Drzí Němci si dovolují napadat a kritizovat našeho prezidenta Miloše Zemana

Drzí Němci si dovolují napadat a kritizovat našeho prezidenta Miloše Zemana

Proč si takto neotírají držky o Merkelovou??

Jsou ta ale věci viďte??? Třísku v oku svého protějšku vidí, ale trám v oku svém nikoliv. To jsou ale Němci, kteří se stále považují za nadřazený národ a stále se tak chovají. Do určité míry je to i logické, neboť Evropě vládnou ekonomicky a skrze Brusel i politicky. Je však také strohým faktem, že nebýt Spojených států, tak by této pozice nikdy nedosáhli. Bohužel spousty blbých Čechů jim stále leze v řiť.Veřejnoprávní stanice ARD se dost neomaleným způsobem začala otírat o prezidenta Miloše Zemana. Tvrdí o něm, že je to cynik a provokatér. Kritizují ho za to, že si dovoluje varovat Český národ před Sudetskými Němci, či muslimy a jinými naplaveninami. Já vím, že prezident Zeman není zrovna vzorem ctnosti, ale dovoluji si tvrdit, že v těchto směrech má svatou pravdu. Němcům jde totiž o to, aby se jim skrze Sudeťáky, či migranty a musulmany podařilo rozvrátit vnitřně náš národ, což by následně mohlo vyústit až v úplnou ztrátu naší státnosti. Tento způsob politiky však není aplikován jen na Českou republiku, ale týká se především i Polska, Slovenska a Maďarska. Je nepochybné, že prezident Zeman, ale také premiér Babiš Němcům překážejí. Potřebují je z politické a vlivové struktury odstranit a také proto vznikl takzvaný milion chvilek, u kterého nacházíme velmi mnoho spojitostí právě s Němci a Sudeťáky a to včetně financování.

Údajně se prý Češi za svého prezidenta stydí. No-Češi by se měli stydět spíše sami za sebe, když jsou schopni ve svých řadách tolerovat kolaborantskou chátru a dokonce ji ve volbách i volit. Prezident Zeman občas zazáří nějakým úletem, ale v globálu to zdaleka není tak zlé, jako když budete sledovat Trumpa nebo Merkelovou. To jsou daleko větší prevíti, než si umíte představit. Nejde jim o nic jiného, než aby se jim podařilo poštvat Evropu v globálním měřítku proti Rusku a Putinovi. Vše se odvíjí od takzvaného Kallergiho plánu a od doktríny Thomase Barnetta. Všem vám velmi doporučuji, aby jste si tyto texty nastudovali, neboť zde naleznete mnoho odpovědí na současnou problematiku a také pochopíte, že dnešní události klíčového významu jsou naplánovány i 30 let dopředu. Prezident Zeman tyto texty zná a zná i souvislosti, tak svůj národ včas varuje. Toho bychom si měli vážit, ale také v sobě najít onu pověstnou odpovědnost za sebe a národ a tyto texty si také osvojit, neboť je to pro naši zemi, ale také pro Slovanské etnikum velice důležité. Věřte, že vám to nezabere mnoho času, ale otevře vám to oči. Pak budete schopni pochopit, proč dělal Kalousek, Schwarzenberg, Havel, Bělobrádek, Herman, Tošovský, Kočárník a další, politiku tak, jak ji dělali. Pochopíte, že měli a mají Český národ takzvaně u prdele, neboť byli vybrání pro jiné záměry. Pak pochopíte, proč Pekarová-Adamová, Dlouhý, Němcová, Stanjura a další v tomto pokračují.

Stanice ARD dokonce uvedla, že prezident Zeman se velmi blíží nacionalistickému způsobu vedení politiky. Osobně si dovolím říci, že by mohl i přitvrdit. Každému, komu jde i jen trochu o svůj národ a o své lidi, tak musí v sobě nalézt trochu toho nacionalismu. Bez něho to nejde a nacionalismus ještě neznamená rasismus. V tomto směru bych preferoval Putinův styl politiky-tedy držet si svou tvář a nelézt nikomu za každou cenu do prdele. Proto uznávám a velmi kvituji slova prezidenta Zemana, který vyřkl cosi velmi podstatného-ČESKO JE NAŠE ZEMĚ A ZDE PLATÍ NAŠE PRAVIDLA. KOMU SE TO NELÍBÍ A NECHCE TO AKCEPTOVAT AŤ ODEJDE JINAM. NIKDO VÁS SEM NEZVAL.

No a pro stanici ARD asi tolik. Starejte se prosím o své politiky a své záležitosti. Špíny na svém prahu máte taky dost a jestli si myslíte, že Češi budou panáčkovat, jak budou Němci pískat, tak vám říkám-NASRAT.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*