Dlouhééé, předlouhééé otázky… Čtěte pozorně.

Dlouhééé, předlouhééé otázky… Čtěte pozorně.

Ještě se stále najdou v této zemi (česká republika – úmyslně píši s malým písmem) idioti, kteří

v této době – v době veškerému obyvatelstvu protizákonně vyhlášeného stanného práva, zákazu vycházení, totálního znemožnění školního vzdělávání dětí a mládeže (dokonce i těch nejmenších, ne jak v době nechvalně proslulého teroru německého nacistického Protektorátu Čechy a Morava/Protektorat Böhmen und Mähren, kdy tehdy byly zvůlí německé nacistické okupační moci uzavřeny české vysoké školy), uzavření všech škol, školek, dětských hřišť, sportovišť, bazénu, fitcenter, kadeřnictví, zákazu chození do hospod, nikdy nekončícího prodlužování a obnovování zákazu společenských, kulturních a sportovních akcí, všeobecného zákazu cestování nejen po republice a do zahraničí, ale i byť jen do jiného okresu, chození do práce jen na „propustku“ a čestné prohlášení, že opravdu člověk jde do roboty a následně z roboty s razítkem zaměstnavatele, datem a časem (případně ještě i s pracovní smlouvou), zákazu shromažďování, zákazu všech zábav, kina, divadel, diskoték, plesů a bálů (Kdy byly naposledy plesy, či bály? Za socialismu jsem jich absolvoval za jednu sezonu třeba i 16 a více.), uzavření provozoven veřejného stravování, všech malých obchodů a provozoven služeb, zákazu návštěv mezi příbuznými, zákazu navštěvovat vlastní rodiče v domovech pro seniory a plna dalších nesmyslných, svobodu a lidskou důstojnost omezujících příkazů a nařízení,budou v kontextu s výše uvedenými fakty prohlašovat, jak moc hrozně jsme za toho strašného socialismu pod vedením ještě strašnějších komunistů nesnesitelně trpěli, jak jsme byli nesvobodní, nic nemohli a nesměli, zejména prý cestovat do zahraničí, koupit si banán a jeden čas (když vyhořela fabrika) tak přechodně i utřít si prdel toaletním papírem?! Ještě se najdou idioti, kteří budou hlásat, jak jsme (podle nich idiotů) trpěli prý 40 let pod diktátem Moskvy a nemohli jsme se jako stát, národ a obyvatelstvo samostatně rozvíjet k pokroku a prosperitě?!

Ještě se stále najdou v této zemi (česká republika) idioti, kteří

v této době promyšlené, rafinované, zákeřné GENOCIDY páchané na obyvatelstvu udušením zapříčiněném povinném zakrytím dýchacích cest dokonce nyní již vnucenými dvěma rouškami (jedna byla pro udušení málo efektivní a nebyl z jedné povinné roušky tak velký kšeft), či neprodyšným obtěžujícím respirátorem, povinně nošenými všemi a všude pod hrozbou a terorem policejních represí, sankcí, vysokých pokut, věznění a pozdějšího odstřelu, či nějaké jiné popravy. V době, kdy zaměstnavatelé jsou mocí přinuceni protizákonně vyžadovat od svých zaměstnanců pravidelné testování na nějaký covid a, samozřejmě, s negativním výsledkem, přičemž je známo, že testy jsou nespolehlivé, falešné, či dokonce přímo tak udělané, aby výsledek byl, že testovaný je nakažený. V době, kdy požadujete banální lékařské ošetření pro sebe, nebo své děti a zdravotnický personál po vás protizákonně vyžaduje ty samé testy na nějaký ten covid a, samozřejmě, také pouze s negativním výsledkem, jinak se s vámi ani nebaví, natož aby vás ošetřili. Přičemž si všichni ze zákona jsme nuceni platit zdravotní výpalné – tj. všeobecné zdravotní pojištění!  V době, kdy jdete k zubaři, ale nejdříve se musíte prokázat negativním testem, osvědčením, na nějaký covid. V době, kdy vás jakýkoliv policista může odchytit na ulici a zkontrolovat nějaký ten nesmyslný, přiblblý cár papíru prokazující, že jste byli testováni na nějaký ten covid, budou vytrubovat, jaká byla (podle nich idiotů) za socialismu nesvoboda a totalita?!

Ještě se stále najdou v této zemi (česká republika) idioti, kteří

v této době – době, kdy na kontrolu absolutní poslušnosti lidu, na poslušnost poddaného obyvatelstva dodržovat stupidní nesmysly – tedy příkazy, nařízení, omezení vydané poddaným všemohoucími a všehoschopnými vládci, bude nasazena policie, armáda a další ozbrojené bezpečnostní složky (je vytypováno 500 různých kontrolních stanovišť, kde bude nasazeno 30.000 policistů a příslušníků ozbrojených složek, 5.000 vojáků, 300 příslušníků celní správy!! Budou striktně vyžadovat splnění těch nesmyslných opatření vládních šílenců pod hrozbami sankcí, pokut, věznění a snad i pozdějších poprav!!),

budou prohlašovat a vytrubovat něco v tom smyslu, jak je vše nyní krásné a nádherné, jak nyní vzkvétá a prosperuje naše země, a hlavně, že již nejsou u moci ti komunisté a můžou se nyní přežrat banány (pokud jim tedy státní zvůle vůbec dovolí si je jít koupit někam ne do obchodu, ale do cizáckého řetězce).

Znovu se ptám a budu se ptát pořád – ještě stále se najdou v této zemi (česká republika) IDIOTI, kteří budou tvrdit, že srpnovou sovětskou prý okupací v roce 1968 jsme přišli o naši svobodu, byla prý upevněna nastolená poúnorová totalita, nemohli jsme se rozvíjet a prosperovat?! Ještě se najdou idioti, kteří budou tvrdit, že jsme za socialismu byli pod diktátem Moskvy a jak jsme trpěli a nic nemohli a nesměli?!! IDIOTI!!

Já tvrdím, že žijeme v době FAŠISMU, v době korporátního fašismu!! Fašisté se nikdy dobrovolně nevzdají své moci! Máme ještě na paměti, jaká zvěrstva fašisté napáchali zejména za druhé světové války, ale stejná zvěrstva páchají i nyní (ukrajinští fašisté) na lidu Donbassu. Fašismus stále žije, sílí, vrátil se, upevňuje svoji moc. Fašismus je i v české republice a na Slovensku. Loutkové vlády těchto dvou území jsou fašistické!! S fašisty se musí bojovat na život a na smrt!! Zbraněmi!! Ne přemlouváním!! Buďto my je, nebo oni nás!!

 

Mgr. Petr Michalů
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Dlouhééé, předlouhééé otázky… Čtěte pozorně.

  • Pokoušel jsem se prostudovat usnesení vlády z posledních dnů. Zjistil jsem, že stačí dva dny počkat a usnesení se změní nebo zruší. Kdo se pak v tom má vyznat?
    Odezva hektického víkendu teprve přijde podle inkubační doby viru. O víkendu lidé ještě rychle nakupovali, navštěvovali se, jeli na výlety, protože od pondělka to nejde.
    V souvislosti s tím čísla nemocných porostou a vláda zpanikaří a začne přijímat další opatření. V tom zmatku už se ale nikdo nevyzná a budeme rezignovat na sledování toho, co smíme a co ne.

  • Babiš se zamotal do lží. Tvrdil, že manželka odjela do Dubaje, protože mu vyhrožovali a ona se bála. Na otázku proč to takto nevysvětlil v době, kdy se na jeho rodinu snesla kritika za cestování odpověděl, že se o vyhrožování manželka dozvěděla až nyní a nechtěl jí dříve děsit. Proč se tedy bála a odjela do Dubaje, když o tom nevěděla? Babišovi už to lhaní také selhává.

  • Co asi Merkelová v důvěrném telefonátu sdělila Babišovi? Lehké domyslet – něco v tomto smyslu: Chceš dotace pro své firmy v Čechách i Německu, pak splň zadání v oblasti omezování svobody a poslouchej naše rozkazy. Co z toho vyplynulo vidí každý.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*