Džihád začíná ve školce

Džihád začíná ve školce

Jejda, to je překvapení. Patnáctiletá muslimská holka (rodilá Němka) vrazila kudlu do policisty v Hannoveru, tak jak ji na tuto roli připravoval její salafistický učitel.

Rakouské tajné služby zjišťují, že džihád je zakomponován i do výchovy ve státem dotovaných institucích, včetně mateřských školek a dětských skupin pro muslimy.

Chápete to? U nás nátlaková kampaň z EU kvůli inkluzi, kdy má dojít ke konečnému zboření českého školského systému dlouhodobě zdokonalovaného (a s chybami, které však lze vyladit), v Rakousku, Německu a dalších zemích naopak po léta probíhající oddělená výchova bílých a muslimů. Muslimské dětičky se přece musí chránit před pronikáním cizích prvků do jejich svébytné „kultury“ a především se musí naučit, co je to džihád, právo šaría a hlavně, že do Evropy přišli proto, aby ji dobyli a islamizovali.

Někdy uvažuji o tom, zda jsem ještě člověk. Už mě totiž ty příšerné zprávy nebolí, jen kroutím hlavou a říkám si, kolik utrpení západní země čeká za to, že se jejich občané chovali a dodnes chovají jako tupá hovádka. Zároveň spousta utrpení čeká i ty musulmány, kteří věří tomu, že jim bude skutečně brzy Evropa patřit. Někdo jim vygumoval mozky už v ranném dětství, ale přichází čas, kdy jim sice dojde, že se to nestane, nicméně nebudou naprogramováni na žádnou jinou alternativu. Takže toho neštěstí čeká  lidi v Evropě skutečno hodně. Jedni budou zklamáni, že byli přece hodní, pomáhali, ustupovali, lezli do zadnic nájezdníků kde se dalo a za plnění této svaté povinnosti je čeká hanění, fyzické napadání a opravdu nekonečná finanční zátěž vynaložená na udržení jakési právní rovnováhy ve státě. Druhé čeká vlastně to, o co celá léta usilovali, totiž izolace od hostitelské společnosti. Jenže to nebude vítězství džihádu, ale izolace ze strachu před nimi, se všemi důsledky s tím spojenými.

Jestli se západní země poučí z neslavného vývoje postkomunistických zemí a co nejdříve se zbaví všech svých představitelů, kteří ve své slepotě a zlomyslnosti umožnili ve svých zemích teroristům, aby před jejich očima vychovávali aktivní džihádisty, udělají vývojový skok, který Česká republika promrhala. Umožnila totiž převlečeným komunistům comeback a na úrovni života je to znát. Možná ale, díky těmto nemravným exkomunistům se musulmánům k nám nechce – kdo ví, jak to vlastně je.

Inspirace: http://zpravy.idnes.cz/radikalizace-deti-v-nemecku-a-rakousku-dhj-/zahranicni.aspx?c=A160307_110841_zahranicni_mlb

 

 

Olga Pavlíková

(Ilustrační obrázek/ Foto: HRW)


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Džihád začíná ve školce

  • · Edit

    Vždyť to není nic nového. Co mají povídat Židé v Izraeli, kde muslimáci mnohokrát napadli policisty s nožem či střelnou zbraní nebo jak tam s nožem napadli ty Židovky v osadách?!
    A co ty znásilněné ženy v západní Evropě?!
    Prostě nejde o nic nového, je známo, že muslimům je už od kolébky vštěpována nadřazenost nad nemuslimy a nenávist vůči všemu nemuslimskému.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*