Eko-šílenci opět blokují silnice, bránili záchrance v cestě do nemocnice

Eko-šílenci opět blokují silnice, bránili záchrance v cestě do nemocnice

Ekošílenci z Extinction Rebellion znovu obsadili silnice ve Velké Británii, tentokrát zablokovali sanitku před příjezdem do nemocnice a zabránili ženě navštívit nemocnou matku.

Poté, co se kvůli veřejnému mínění, že jejich chování zhořklo, znovu označili za „izolovanou Británii“, klimatičtí klauni zablokovali tunel Blackwall a také Hanger Lane, Wandsworth Bridge a Arnos Grove v 11. takovém kroku skupiny.

Jeden videoklip zachycuje ženu, která prosí aktivisty, aby ji pustili za její velmi nemocnou matkou, která byla v sanitce převezena do nemocnice v Canterbury.„Musím do nemocnice, prosím, nechte mě projít. To není v pořádku… jak můžete být tak sobečtí?“ zeptala se žena.

Další video ukazuje motoristy, kteří dělali práci, kterou policie podle všeho nebyla schopná udělat dostatečně rychle a fyzicky protestující odstranili.

„Je tu zasraná sanitka, vy pitomí idioti, uhněte z cesty!“ tvrdí jeden muž.

Dokud budou média těmto idiotům věnovat pozornost, nepřestanou blokovat silnice bez ohledu na to, jak popuzená je britská veřejnost jejich chováním.

To proto, že velká část médií (a establishmentu jako celku) v zásadě souhlasí s jejich agendou potopit planetu do zelené tyranie, která rozvrátí ekonomiku, způsobí masivní nezaměstnanost a rozpoutá novou vlnu sociálního inženýrství, mikromanagementu a dohledu.

Skupina ani zdaleka nepředstavuje „vzpouru“, ale aktivně jí pomáhá establishment zesilující své vyprávění a policie se k nim chová jako terapeut, kdykoliv blokují silnice.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Eko-šílenci opět blokují silnice, bránili záchrance v cestě do nemocnice

  • Mel je nekdo rozjet, pal bych chtel videt,jestli by tak hrdine, sedeli😁😋😊😅😆 spise dostali by pud sebezachovy dekovali by se pryc!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*