Dienstbiere vrať se do USA a neotravuj vzduch Čechům. Nejsi vítán ty loutko Ameriky

Dienstbiere vrať se do USA a neotravuj vzduch Čechům. Nejsi vítán ty loutko Ameriky

Kdo vlastně vládne v Česku?? Kdejaký Jouda tu kecá do všeho a dokonce přivandrovalci, kteří ze zcela účelových důvodů opustili rodnou zemi se tu roztahují jako by jim vše patřilo. Nestydí se dokonce napadat i prezidenta Zemana.

Jistě-Zeman je nějaký, ale to nikoho ještě nepravňuje urážet hlavu státu. Výroky, že je náš prezident xenofob, islamofob, rasista aj. nejsou vůbec namístě. Prezident Zeman ani nerozeštvává národ a nepodněcuje k násilí, ale nastiňuje realitu a hrozící islámské nebezpečí. Krom několika dalších politiků jako např Okamura, Huml aj, drží všichni ostatní hubu a mají stažené ocasy mezi nohama.

Mají strach podívat se pravdě do očí, mají strach postavit se na odpor mainstreamu, aby třeba nepřišli o svá teplá místečka. On by se strýček SAM mohl naštvat, nebo by pošahaná Angela mohla zařídit vůči Česku v Bruselu nějaké restrikce. Nezbývá tedy nic jiného, než smutně konstatovat, že někteří naši politici jsou podělaní až za ušima a další jsou kolaboranti. Otázkou tedy je, jakému pánu ti naši kašpárci vlasně slouží. Národu, kterému by měli sloužit v první řadě určitě neslouží. Na národ kašlou a ještě si žebráci dovolí drze a lživě obviňovat prezidenta jako např. pan Dienstbier.

diensbier uprchlici

Co si to pane Dienstbiere vlastně dovolujete?? Co jste udělal pro republiku a pro národ v ní žijící?? Místo pronárodní politiky podporujete islamizaci Evropy a přijímání upchlíků. To, že tím vědomě ohrožujete Český národ si neuvědomujete?? Na léčení našich Českých nemocných lidí nejsou peníze, ani sanitku na převoz dát už nechtějí, ale živit uprchlíky – to budeme. Víte vážený pane: až na tom republika bude tak, že domovskému obyvatelstvu bude zajištěno vše potřebné a důležité tak možná, ale pakliže ne, tak jděte do prdele i s těmi uprchlíky, kteří ve své podstatě jsou jen ekonomičtí migranti využívající a zneužívající sociální systémy Evropských zemí a vysávají státní rozpočty. Myslím, že lidé u nás nestojí o to, aby jste vy a vám podobní implementovali v České zemi to, co Vám nadiktovali Američtí chlebodárci. Vraťte se tedy pane tam, kde Vám vygumovali mozek a neotravujte Český lid. My Vás máme stejně u pr…..!! No a že v podobném duchu napadá Brusel prezidenta Zemana také mě nepřekvapuje. Vždyť i v tom Bruselu to je samý proamerický kašpar, žid či zednář.

Ten, koho nyní naše republika nejvíce potřebuje musí být pronárodní politik prosazující výlučně zájmy republiky a národa. Vy ostatní běžte k šípku.

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Dienstbiere vrať se do USA a neotravuj vzduch Čechům. Nejsi vítán ty loutko Ameriky

  • Systém přerozdělování peněz v EU je neudržitelný. Elita vytváří „projekty“, na které čerpá peníze. Uprchlíci jsou další příležitostí na protočení našich peněz. Elity odčerpávají dotace na ubytování, nákup mobilů pro uprchlíky, stravování dopravu atd. Penízky se jen hrnou. Ti uprchlíci z toho nakonec moc nemají, většina končí právě u těchto elit. Omezme přerozdělování peněz prostřednictvím dotací a oni ze svého nikoho živit nebudou. Pokud to nepůjde jinak, tak třeba i vystoupením z EU, nebo spíše z Byrokratické unie, která je stejně mrtvá.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*