Důkaz, který vrhá pochybnosti na oficiální verzi útoku na redakci Charlie Hebdo.

Důkaz, který vrhá pochybnosti na oficiální verzi útoku na redakci Charlie Hebdo.

Ukážeme vám nyní nějaké záběry ze střelby na Charlie Hebdo, které byly staženy a cenzurovány na mnoha webových stránkách. Na videu neuvidíte žádnou krev ani vyobrazené násilí. To však zasazuje ránu nám předkládaného oficiálního příběhu.

Můžete si na to udělat vlastní názor.

Následující klip byl nahrán na kanál France 24. Všimněte si, že video je zhruba v polovině vystřiženo.

Pojďme se podívat na klip, který byl upraven.

charlie hebdo

Nyní, když si celou scénu přiblížíme a zpomalíme, tak uvidíte, že důstojník ve skutečnosti nebyl kulkou zasažen. Je na videu vidět výbuch, který narazí na chodník přímo před důstojníkem, ale on zjevně nemohl být do hlavy zasažen, jak nám tvrdí korporátní média.

Pojďme se na to podívat znovu. Všimněte si, že hlava nebyla vůbec otřesena střelou, jako by skutečně vůbec nebyla zasažena. Všimněte si oblaku prachu, který se objeví asi 30 cm před důstojníkem poté, co střela zasáhne chodník. Pokud by byl důstojník zasažen do hlavy za pomocí AK-47, jak nám tvrdí sdělovací prostředky, tak by byla po celém chodníku krev a jeho mozek.

Každý, kdo tvrdí, že tento záznam ukazuje, že je někdo zasažen do hlavy ráží 7.32 x 39 mm, tak buď nemá žádné zkušenosti s pistolí, nebo lže. Je to dost velká ráže na to, aby udělala velký nepořádek. Tento důstojník nebyl zabit výstřelem do hlavy.

Moje první myšlenka byla „ok, ale minul.“ Ale je zde jeden problém. Všechny mainstreamová média tvrdí, že byl důstojník zabit střelou do hlavy, což je nestydatě falešná informace.


Tak se musíme ptát, o čem dalším nám v tomto případu lhali?

Legrační je, že tito lidé šli do akce s nasazenými lyžařskými maskami, ale z nějakého důvodu, podle úřadů, se rozhodli zanechat své občanské průkazy v autě, ve kterém prchali z místa činu. Tak byli pachatelé identifikováni. Opravdu? To myslíte vážně?

Další zajímavou věcí je to, že podezřelí jsou již mrtví, tudíž je případ uzavřen.

Nechci tvrdit, že vím, co se tam opravdu stalo, ale je zřejmé že nám lžou a taková lež znamená, že se blíží potíže.

Poznámka redakce : Netvrdíme, že k tomuto incidentu nedošlo, jak nás mnozí z vás napadají emailem, ale vzhledem tomu, že naše prioritní práce je vyvážení toho co slyšíte v mainstreamu, tak tato informace, která se objevila na mnohých alternativních webech u nás i v zahraničí, nám přišla zajisté zajímavá ke zvážení. Nemáme odborníky v této oblasti, tudíž si nedovolíme tvrdit, jak a co se tam doopravdy stalo, ale věřte, že pokud existují pochybnosti, tak mainstream vám je s naprostou jistotou nesdělí a proto jsme tady. Je opravdu na vás, jak budete na danou  tuto situaci pohlížet a jaký závěr si z toho vyvodíte. Nic nikomu nevnucujeme. To není naše práce. Vše záleží jen na vaší volbě.

 

zdroj : http://stormcloudsgathering.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články