Establishment se již připravuje vinit z „Říjnového překvapení“ Vladimíra Putina

Establishment se již připravuje vinit z „Říjnového překvapení“ Vladimíra Putina

Washington Post tvrdí, že jakékoliv kompromitující odhalení o Hillary bude dílem ruských desinformačních agentů.

Establishment se již snaží obrátit pravdu, že veškeré kompromitující odhalení o Hillary Clintonové, které přichází ve formě „Říjnového překvapení“, včetně informací o jejím špatném zdravotním stavu, bude dílem ruských desinformačních agentů pracujících jménem Vladimíra Putina.

Washington Post uvádí, že hodně očekávané „Říjnové překvapení“ by mohlo mít podobu nových odhalení o špatném zdravotním stavu Hillary Clintonové. Nicméně, Hillary podporující deník uvádí, že každá taková informace bude téměř jistě zfalšována a zveřejněna ruskou vládou.

Dana Milbank z deníku se ptá: „Plánují operativci Vladimíra Putina zveřejnit upravené dokumenty DNC v předvečer prezidentských voleb?“, Předtím, než naznačil, že toto nepřirozené Říjnové překvapení by mohlo ukázat, že Hillary opravdu přišla o většinu jejich mozkových funkcí při pádu před několika lety.“

„Možná, že se ukáže, že Clintonova nadace financuje islámský stát, nebo bude obsahovat přiznání Clintonové, že ji nezáleželo na těch Američanech, kteří zemřeli v Benghází,“ dodává Milbank s tím, že každý takový poškozující únik bude výsledek ruské „desinformační“ kampaně.

„Hyper-konkurenční americké mediální prostředí je náchylné k takovému typu techniky, kterou ruští hackeři použili v případě Sorose- ukrást dokumenty, změnit je a pak je zveřejnit jako originál. Pokud by Putinovi hackeři měli v plánu zveřejnit zfalšovaný dokument kompromitující Clintonovou, řekněme, koncem října, je pravděpodobné, že konkurence by informovala o napadených dokumentech před tím, než by byla šance zjistit, zda a jakým způsobem byly změněny.,“ píše Milbank.

Říjnové překvapení téměř jistě bude pocházet z WikiLeaks Juliana Assange, který opakovaně odmítl tvrzení těch, kteří jej obviňují z využití ruských zdrojů k poskytování důkazů.

Ve snaze upevnit pohádku, že veškeré negativní informace okolo Hillary jsou založeny na falešných dokumentech zveřejněných nepřátelskou cizí vládou, establishment se snaží zdiskreditovat Říjnové překvapení ještě předtím, než bude zveřejněno.

Dana Milbank byl kdysi popisován jako „extravagantní a proti proudu“, ale téměř všechny jeho poslední články pro Washington Post jsou psané proti Trumpovi- téměř bez přestávky, podle norem mainstreamových médií.

Milbank je jednoznačně pro Hillary.

Zatímco ponechán charakterizovat prakticky veškerou kritiku Hillary Clintonové jako přednášení „konspiračních teorií“, byla vyvinuta hluboká posedlost rusofobií tím, že za každým jednotlivým uniklým e-mailem nebo kybernetickým útokem stojí stínová postava Vladimíra Putina.

Tento proces vyvrcholil minulý týden, kdy Hillary pronesla velice bizardní řeč, během které naznačila absurdní nesmysl, že ruský prezident řídí prvky konzervativního hnutí ve Spojených státech.

Bez ohledu na obsah „Říjnového překvapení“, mělo by být posuzováno podle individuálních měřítek, ale náustková média Hillary Clintonové se již dohodla na strategii, že budou vázat všechny kompromitující informace o Hillary do jedné obrovské, rozlehlé a olbřímí konspirační teorie a že Vladimír Putin je zlý génius stojící za pádem Hillary.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Hillary Clintonová Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Establishment se již připravuje vinit z „Říjnového překvapení“ Vladimíra Putina

  • Zoufalé USA se snažily vyprovokovat válku Evropy proti Rusku. Doufaly, že se potřetí uplatní scénář, že si počkají, kdo vyhraje a na konci války vstoupí do konfliktu. Nepovedlo se díky zdravému rozumu Putina a USA jsou před krachem. Zhroutí se nadnárodní korporace. GE prodala svou síť v Evropě, CITY Bank rovněž. USA se z Evropy stahují a připravují válku proti Rusku, kterou chtějí bojovat do posledního Evropana. Jen doufám, že v případě vály udeří Putin na USA a Evropské státy nebudou ochotny s Ruskem bojovat.

  • Zase ti Rusove. Paranoidni americka propaganda dela sama to, co Rusum podsouva. Bez dukazu ocernuje Rusy, ze jim jejich prezidentske hratky narusuji. Sami delaji totez, ale skutecne! Nepamatujete si: Putin ma rakovnu, Putin neni ten, za ktereho se vydava, Putin ma miliardy, Putin nechal zabit Nemcova, Putin je jako Hitler, atd. Tohle neustale ocernovani Ruska a Putina pripravuje svet na dalsi svetovou valku, ktera propukne na zaklade utoku pod falesnou vlajkou jako v Iraku, Vietnamu, atd. Na to jsou USA specialisti a nejake tresty za to neexistuji. Blair a Bush behaji stale na svobode. Nemocneho Milosevice ale ocernovali a zavreli az umrel ve vezeni. Ted se zjistilo, ze byl nevinny.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*