Díky, Ondřeji Kundro, alespoň jeden zachoval tvář…

Díky, Ondřeji Kundro, alespoň jeden zachoval tvář…

Vě věci ricinu v kabele přinesené z Ruska se vyjadřovalo mnoho lidí. Ondřej Kundra, redaktor Respektu, ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček, Jan Hamáček ministr vnitra a nakonec sám veliký premiér Andrej Babiš. Řekl bych, že všichni lhali, ale protože jsem podal trestní oznámení na Ondřeje Kundru a Tomáše Petříčka, jsem nesmírně rád, že Ondra potvrdil svá tvrzení, která uváděl ve svém proslulém článku Cizinec s ricinem, který směřoval proti, Andreji Končakovi.

Mimochodem dle Wikipedie, která tento případ již si zaevidovala i známá protiputinovská novinářka Petra Procházková prohlásila,že jde hlasatele názorů Kremlu, který se nikdy nestýkal s ruskou opozicí ani s českými kritiky Ruska, často pořádal kulturní akce a tiskové konference a znají ho všichni čeští novináři, kteří se zajímají o Rusko, což podle Procházkové „není zrovna nejlepší maskovací háv pro člověka, jenž by měl likvidovat ruskou opozici v zahraničí a trávit české politiky.“ Jinými slovy slušný a loajální člověk.Dle Ondřeje tedy presumovaný potencionální vrah oněch tří nebohých mužů.

…..Pokračujme…

Ve věci Kundry i Petříčka jsem podal trestní oznámení pro zločin poplašné zprávy, která, jak zu povahy věci vyplývá se následně ukázala nepravdivou…

Státní zástupkyně Mgr. Andrea Pospíšilová zvolila obyklopu metodu, že nejlepší obranou je protiútok.

I proto se rozhodla polemizovat s tím, zda uvedené jednání obou podezřelých Ondřeje Kundry i Tomáše Petříčka by vůbec mohlo být zločinem šíření poplašné zprávy.

No milá dáma se dvakrát spletla v trestním zákonu i ve mně.

I kdyby to nebylo šíření popašné zprávy, zcela jistě je to trestný čin křivého obvinění a pomluvy.

Tady nejde o to, aby Kundra s Petříčkem byly roky v ťurmě.

Tady jde o princip.

Ondřej Kundra se svém dnešním článku v Respektu zcela popírá, že by lhal.

Budiž.

Andrej Babiš a nově, na rozdíl od předchozích tvrzení tvrdí, že si to vymysleli sami ruští vzájemně se napadající diplomaté.

Asi tak: Andreji, ty jseš schopný všeho. Chvíli, abys mohl jet do Maroka jsi poslouchal STB, chvíli v USA šel na náslech CIA, která mimochodem nahodila své lidi do procesů proti Trumpovi, a samozřejmě dnes podporuješ i Koudelku, který je klonem této zločinecké tajné služby.

Obrovský problém je v tom, že nic lepšího v opozici proti tobě není.

Ovšem děláš maximum pro lidi, i když jseš gauner.

No lepší to tady nebude, ale trestní stíhání na Kundru, Petříčka a možná i tebe bude pokračovat.

Státní zástupci tě potřebují. Chtějí novou úpravu státního zastupitelství, aby mohli v této zemi vše.

No, možná, že jim to vyjde.

Rád bych žil v Rakousku. Tam mají jako kancléře skvělého kluka.

Tobě už jsem hlas nehodil ani v říjnu roku 2017 a trpně beru na vědomí, že musíš zvítězit v roce 2021, protože jsi menší zlo. A musím si to přát.

PS.: Věcnou žádost o pokračování v trestním řízení proti podezřelým Kondrovi, Petříčkovi a možná i Babišovi logicky bude pokračovat.

Ber to toto jako nezávaznou a lehce mimoprávní glosu.

Jo a na závěr, bez ironie, díky Ondro, ať se to vyjasní.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Díky, Ondřeji Kundro, alespoň jeden zachoval tvář…

  • Kundra sem, Kudra tam. Napíše blábol a vláda podle toho jedná. Vybavilo se mi, jak Babiš ukazoval ve sněmovně novinové titulky a tvrdil, že je to pravda (Trestní stíhání Kalouska). Pokud vláda pracuje tak, že si ráno přečte bulvár a podle toho rozhoduje, čeká nás brzký krach.
    Svědčí to o selhání složek, které mají vládě připravovat kvalifikované podklady.

  • Babiš s Petříčkem měli dvě možnosti: 1. Přiznat, že na základě bulváru rozjeli manévry, které stály obrovské peníze a zhoršení diplomatických vztahů s Ruskem. Pak by museli okamžitě podat demisi. 2. Najít viníka jinde a jen ze sebe udělat hlupáky. Zvolili druhou možnost.
    Jen doufám, že Respekt nenapíše, že Rusko odpálilo rakety na střední Evropu a naše vláda nevyhlásí mobilizaci.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*