Duhový průvod Prague Pride je výsměchem tradiční rodině!

Duhový průvod Prague Pride je výsměchem tradiční rodině!

Nemám nic proti homosexuálům a toleruji je. Ať si za dveřmi ložnice dělají, co chtějí, ale dělat tomuto životnímu stylu tak monstrózní propagaci mohou jen lidé, kteří pohrdají tradiční rodinou.

Tolerujme tyto menšiny, ale nenechme se prosím nutit k respektu a k uznání oprávněnosti a hodnot životního stylu, který pouze nahrává všem těm, kteří chtějí žít tak trochu jinak. Pokud to bude pokračovat tímto směrem, přijde doba, že od nás budou vyžadovat respekt třeba zoofilové nebo pedofilové. Dnes je tak trochu v módě všechno netradiční a jiné a vyznavači těchto hodnot se snaží být ve stále větší pozornosti, k čemuž jim velice pomáhají kde jaké neziskové organizace a mediální hlavní proud včetně veřejnoprávních České televize a Českého rozhlasu.

Tito novolevicoví extrémisté, což je samozvaná elita státem placených neziskovkářů, nezávislých umělců a intelektuálů, gayů, menšin, přistěhovalců, politických zbohatlíků, výstředních boháčů, multikulturalistů atd., kteří si myslí, že rozumí problematice společnosti, jsou vzhledem ke svému chování velkým nebezpečím pro budoucnost naší společnosti, jelikož pohrdají tradiční rodinou.

Naše populace pomalu vymírá a pouze tradiční rodina je tím, co může naší společnost a kulturu zachránit. Tito extrémisté by to nejraději řešili imigrací, a proto ve velké míře podporují také multikulturní ideologii a je jim úplně jedno, že tím podporují i netolerantní, nenávistnou, velice násilnou a ženami opovrhující islámskou ideologii. Vůbec jim nedochází, že veškerým svým jednáním sami sebe ničí.

Podporujme proto tradiční slušné rodiny s čistým trestním rejstříkem, kde alespoň jeden z rodičů poctivě pracuje a které řádně vychovávají své děti s pravidelnou školní docházkou bez neomluvených hodin. Jsem přesvědčen, že se nám to v budoucnu několikanásobně vrátí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

4 Komentáře “Duhový průvod Prague Pride je výsměchem tradiční rodině!

  • Chci jen s clánkem a tremi komentári prede mnou vrelesouhlasit. Dobre vyjádreno.

  • Som masochista…všetkých vás tu ponaháňam ostnatou palicou ale vy musíte byť ku mne tolerantní lebo je to moje právo a vám sa to musí páčiť

  • Jsme v zajeti US Mainstreamu. <vse je cenzurovane, zamlcovane. O novych zakladnach USA v Syrii, Iraku, Ukrajine se nedozvite ve verejne pravnich mediich, ani v privatnich. Mainstream nam prinasi pokleslou kulturu a poklesle mravy, vse normalni je nenormalni a naopak. Je to zamerne. Z lidi se ma stat drogujici lehko ovladatelna masa, provokace maji zasevat nenavist ve spolecnosti. Praha hrda (Prague pride) je vysmech vsem normalni obcanum Prahy. Buzeranti jsou hrdi, ze si ho do zadku navzajem strkaji, tady to delaji i na pruvode. Hnus musi kazdeho cloveka jimat. Ne ale Prazskou kavarnu a patolizaly USA.

  • Svět se zbláznil, ale myslím, že je to záměrné. Jedy jsou všude a tak někteří jedinci jsou záměrně ovlivňováni , protože asi k tomu mají větší dispozice a tak ani neví jestli jsou muž nebo žena a pak si dále lékaři, kteří je předělávají mastí kapsu a tyto chudáci musí být nešťastní neboť musí být neustále dopováni prášky. Nemám nic proti normálním homosexuálům, kteří většinou bývají kamarádští, ale ti se chovají tak, že na sebe záměrně neupozorňují. Tohle v čele s Krnáčovou a známým Putnou mi připadá tak trochu na hlavu a mezitím cikánská kapela, která aspoň hudbu z amplionů měla hezkou. Další krok k tomu, aby nebyla rodina základ státu, ale všichni ve velkém fanatizmu proti sobě. Nejlepší jsou feministky, které většinou nepobraly mnoho krásy a tak se zviditelňují svými aktivitami. Vše je záměr, aby byla společnost rozložena a lehce manipulovatelná. Za vším hledej NWO.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*