Dr. Charles Hoffe: mRNA vakcíny „Zabijí většinu lidí“ na srdeční selhání & 62% již má mikroskopické krevní sraženiny

Dr. Charles Hoffe: mRNA vakcíny „Zabijí většinu lidí“ na srdeční selhání & 62% již má mikroskopické krevní sraženiny

Převážná většina lidí, kteří dostávají vakcíny proti koronaviru (Covid-19), zemře během několika málo let na srdeční selhání, varuje doktor Charles Hoffe, MUDr., praktický lékař v Britské Kolumbii v Kanadě.

V jedné ze svých nejnovějších aktualizací doktor Hoffe vysvětluje, že u svých pacientů, kteří si vzali „vakcínu“ mRNA (nosič RNA) od společnosti Pfizer-BioNTech nebo Moderna, pozoruje, že se jim nyní ucpávají kapiláry, což podle něj nakonec povede k závažné kardiovaskulární příhodě.

Vakcíny mRNA proti koronaviru jsou naprogramovány tak, aby změnily tělo člověka v „továrnu“ na proteiny a doktor Hoffe říká, že časem tyto masově produkované proteiny způsobují progresivní srážení krve.Těmito krevními sraženinami netrpí méně než 60 procent lidí, kteří si píchnou injekci mRNA – a v důsledku způsobené škody skončí údajně drtivá většina z nich dva metry pod zemí.

„Dnes už víme, že jen 25 procent ‚vakcíny‘ aplikované do paže člověka ve skutečnosti zůstává v paži,“ vysvětluje doktor Hoffe na jednom ze svých blogů. „Zbylých 75 procent odebírá váš lymfatický systém a doslova je vkládá do krevního oběhu, takže tato malá balení messengerové RNA, a mimochodem v jedné dávce „vakcíny Moderna“ je doslova 40 bilionů molekul mRNA.“

Doktor Hoffe říká, že zatímco tyto balíčky byly navrženy společností Big Pharma, aby byly absorbovány přímo do buněk lidí, jediné místo, kde mohou být skutečně absorbovány, je kolem krevních cév a do kapilárních sítí, což jsou nejmenší cévy, kde je pomalý průtok krve a kde se uvolňují geny.

„Vaše tělo pak začne pracovat na čtení a pak vyrobí triliony a triliony těchto proteinů s výkyvy,“ říká „Každý gen dokáže vytvořit mnoho proteinů s výkyvy. Tělo pak rozpozná, že se jedná o cizí tělesa, takže si proti tomu vytváří protilátky, takže jste potom chráněni proti COVIDu. O to jde.“

Injekce mRNA vkládají do krevních cév „ostré bity“, které nakonec způsobí srdeční selhání.

Ačkoliv se již dlouho tvrdí, že tyto proteiny s prudkými výkyvy působí jako odstrašující prostředek proti virové infekci po injekci do těla člověka, realita je taková, že se ve skutečnosti stávají součástí buněčné stěny cévního endotelu člověka.

„To znamená, že buňkám, které lemují vaše cévy a které mají být hladké, takže krev proudí plynule, nyní trčí tyto malé ostnaté kousky,“ vysvětluje.

Doktor Hoffe říká, že je nevyhnutelné, aby se u injekčně aplikovaných krevních sraženin vytvořily krevní sraženiny, protože jak se do cév a kapilár vpravují proteiny zavedené vakcínou, krevní destičky obíhají kolem a snaží se problém vyřešit vytvářením stále většího množství sraženin.

„Takže když krevní destička projde kapilárou, narazí najednou na všechny ty COVID hroty a stane se naprosto nevyhnutelným, že se vytvoří krevní sraženiny, které zablokují cévu,“ píše. „Proto tyto proteiny mohou předvídatelně způsobit krevní sraženiny. Nacházejí se ve vašich cévách (pokud dostanete mRNA vakcínu), takže je to zaručeno.“

Ukazuje se, že tyto krevní sraženiny jsou jiné než ty „vzácné“, o nichž se mluví v médiích a které se objevují na CT a MRI. Ty jsou mikroskopické a při testech se neukazují, protože je lze zjistit pouze pomocí krevního testu známého jako D-dimer.

Doktor Hoffe prováděl D-dimerové testy na svých „očkovaných“ pacientech s mRNA, což ho vedlo ke zjištění, že nejméně 62 procent z nich má tyto mikroskopické krevní sraženiny.

„Nejznepokojivější na tom je, že existují některé části těla jako mozek, mícha, srdce a plíce, které se nemohou [regenerovat],“ říká. „Když jsou tyto tkáně poškozeny krevními sraženinami, jsou trvale poškozeny.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Dr. Charles Hoffe: mRNA vakcíny „Zabijí většinu lidí“ na srdeční selhání & 62% již má mikroskopické krevní sraženiny

  • Hrůza, hnus na zvracení podobNých lidi je treba více aby šířili osvětu… snad ještě není všechno ztracené.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*