Evropa páchá sebevraždu aneb vetřelci a jejich trojský kůň

Evropa páchá sebevraždu aneb vetřelci a jejich trojský kůň

„Pojem tolerance je prostředkem k destrukci tisíciletých kulturních hodnot evropské civilizace.“ …

Ležím na vyhřátém písku a vychutnávám si svěží větřík přicházející od azurově modrého moře. Mé lenivé podřimování ve stínu rozložité palmy je náhle přerušeno vzdálenými zvuky přicházejícími od hotelu. Zvedám hlavu a vidím, jak se ke mně blíží kopa švitořících dětí v doprovodu dvou žen zahalených od hlavy až k patě do černého hábitu. Když míjí moji maličkost, snažím se zvědavě alespoň zahlédnout jejich oči, ale ani to se mi přes hustou síťku, která kryje úzkou štěrbinu pro oči, nepodaří.

Jsme se ženou na dovolené v Egyptě a je 34 stupňů ve stínu. Moje žena přichází v bikinách, osvěžená mořskou vodou, míjí zakuklené ženy a sedá si na lehátko vedle mne. S údivem ve tváři prohlásí: „Bože, to jsou chuděry, co z toho života mají, když se tady musí smažit v černých hadrech?“ A bylo to skutečně tak, smažily se tam celé odpoledne a ve jménu Alláha se zřejmě budou smažit celý svůj život. Opravdu úctou a něhou k ženě protknutá islámská kultura, a to vše se děje ve jménu islámu a proroka Mohameda, který prý, mimo jiné, pojal za manželku devítileté dítě (třetí třída).

 

Naše  dovolená v Egyptě se odehrála před mnoha léty a já se přiznám, že by mě ani ve zlém snu nenapadlo, že se tato příšerná a logice se vymykající ideologická pseudokultura masivně přiřítí jako sarančata do naší kulturně a technicky vyspělé Evropy. A to, co zřejmě nechápe drtivá většina lidí, je přístup Německa, které hlasem Angely Merkelové otevírá ekonomickým imigrantům dveře dokořán a s drzostí jí vlastní požaduje to samé od ostatních zemí EU.

Lze těžko odhadnout myšlenkové pochody kancléřky, která netuší, že právě infikovala svůj (hostitelský) národ, a nejen ten, zákeřným a zhoubným virem, který se neštítí řezat hlavy bezvěrcům, mrzačit genitálie žen a přikazuje nastolení zákonů šaría a praktikování džihádu. Korán přikazuje muslimům, aby zotročili každého, kdo nepřijme jejich jedinečný islám. Islám není jen víra, ale i nelítostné ideologické svinstvo. Mohamedánství je militantní a expanzivní víra, která se od nepaměti šířila lstí, mečem a bezohledným násilím vůči všem, kteří se nepodřídí. Krvelačný Islámský stát je toho vzorným příkladem. Sluníčkáři mohou ujišťovat společnost o mírumilovném islámu, ale jen do té doby, než jim agresivní radikál připomene korán, který jasně hovoří o bezvěrcích jako o prašivých psech, které je třeba vyhubit nebo zotročit. Je to barbarská zpátečnická síla, která, pokud se Evropa nezačne sama účinně bránit, uvrhne náš civilizovaný svět zpět do temného středověku.

 

Lybijský diktátor Kaddáfí řekl: „Dnes jsou na evropském kontinentu desítky miliónů muslimů, a jejich počet vzrůstá. To je jasná známka toho, že evropský kontinent bude konvertován k islámu. Jednoho dne bude Evropa muslimská. My nepotřebujeme dobývat Evropu vojensky, islám ji dobude přes dělohy našich žen.“

 

Vysoká životní úroveň, kulturní a tolerantní humanizmus Evropy se obrací proti ní samé.

Nejsem si zcela jist, zda by si politici (včetně obyčejných lidí, kteří se ohání humanitou a lidskostí vůči lavině ekonomických migrantů, kteří nás chtějí obohatit islámem) neměli udělat výlet třeba do Saudské Arábie a nechat svoji ženu projít po ulici, bez pokrývky hlavy a třeba v minisukni. Pokud by ji Arabové rovnou na místě nezlynčovali, zcela jistě by skončila ve vězení, ze kterého nebývá lehkého návratu.

V Dánsku proběhla na konci srpna veřejná demonstrace na podporu Islámského státu, a protože byla řádně a včas nahlášena, poskytla jí policie ještě ozbrojený doprovod. Ono to ale začíná už i u nás.  Stovka islamistů narukuje na Letnou a demonstrativně pod širým nebem vyřvávají přes megafon svoji scestnou ideologii. Pražané jen nevěřícně koukají, co se děje a ptají se, co že se to tam točí za cizokrajný film. Bohužel to není film, ale tvrdá realita islamizace naší vlasti, která nám po pár letech naší důvěřivé a naivní dobrotivosti (hlouposti) může zlomit vaz.

 

V pozadí současného stěhování národů stojí konkrétní  sociální, politické, materiální a hlavně imperiální zájmy.

Pokud se na současný problém probíhající, se vší pravděpodobností řízené, imigrace podíváme z pohledu teritorií, která jsou pod největším ekonomickým vlivem agresivního islámu, musíme konstatovat, že jde o klienty Spojených států. Jedná se o Saudskou Arábii a Emiráty. A tak se nelze divit, že IS disponuje americkými moderními zbraněmi a nablýskanými toyotami. Dnes už není žádným tajemstvím, že ve velitelské elitě IS se pohybují lidé se státním příslušenstvím západních zemí, kde na tamních univerzitách získali vysokoškolské vzdělání. Nelze pominout ani fakt, že Turecko, coby členská země NATO, bombarduje Kurdy, kteří ale bojují proti IS. Vše zatím nasvědčuje tomu, že EU se svojí hluchoněmou bezzubou politikou funguje pouze jako servis politiky USA. Nelze ani přehlédnou výzvu papeže, který nabádá křesťany přijmout imigranty, a tím si přivléct do svého domova trojského koně, který posléze otevře brány Evropy dalším hordám ekonomických běženců, toužících po vymoženostech naší evropské kultury, s dlouhodobějším cílem budoucího nastolení nekompromisní islamizace.

 

Nestoudný a drzý vpád do našeho společného domu (vlasti)

 

Je třeba se lidí zeptat, co udělají, když se jednoho rána na jejich dvoře objeví nezvaný host bez pozvání a dokladů. Žena uteče, muž třeba sáhne po brokovnici a vetřelce vyzve, aby vypadl z jeho domu. A EU na nepozvané hordy islamistů, kteří vpadli do našeho evropského domu, neříká nic, jen tupě zasedá a není schopna učinit potřebná ochranná opatření. Naopak, když si našinec vezme svého pudla na dovolenou do zahraničí, tak i ten pes musí mít platný pas a potřebné očkování, ne starší čtrnácti dnů, jinak máte smůlu a frčíte s pejsánkem zpátky domů. Pro ekonomické běžence tato evropská pravidla ale neplatí. Přeplavou moře a poručí si: „Odvezte nás do Německa.“ A my, místo toho, abychom jim zařadili zpátečku, tak je tam, jako ti osli, ještě odvezeme.

 

Toto jsou hesla z muslimských demonstrací ve Francii, Belgii, Švédsku, Anglii a Německu, tedy ze zemí „postižených“ mírumilovným islámem:

 

“Zabijte ty, kteří uráží islám!“
“Liberalismus do pekel! “
“Evropo zaplatíš!“
“Aláh akbar!“
Islám v současnosti zažívá největší možný progres, ve který Islámský stát (IS) vždy doufal a o který se mu v první řadě jedná. Dnes už je v Evropě téměř 60 milionů muslimů. Do 11 let (2025) je dle srovnání dostupných oficiálních statistik odhadováno, že to bude dvojnásobek. Toto je ještě střízlivý odhad, který nezapočítává zvýšenou imigraci a konvertity.

Jak tedy vlastně v okolním světě vypadá ono pohádkové soužití menšin a harmonické prolnutí kultur?

V ulicích evropských měst zavládnou často násilnosti, hoří auta a přímo na náměstích se hlásá nenávist proti nám, původním Evropanům. V mnoha městech jsou už bílí lidé v menšině.

Např. v Německém městě Rütli je 83% studentů imigrantů. Bílí žáci a učitelé jsou okrádáni a napadáni každý den. Radikálové bojující s německou policií se už nebojí vytáhnout ani vlajku ISIS.

nemecti imigranti aneb vdecnost nade vse

Ve velké Británii je na muslimských demonstracích už naprosto běžné, že je přečíslená policie honěna rozvášněným davem za výkřiků „Aláh akbar“. Velká část anglických muslimů totiž věří, že Islám by měl nahradit britskou demokracii. Mnohé Londýnské čtvrti opouštějí původní obyvatelé, protože jsou od imigrantů utlačováni.

V Norsku se nyní potýkají s problémem zvaným „znásilňovací epidemie“. Přes 90% pachatelů jsou muslimští imigranti z blízkého východu. 9 z 10 znásilněných jsou norské ženy. Pro jistotu si tam dnes ženy přebarvují jejich blond vlasy na černo a doprovázejí se ve skupinách. Jedinou celkově efektivní ochranou proti tomu je však nošení hidžábu (dresscode zahrnující pokrývku hlavy).

V Oslu podle studie norského deníku Aftenposten stojí drogový byznys na azylantech. Prakticky všichni cizinci, které policie zadrží v souvislosti s překupnictvím drog, jsou žadatelé o azyl či ilegální přistěhovalci.

Ve Švédsku, které už nechce žádné uprchlíky, je přes 5000 případů znásilnění ročně. 85% pachatelů jsou imigranti. Se znásilňovací epidemií působenou muslimskými imigranty má dnes problém většina Evropských států.

Reakce muslimů: Znásilnit nezahalenou bílou dívku není hřích proti islámu.

Malmö je 3. největší Švédské město. 90% loupeží tu páchají výhradně černošské, muslimské gangy. Imigranti jsou nezaměstnaní, odmítají pracovat a berou dávky. Bílí lidé hromadně odcházejí. Během 10-15 let se stane výhradně muslimským městem.

V Belgii je v muslimských čtvrtích prosazováno právo šaría. V hlavním městě Bruselu jsou už nyní největší náboženskou skupinou. Nejčastěji volené jméno pro novorozeně je zde Mohamed. Střízlivé odhady tvrdí, že zde budou do 10 let majoritní skupinou.

Největší muslimská komunita v Evropě je ve Francouzském městě Marseille. Ne náhodou je více než třetina všech vražd spáchaných v tomto státě právě zde. Sexuální útoky, žhářství, drogy a loupeže jsou v kdysi klidném městě na denním pořádku. V tomto suverénním státě s jednou z největších křesťanských populací na světě je v současnosti více mešit než kostelů.

V celé Francii je už více jak 1000 imigračních ghett, které už dnes připomínají autonomní Islámské oblasti. Policie mnoho z nich nemá pod kontrolou. Bílí lidé jsou perzekuováni, napadáni a vyháněni. Vláda přistěhovalcům ustupuje, protože se bojí nepokojů. Tento trend panuje např. i v sousedním Španělsku, jež už chystá restriktivní politiku, která by migrační toky stabilizovala.

V Itálii se do měst musela povolat vojska, aby hlídala Italky před znásilňovací vlnou, uklidňovala demonstrace a páchaná zvěrstva, která už policie není schopna udržet pod kontrolou. Počet nelegálních uprchlíků, kteří letos přes Středozemní moře zamíří z Libye do Itálie, se může vyšplhat na 500 tisíc, až jeden milion. Ilegální imigranti mají být pokutováni a vyhošťováni. EU schválila finanční pomoc Itálii na řešení imigrantské otázky.

Krachující Řecko hrozí, že pokud neustoupí eurozóna od požadovaných úsporných opatření, tak pustí do Unie „milionovou vlnu ekonomických migrantů a džihádistů“. Už je prý nejsou schopni zvládat. Šéf evropské pohraniční agentury Frontex uvedl, že letos se očekává na jihu Evropy další až milion uprchlíků.

V Holandsku žije už téměř milion muslimů. Muslimští duchovní hlásají v mešitách nenávist nebo oslavují terorismus. Dochází k desetitisícovým odchodům dosavadních občanů kvůli nepřizpůsobivým migrantům a narůstají náboženské nepokoje. Toto je mimo jiné zkušenost všech vyspělých zemí EU, které se nám dávají za vzor pro přijímání kvót na prokazatelně nepřizpůsobivé ekonomické běžence.

Perlička, nebo hřebíček do rakve?

V Haagu rozhodli, že Mikulášův pobočník Černý Petr prohlubuje rasové stereotypy a bude úředně zrušen, aby nediskriminoval černé imigranty.

V České Republice! Muslimové již zcela otevřeně vyzývají k zavádění prvků islámského práva sharia do našich zákonů – viz např. http://islamskavyzva.com/. Dále….. jim jen dejme trochu času na vytouženou integraci.

Korán káže nadřazenost každého muslima nad bezvěrcem, dá se to přirovnat k nenávistné nacistické ideologii, která se opírala o nadřazenost rasovou.   

Džihád je agresivní součást islámu přikazující dobýt a podmanit si svět a obrátit jej všemi prostředky na zpátečnickou islámskou ideologickou tyranii, nastolit nekompromisní totalitní nadvládu nad všemi kulturami a vírami, i za použití fyzické likvidace všech, co se jí postaví do cesty. Je zcela nemyslitelné domnívat se, že by se muslim podřídil jiné kultuře (nebo ji jen toleroval), když mu to jeho víra zakazuje. Islám je rasisticko-ideologické svinstvo, které se neštítí ponižovat ženu a považovat jí za méněcennou. Frustrace z jejich vlastní chudoby a zaostalosti za vyspělým světem je žene za vidinou blahobytu, který je ale produkcí kultivovaných, vzdělaných a pracovitých národů, které jej budovaly po tisíce let.

 

Z  vývoje posledních dnů se zdá, že se názor politických představitelů na nelegální migranty nijak zvláště nezměnil ani po teroristy organizovaném útoku na Francii. Prý tuto oblast nelze posuzovat z pohledu několika teroristů. Nezdá se vám to divné? Nezdá se vám groteskní soustrastné vyjádření Baracka Obamy jakožto představitele země, která toto vše svým vojenským angažmá v zemích, kam je nikdo nezval, odstartovala?

 

Jaká je pravda o muslimech, o tom svědčí následující video.

 

Kdyby měl rukou těchto fanatiků zemřít jen jediný Evropan, co řekne politik pozůstalým? Že se na to nelze dívat jednostranně?  Ze všeho snad vyplývá, že jde o cílený záměr, z něhož jde strach. A neplodný a bezzubý Evropský parlament nedělá nic. K čemu nám tedy je? K čemu nám je NATO a jejich vojenské manévry? Francie je napadena a politici uklidňují šokovanou veřejnost a přitom islamističtí migranti bez dokladů do Evropy vesele proudí po tisících dál.

 

 

Petr Havlíček

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Co říká islám sám o sobě?

  a) Korán je doslovný přepis slov Alláhových, tak jak je nadiktoval anděl Gabriel Mohamedovi.
  b) Na obsahu Koránu proto nelze nic měnit. Text je dokonalý a jednou pro vždy daný. Alláh jistě zvolil taková slova, aby jim dobře porozuměl i nevzdělaný Mohamed.
  c) Pokud se v Koránu vyskytnou rozpory (a že jich tam je požehnaně) platí vždy to, co bylo Alláhem sděleno později.
  d) Jediný dokonalý muslim byl Mohamed a je povinností každého muslima jej co nejlépe napodobit.
  e) Cílem islámu je nastolení celosvětového chalífátu, to jest podmanit si celý svět. K tomuto podrobení muslim může použít a užívá i násilí.
  Korán uvádí mj. tyto „mírumilovné“ verše, které jsou v podstatě přesvědčováním umírněných muslimů k páchání násilí: „Předepsáno je vám válčení, avšak vy cítíte k němu odpor; možná, že cítíte odpor k něčemu, co je vám ve prospěch a možná, že máte rádi něco, co je vám ke škodě. A Bůh ví to, však vy toho nevíte.“ (2:216).

  NĚMECKÝ EXMUSLIM ODHALUJE PRAVDU O ISLÁMU: Jsem šokován naivitou Evropanů

  Znalec islámu, bývalý německý muslim říká stejnou pravdu jako čech Lukáš Lhoťan, který byl také z islámu „vyléčen“ drsnou realitou této válečnické sekty:

  Umírněný islám neexistuje, každý muslim je potencionální terorista. To jsou prostě fakta! Jsem šokován naivitou Evropanů, kteří zavírají oči před pravdou o islámu…

  http://www.ragauian.cz/pravda-o-islamu-zakladni-principy-islamu-jsou-neslucitelne-s-nasi-spolecnosti-islam-se-nachazi-v-podobne-fazi-jako-krestanstvi-ve-stredoveku-kazdy-muslim-je-proto-potencionalni-terorista/

 • · Edit

  Merklová a ostatní politici se nezbláznili… je to záměr… měli by být souzeni za velezradu všichni…

 • Abakuk 1:

  1Ortel, který ve vidění přijal prorok Abakuk.2Jak dlouho mám, Hospodine, volat, a ty neslyšíš? Křičím k tobě: „Násilí!“ a ty nezachráníš?3Proč mě necháváš vidět neštěstí? Proč bezpráví jen přihlížíš? Přede mnou jen zkáza a násilí, rostou hádky a rozpory.4Zákon se zdá být bezmocný a právo nelze prosadit. Spravedlivý obklíčen je ničemy, a tak se právo převrací.5″Jen se rozhlédněte po národech, užasněte a divte se! Já konám dílo ve vašich dnech, o kterém neuvěříte, i kdyby vám to někdo vyprávěl.6Hle – probouzím Babyloňany, národ krutý a prchlivý, který se rozejde širou zemí, aby obsadil území, jež jim nepatří.7Jsou strašliví a úděsní, právo a čest sami si určují.8Jejich koně jsou rychlejší než leopard, divočejší než vlci zvečera. Jejich jízda uhání střemhlav, jejich jezdci se ženou zdaleka, letí jak orel, jako když kořist napadá.9Každý přichází páchat násilí, kupředu míří každý z nich, zajatců jak písku sbírají.10Králům se jen vysmívají, k smíchu jsou jim vladaři. Každé pevnosti se smějí, navrší násep a dobudou ji.11Pak ale jako vítr přeletí a budou pryč – kdo má svou sílu za boha, se provinil!“12Copak tu nejsi, Hospodine, od věků? Ty neumíráš, svatý Bože můj. Ty jsi jim, Hospodine, svěřil soud, poslal jsi je, Skálo má, zjednat nápravu.13Ty máš však čisté oči, nemůžeš přihlížet trápení a dívat se na neštěstí. Proč tedy snášíš proradníky? Proč mlčíš, když darebák požírá spravedlivějšího, než je sám?14Učinil jsi lidi jak ryby v moři, jak drobnou havěť bez vůdce?15Nepřátelé ale všechny loví udicí, tahají čeřenem, chytají do sítí. Proto se radují a jásají,16proto své síti obětují a svému čeřeni pálí oběti. Vždyť si díky nim užívají do sytosti ty nejvydatnější pokrmy.17To budou pořád vyprazdňovat svou síť a bez lítosti vraždit národy?

  Amen

 • Izaiáš10:

  1Běda těm, kdo uzákoňují zlé zákony, těm, kdo sepisují kruté předpisy,2aby ovlivnili soudy s chudáky, ubohým v mém lidu aby právo upřeli, aby se vdovy staly jejich kořistí, aby okrádali sirotky!3Co si počnete v den odplaty, až zdálky přižene se neštěstí? Koho poběžíte o pomoc poprosit? Kde zanecháte své bohatství?4Nezbude vám než se krčit s vězni, než padnout mezi mrtvými. Tím vším ale jeho hněv stále nekončí, jeho ruka se ještě chystá udeřit!5Běda Asýrii, metle mého hněvu – hůl v jejich ruce je má prchlivost!6Vypravil jsem je proti bezbožnému národu, poslal jsem je na lid, jenž ve mně budí zlost, aby se vrhli na kořist, aby shrábli lup, aby je pošlapali jak bahno v ulicích.7Asyrský král však takto nepřemýšlí, jiné záměry nosí na srdci – myslí jen na to, jak by hubil, jak by vymýtil mnohé národy.8Říká totiž: „Nejsou mí velitelé samí králové?9Nedopadlo Kalno jako Karkemiš? Nedopadl Chamát jako Arpád? Nedopadlo Samaří jako Damašek?10Má ruka uchvátila modlářská království, jež měla lepší sochy než Jeruzalém a Samaří.11Co jsem provedl se Samařím a jeho modlami, to provedu s Jeruzalémem a jeho sochami!“12Proto, až Pán dokončí vše, co chtěl vykonat proti hoře Sion a Jeruzalému, potrestá asyrského krále za jeho zpupnou pýchu a za to, jak s nadutě povýšeným pohledem13říká: „Svou vlastní silou jsem to způsobil a svou moudrostí – vždyť jsem zkušený! Hranice národů jsem odstranil, vyplenil jsem jejich poklady, zporážel jsem jejich trůny jako býk.14Bohatství národů má ruka pobrala, jako se hnízdo vybírá; jako se sbírají opuštěná vajíčka, tak jsem já celou zemi vysbíral a nikdo ani křídlem nezamával, neotevřel zobák, aby zapípal.“15Honosí se sekera nad toho, kdo s ní seká? Povyšuje se pila nad svého drvoštěpa? Jako by metla mávala tím, kdo ji zvedá, a hůl se chlubila, že není dřevěná!16A proto Panovník, Hospodin zástupů, sešle na jejich vypasence úbytě a pod jejich chloubou zapálí plamen nejprudší.17Světlo Izraele se stane ohněm, jejich Svatý bude plamenem; v jediném dni ten oheň pohltí jejich trní i bodláčí.18Jejich krásné lesy i zahrady až ke kořenům vypálí, jako když choré sklátí choroba.19Z lesů jim zůstane tak málo stromů, že by je i dítě mohlo spočítat.20V ten den už pozůstatek Izraele a ti, kdo se zachrání z domu Jákobova, nebudou spoléhat na toho, kdo je bije, ale budou opravdově spoléhat na Hospodina, Svatého izraelského.21Pozůstatek se navrátí, pozůstatek Jákoba se navrátí k Mocnému Bohu.22I kdyby tvého lidu, Izraeli, bylo jako písku v moři, jen pozůstatek se navrátí. Záhuba už je rozhodnuta, spravedlnost přijde jako záplava.23Pán, Hospodin zástupů, se rozhodl přivést na celou zemi záhubu.24Nuže, toto praví Pán, Hospodin zástupů: „Můj lide, jenž bydlíš na Sionu, neboj se Asyřanů, kteří tě bijí metlou a zvedají na tebe hůl tak jako kdysi Egyptští.25Má prchlivost totiž velmi brzy skončí a můj hněv se obrátí k jejich záhubě.“26Hospodin zástupů po nich šlehne bičem, jako když porazil Midiánce u Havraní skály; zvedne hůl nad moře tak jako kdysi v Egyptě.27V ten den jejich břemeno spadne z tvého ramene a jejich jho ze tvé šíje – jho se po oleji sesmekne.28Přitáhli do Ajatu, prošli Migronem, v Michmasu zřídili si skladiště.29Prošli průsmykem: „Přenocujeme v Gebě!“ Ráma se vyděsila, Gibea Saulova se dala na útěk.30Galimská dcero, hlasitě naříkej! Laišo, poslouchej! Anatote, přidej se!31Madmena se rozutekla, obyvatelé Gebimu skryli se.32V Nobu se zastaví ještě dnes, proti hoře Dcery sionské zvednou pěst, pohrozí jeruzalémské výšině.33Avšak hle, Panovník, Hospodin zástupů, strašlivou silou ty větve oklestí. Pokácí ty statné velikány, sraženi budou i nejvyšší.34Sekerou vymýtí ty lesní houštiny, libanonský les padne před Vznešeným!

  Amen

 • Izaiáš52: (poznámka – Sion – všichni lidi co mají rádi Pravdu a dělají Dobro)

  1Probuď se, probuď, Sione, svou silou obleč se! Obleč se rouchem krásy své, svaté město Jeruzaléme, neboť už do tebe nikdy nevstoupí neobřezaný a nečistý.2Otřes se z prachu, Jeruzaléme, zvedni se, na trůn posaď se! Strhni okovy ze svého hrdla, zajatá Dcero sionská!3Toto praví Hospodin: Zadarmo jste se prodali, bez peněz budete vykoupeni.4Toto praví Panovník Hospodin: Můj lid kdysi odešel bydlet do Egypta a nakonec ho utiskovala Asýrie.5Co tedy mám teď udělat? praví Hospodin. Zadarmo byl odveden můj lid a ti, kdo mu vládnou, se mu smějí, praví Hospodin; mé jméno je stále uráženo, celé dny.6Nuže, můj lid pozná jméno mé! V ten den pozná, že já jsem ten, který prohlašuje: „Hle, jsem zde.“7Jak krásné jsou na horách nohy posla dobrých zpráv, toho, kdo pokoj zvěstuje, kdo nese dobrou zvěst, toho, kdo spásu ohlašuje, kdo říká Sionu: „Tvůj Bůh kraluje!“8Slyš! Tví strážní volají, společně křičí radostí, protože vidí na vlastní oči, jak se k Sionu vrací Hospodin.9Dejte se spolu do zpěvu radosti, jeruzalémské sutiny, vždyť Hospodin potěšil svůj lid – on Jeruzalém vykoupil!10Hospodin svou svatou paži obnažil všem národům přímo na očích, aby všechny zemské končiny viděly spásu, již náš Bůh připravil.11Pryč, pryč, vyjděte odtud, nesahejte po ničem nečistém! Vyjděte zprostřed Babylonu; kdo nosíte Hospodinovo nádobí, očistěte se!12Nebudete ale odcházet s chvatem, nebudete se dávat na útěk, protože Hospodin před vámi půjde a Bůh Izraele vaše řady uzavře.13Hle, můj služebník uspěje; povstane, zvedne se, vyvýšen bude velice!14Jako se nad ním mnozí zděsili, (že nelidsky byl napohled zohaven – už ani člověku nebyl podoben),15tak mnohé národy zase ohromí: I králové kvůli němu oněmí, až spatří nevýslovné, až neslýchané pochopí.

  Amen

 • 1Kdo to přichází z Edomu, z Bosry v rouchu rudě zbarveném? Kdo to v hávu svého majestátu kráčí vpřed v ohromné síle své? Já, který spravedlnost vyhlašuji, já, mocný k vítězství!2Proč jsou tvé šaty rudé krví jak roucho toho, kdo šlape lis?3Já sám jsem šlapal vinnou káď a nikdo z národů se ke mně nepřidal. Ve svém hněvu jsem je pošlapal, ve své prchlivosti rozdupal, až mi jejich krev na šaty stříkala, všechna má roucha jsou nasáklá.4V srdci jsem toužil po dni pomsty; konečně přišlo mé léto odplaty.5Když jsem viděl, že není žádný pomocník, zhrozil jsem se, že v nikom není opory. Svou vlastní paží jsem proto spásu způsobil, vlastní prchlivostí jsem se posílil.6Ve svém hněvu jsem šlapal národy, svou prchlivostí jsem je opojil, jejich krev jsem nechal crčet na zemi.7Hospodinovu lásku připomínat chci a činy, za které chválu zaslouží – za všechno, co pro nás Hospodin učinil, za to, jak velmi byl k domu Izraele laskavý, za veliké slitování, které jim projevil, za jeho velikou lásku k nim.8Prohlásil: „Vždyť jsou můj lid, moji synové, ti mě nezradí,“ a přinesl jim spasení.

  Bůh je reálný, mluví s námi, my jsme bojovníci za Boží Pravdu. On, Ježíš Kristus, se mnou mluvil a viděl jsem Ho. Za rok bude vraždění konec a nebude zlo na zemi 🙂 (Izaiáš21)

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*