Důkaz, že roušky jsou o ovládání, ne o bezpečnosti

Důkaz, že roušky jsou o ovládání, ne o bezpečnosti

Nedávno se moderátoři pořadu „The View“ televize ABC omluvili za to, že CDC nedokázalo lidi lépe obelstít, aby se nechali očkovat, a nechali lidi, kteří se nechali očkovat, sundat si roušky. S odkazem na všechny lidi, kteří jsou proti očkování, jako na „hloupé křupany“, ukázali bigotní šibalové svou pravou barvu.

Takzvaná „osamělá konzervativní“ spolumoderátorka Meghan McCainová nepřímo označila krok CDC za psychotický a zpochybnila celý předpoklad očkování tím ohromeným způsobem, který ztělesňuje denní televizní talk show: „Když vakcína funguje, proč musíme nosit roušky?“

Odpověď zní, že komunismus funguje jen tehdy, když lidé nemají žádnou hodnotu, leda jako klony proletariátu (dělnické třídy), takže roušky nikdy nesundáte, ať už s vakcínami nebo bez nich, ale samozřejmě nemůžou říct TOHLE v přímém přenosu, jinak všichni dostanou padáka.Liberální idioti z talk show jsou placeni za to, aby vyvrátili CDC scénář pro Covid-19 a ani to neumí správně.

Podle Googlu a Wikipedie je „venkovan“ definován jako osoba, která žije ve venkovských, horských oblastech v USA, především v jižních Appalačských horách a dole v Ozarkách v Missouri a Arkansasu.

Hostitelé „The View“ věří, že každý, kdo studuje vědu a chápe, jak nebezpečné vakcíny mohou být, no, ten člověk musí být vidlák, který žije na prašné cestě kdesi v zapadákově Hick town v USA.

Jen lidi nepodvádíte správně, pokud je budete i po očkování nutit nosit roušky, argumentoval McCain.

Jinými slovy, nemůžete oklamat všechny bezzubé dřevorubce, jejich ženy a děti, aby dostali injekci, když si budou myslet, že pořád musí nosit své zbytečné, bakteriemi obtěžkané roušky proti Covid-19 všude, kam přijdou, i když budou očkování.

Což znamená, že je to všechno jen psychologické a tihle hostitelé si myslí, že jsme všichni burani, včetně každého vlastníka půdy a každého majitele zbraní, který ví, že nemá nechat vládu kontrolovat naše geny a imunitní systém.

Také hostitelé dodali, že USA nikdy nedosáhnou kolektivní imunity kvůli obrovským vrstvám lidí, kteří věří v Boha a kteří jsou většinou běloši a republikáni.

Může být někdo víc rasistické, bigotní prase než tihle američtí moderátoři talk show?

Přiznala se také, že věří na vakcinační pasy, kde, pokud nejste očkováni, ztrácíte právo cestovat nebo nakupovat jídlo.

Kovidova rouška je jen NÁSTROJ, který má všechny očkovat a CDC to vědělo od začátku.

Téměř všechny díry v roušce mají velikost 0,3 až 0,5 mikronu, kde jsou částice čínského viru menší než 0,06 mikronu, takže prakticky všechny roušky v zemi jsou nepoužitelné.

Proto to Fauci na začátku přiznal, a právě to ukazuje VĚDA.

Ano, takže odmítači vakcín nejsou proti vědě, ve skutečnosti jsou podporovatelé vakcín proti vědě, protože odhalují to, co nechtějí, abychom věděli.

Většina těchto jednoduchých obličejových roušek, včetně těch chirurgických, je nedostatečná ve většině bezpečnostních situací proti Covidu, jak ukazují údaje.

Dokonce i rouška N95 se sníží jen na 0,3 mikronu. To znamená, že částice viru Covid jsou nejméně 5 až 10krát menší než díry v rouškách, které každý nosí do školy, do práce, do obchodů atd.

Člověk nemusí být génius nebo vědec, aby pochopil tamní vědu. Tyto roušky nepomáhají druhým a rozhodně nepomáhají lidem, kteří je nosí a kteří mohou trpět zápalem plic poté, co se bakterie hromadí v ústech a krku po celý den.

Moderátorka Whoopi „Big Whoop“ Goldbergová si není tak jistá taktikou nátlaku na roušky, aby přiměla neočkované vidláky nechat si píchnout neurotoxiny, a tak se McCaina zeptala, zda prosazování roušky stačí k tomu, aby tito lidé dostali obě dávky, tolika slovy.

McCain řekl ne, takže to znamená, že první genocidní trik, jak nahnat všechny menšiny do výdejen vakcín, selhal, takže pak zkusili trik s rouškou, a to také selhalo.

Další trik? Empatie. Chtějí, abychom všichni litovali, že jsme zabili všechny ty ubohé očkované lidi, kteří mají být imunní vůči tomu, co říkají, že šíříme.

Mezitím navzájem roznášejí viry z vakcín, které právě dostali. Jak šťastná náhoda. Objetí všude kolem!

McCain dále připustil, že roušky jsou více o kontrole než o skutečné vědě. Proč ho za to na místě nevyhodili, se možná nikdy nedozvíme.

Možná je to všechno součástí scénáře, aby vznikla disonance a zmatek.

Koneckonců, toto genderové fluidum, rasové štvaní, obrácené pokrytectví je už tak dost oslepující, potřebujeme ho splétat s nepřítelem, který nám říká, abychom přemýšleli o pravdě, když už je pozdě s tím něco dělat?
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Důkaz, že roušky jsou o ovládání, ne o bezpečnosti

  • · Edit

    Jen ukázali ze jsou to pokrytci ze to je jen cele divadlo, realita dnešní doby mocenské hry s lidma ve finále treba b sami potřebovali vakcínu ale any se jim dostalo mozku!

  • Velikost viru 0.006? Zadnej covid vir ještě nikdo nikdy neisoloval a neukazal! I Kdyz je na to vypsána dost velká odměna! On totiž zandej neexistuje, pouze ta kulička s tykadlamg ruznejch barev, kvůli který si lidi oblékej ksichtoplinu, neboť jsou vydeseni k smrti! Jednoho dne půjdou ty strašáci co to tlacej ke zdi. Norimberg číslo 2!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*