Demonstrace za podporu prezidenta

Demonstrace za podporu prezidenta

Tam, kde vláda ignoruje, neslyší a neřeší vůli národa, tam se národ bouří.

Dovolujeme si Vás informovat a zároveň pozvat na demonstraci za podporu prezidenta, která se koná v sobotu dne 12. března 2016 na Klárově od 14 hod.

Co má dělat národ, kterého vláda ignoruje, neslyší ani nerespektuje?

Co má dělat národ, kterému jeho zkorumpovaná vláda veřejně hanobí prezidenta?

Co má dělat národ, kterému může „kdekdo“ ukrást z pražského hradu i státní symboliku?

Ve veřejných sdělovacích prostředcích je národ veřejně ohlupován a manipulován k tomu, aby svou neradostnou životní úroveň, která je mnohdy až na hranici bídy, nekomentoval a pokojně snášel. Nesouhlasíme s touto politikou a nenecháme se nadále manipulovat, zneužívat a ponižovat.

Datem 6. února 2016 jsme nadobro přestali věřit politikům, vládě, policii i justici ČR. V naší absolutní bezmoci jsme pochopili naléhavost a nutnost využít poslední zákonnou možnost jak dosáhnout spravedlnosti a zachránit tak svůj národ, stát i svou existenci.

Zákonná cesta, která vychází z článku 23 Listiny základních práv a svobod, je vyhlášení občanského odporu a převzetí moci do svých rukou. Nejedná se o převrat, nýbrž o stav nouze občanů, stojící před nepřítelem, který nám chce uloupit stát i naši identitu. Jsme velmi dobře informováni o tom, kdo a proč řídí propad naší republiky, Evropy, potažmo i celý svět, a proto naše tolerance s vymýváním mozků a plundrováním našeho státu končí. Občanské iniciativy proto pořádají další demonstraci za podporu prezidenta a žádají, aby prezident, zvolen vůlí lidu, použil své pravomoci k tomu, aby odvolal premiéra ČR a posléze i vládu a nastolil tak pořádek v naší zemi.

Očekáváme, že prezident žádosti českého lidu vyslyší a bude shodně reagovat. Při opětném neúspěchu, budou demonstrace proti premiérovi a vládě nadále pokračovat.

Organizační tým „Prezident za národ, národ za prezidenta“:

Věra Řezníčková, Pavel Matějka, Naďa Mikulášková, Michal Řezník, Tomáš Mrva
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Demonstrace za podporu prezidenta

  • ANO, je třeba podpořit jediného lidmi voleného politika, který Nám neplive do tváře, ale snaží se Nám pomoci!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*