Dva nelegální migranti zatčeni za zabití 20letého muže v Lyonu

Dva nelegální migranti zatčeni za zabití 20letého muže v Lyonu

Dva nelegální migranti byli zatčeni pro podezření z pobodání muže ve věku kolem dvaceti let na stanici metra Stade de Gerland, informoval francouzský online denník Le Progrès, ale větší televizní zpravodajství zatajilo informace o jejich původu.

K tragédii došlo v neděli, 15 minut po půlnoci, ve stanici metra Stade de Gerland v 7. okrsku Lyon.

Na mladého muže ve věku dvaceti let zaútočili dva jedinci, kteří ho bodli do hrudníku a zasáhli ho rozbitými lahvemi. Navzdory dvěma svědkům incidentu, kteří se ho na místě snažili oživit, oběť zemřela.Policisté poté zatkli dva opilé podezřelé útočníky poblíž místa činu. Oba jsou cizinci, jednomu je 30 let a druhému dvacet. Měli nůž od krve s částečně zlomenou čepelí. Část čepele byla nalezena v těle oběti.

Po zprávách v televizním vysílání o úmrtí, jeden uživatel na Twitteru napsal: „V Lyonu byl v metru ubodán k smrti 20letý mladík. Policie 2 útočníky zatkla, ale“ kupodivu „některé informace nejsou poskytnuty. Měli bychom se vyhnout tomu, abychom řekli Francouzům, že tento mladý muž byl zabit nelegálními přistěhovalci? “

Stejný uživatel poukázal na další reportáž z kanálu France 3, která se také vůbec nezmínila o původu útočníků.

„France 3 hovoří o vraždě v lyonském metru:

  • Věk oběti
  • Použité zbraně
  • Svědci
  • Věk a intoxikovaný stav agresorů„„ Překvapivě “chybí důležité informace … Muži jsou migranti!“

 

Úřady již zahájily vyšetřování pro úmyslné zabití. Případ bude řešit Resortní ředitelství pro veřejnou bezpečnost (DDSP).
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*