finance o téměř 120 miliard £ od roku 1995.

Podobná situace je v Německu, ve zdaleka nejvíce prosperující a produktivní zemí Evropy.

V prosinci, prezident Institutu Ifo pro hospodářský výzkum Hans-Werner Sinn, odporoval studií provedenou nadací Bertelsmann Foundation, která dospěla k závěru, že přistěhovalci přispěli do sociálního systému země částkou 22 miliard eur v roce 2012.

Sinn řekl německým novinám Frankfurter Allgemeine, že ve skutečnosti „v čisté rozvaze, imigrace stojí stát více v sociálních nákladech a dalších otázkách, než přináší prostřednictvím daní a příspěvků na sociální zabezpečení.“

„Tváří v tvář této situaci, bychom měli konečně začít neideologickou debatu o přistěhovalecké politice, která nebude poháněna pátráním po politické korektnosti,“ dodal.

Navzdory četným studiím ukazujícím negativní ekonomické a sociální dopady masové migrace ne Německo a Evropu, Evropská unie, politický establishment a korporátní média masové migraci fandí.

„Nekontrolovatelná, nekvalifikovaná imigrace z Třetího světa je ekonomikou blázince, i přesto, úctyhodní politici jako Herr Schäuble (německý ministr financí) ji podporují, a až do nedávné doby ji prakticky podporoval celý britský politický establishment, a podporoval by migraci stále, kdyby nebylo Nigel Farage,“ píše Vincent Cooper.

Nevydařený multikulturalismus

Navzdory tvrzení Sutherlanda, Schäubleho a politického zřízení v Evropě, masová migrace muslimů do převážně křesťanské Evropy má za následek vážnou sociální krizi.

„V Evropě je vysoká míra nezaměstnanosti mladých lidí a omezená ekonomická mobilita byla dlouho citována jako hlavní faktor radikalizace mladých lidí, kteří se následně spojují s teroristickými organizacemi jako je militantní skupina Islámský stát,“ píše Howard Koplowitz.

Koplowitz citoval německou kancléřku Angelu Merkelovou, která kdysi podporovala myšlenku multikulturalismu v Německu.

„Chvíli jsme si to namlouvali. Řekli jsme si: Imigranti nezůstanou, někdy odejdou pryč, ale realita je jiná,“ uvedla Merkelová podle BBC. „A samozřejmě, pokus vybudovat multikulturní společnost, kde bude žít každý bok po boku a navzájem si užívat, selhal, naprosto selhal.“

 

Infowars.com/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Evropa NEpotřebuje více uprchlíků z Afriky a Sýrie – spíše se potřebuje zbavit vlivu takových sráčů, jako je třeba právě Goldman Sachs a Peter Sutherland. Stačí se podívat na jeho tvář: vyžilý despota s tváří PRASETE.

 • Jiří Bolek navíc chtějí rozpoutat teroristické peklo, které vytvořilo USA svým masovým vyvražďováním na východě. Velká škoda, že se do USA jen tak nedostanou. EU to pak od*ere. A přitom by bylo jednoduché řešení: přestat spolupracovat s fašistckou USA.

 • · Edit

  A pak se diví židi,že je nikdo nemá rád!Židokracie vládne světu a dokud neuslyším židy,jak se od toho spolku a jemu podobných distancují,tak to má pro mně stejnou hodnotu,jako když momentálně není slyšet slušné muslimy říkat,že se distancují od IS!Prostě je to stejná verbeš,jeden mlátí hlavou do zdi a druhý o koberec!Židovka Marlenka Albrajglová,jeden příklad za všechny židy….ruce od krve srbských dětí a ty samé ruce tisknoucí se s rukama toho šiptarského zkurvysyna Hacima Thaciho.FUJJJTAJBLLL Takže pro mně plyne jediné:CIKÁN,ARAB,ŽID,MÁM VÁS PLNOU ŘIŤ…KOSOVO JE SRBIJA

 • · Edit

  vypičená bravčová špinavá gebula bodaj ťa rakovina zožrala v mučivých bolestiach

 • Je to na nas obycejnych lidech, jestli si nechame libit bilderbergsko-zidovske plany. Nekdo musi spustit tu revoluci a pak uz to pojede jako po masle. Treste se zdegenerovani bilderbergci!

 • · Edit

  Ten odporný zločinec a žid z Bilderbergu at´ už raději navždy mlčí, už i na něho se vaří voda….. At´ táhnou židy zaplaceni a dobře vykrmení vrazi do USraele, ten to všechno zavinil!

 • · Edit

  Čili další výzva k ještě větší manipulaci veřejným míněním. Pro Ameriku, která má v průměru velmi špatnou obecnou úroveň všeobecného vzdělání, je to požehnáním, protože si mohou dovolit kupovat hotové lidi na jakoukoli pozici. A samozřejmě nejen pouze na vysoce kvalifikované pozice s vysokou vyžadovanou úrovní znalostí oboru. Jenže kam to nakonec vede? Ekonomika USA jde rapidně dolů, absoloventi vysokých škol nemají skoro žádnou šanci na slušné zaměstnání a tím pádem na slušný americký život… U nás je to podobné a na méně kvalifikovaných pozicích se situace stala neúnosnou už teď, bez další vlny přistěhovalectví. Stlačí se platy opět ještě více dolů … ber nebo neber. Budeš aspoň něco žrát nebo budeš hladovět. Jediní, kdo vydělávají jsou podnikatelé o více zaměstnancích. A navíc přijdeme nakonec v konečném výsledku i o své historické kořeny a svou národní kulturu. Nakonec by bylo nejjednodušší všechny takové pro-politiky zavřít a začít znova bez nich a s čistým stolem. A hlavně jinak.
  Jinak je tu slušný paradox. K nám mají přijít muslimové, abychom se chovali „demokraticky“ a zároveň se mladí touto politikou aktivují ke konverzí k islámu, aby proti své nespokojenosti s tímto přistěhovalectvím bojovali … No, není to na hlavu?
  Dříve za „idylických “ minulých dob lidé vandrovali po Evropě i po světě, nejen aby našli práci, ale většinou pro získávání zkušeností ve svém oboru. Pokud někdo takový zůstal v jiné zemi – třeba kvůli lásce – tak se přizpůsoboval své nové domovině. Ale nikoho z nich nepodezírám, že by na svou skutečnou vlast zapomínal.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*