Dick Morris: Obama spolupracuje přímo s médii na sabotáži Trumpa

Dick Morris: Obama spolupracuje přímo s médii na sabotáži Trumpa

Politický stratég Dick Morris tvrdí, že Barack Obama přímo podává denně zprávy mainstreamovým médiím, aby se pokusil sabotovat Trumpa z jeho válečné místnosti dvě míle od Bílého domu.   

„Obama provozuje tajnou operaci ve válečné místnosti, která se nachází asi dvě míle od Bílého domu, kde má Michelle (jeho žena) svojí kancelář, a stejně tak mnoho jeho bývalých pomocníků,“ uvedl Morris.

„Setkávají se tam a mají zde dvakrát denně konferenční hovory: 8:30 a 9:45 a probírají body pro média o tom, jak sabotovat a jak podkopat Trumpa,“ dodal Morris.

Bývalá šéfka zdravotnických a humanitárních služeb Kathleen Sebelius a Andrew Slavitt, bývalý šéf centra pro služby Medicare a Medicaid Services, spolupracují s Obamou a pomáhají mu zničit pokusy Trumpa zrušit Obamacare, podle Morrise.„Je to válečná místnost, je to stejně jako uprostřed kampaně – je to jako kdyby se kampaň nikdy nezastavila a všichni klíčoví hráči se účastní těchto konferenčních hovorů,“ uvedl politický stratég.

Morrisovy informace potvrzují zprávy, které se objevily v březnu, když se ukázalo, že Obama vedl obvinění k „sesazení“ Donalda Trumpa z prezidentství tím, že bude buď donucen k rezignaci, nebo bude obžalován.

Deník Daily Mail informoval, že Obamovi pomáhá v jeho křížové výpravě bývalá poradkyně Valerie Jarrett, která se přestěhovala do Obamova nervového centra jen dvě míle od Bílého domu, aby mu pomohla vybudovat hybnou sílu za „vnikající povstání“ proti Trumpovi.

Během samostatného vystoupení v rozhlasovém vysílání Morris dodal, že celá „ruská tajná dohoda“ byla „pokusem o převrat“ zpravodajské komunity a médií, za účelem svržení Trumpa.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Dick Morris: Obama spolupracuje přímo s médii na sabotáži Trumpa

  • Uz po zvoleni Trumpa jsem cetl, ze Demokrati financuji asi 1500 lidi, kteri maji pracovat na odstraneni Trumpa. Tato masa lidi ma dodavat neustale ‚dukazy‘, idee, pomluvy a vylhane famy na prezidenta.
    USA se demontuji samy. Jestlize zacnou valku budou totalne zniceny. A svet si oddychne.

  • Obama byl vybrán jako prezident a svým loutkovodičům bude sloužit do roztrhání těla. A je více než podivný původ Obamy, který asi není v souladu s americkým právem. Ale když tento absolvent podivné univerzity pro negativní hráče vysoké politiky byl určen ke konaní prezidentství tak jde vše stranou. Obama byl dobrý tah k oklamání lidu. A toto individuum ještě dostalo Nobelovo cenu za mír. Za co ? Asi za to válčení. Obama je dobrý služebník zla.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*