Delingpole: Princ Charles je užvaněný zelený idiot

Delingpole: Princ Charles je užvaněný zelený idiot

Princ Charles je užvaněný zelený idiot. Očividně se jedná o titulek, který mohl být napsán kdykoliv přinejmenším za posledních 30 let. Ale někdo by měl tomu otravnému zabedněnci připomenout, že nemluví za nás za všechny. A protože to nikdo nikde v podlézavých, bezcenných a zastaralých médiích neřekne, myslím, že ta práce bude muset připadnout mně…

Zde je poslední pitomost Prattishského prince. Je to rozhovor BBC, ve kterém Charles účinně propůjčuje svůj královský imprimatur ekofašistickým skupinám, jako je Extinction Rebellion a jejich vedlejší projekt Insulate Britain.

Jistě, začíná opatrně tím, že jemně kárá jejich metody: „Nemyslím si, že je užitečné dělat to způsobem, který lidi odcizuje.“

Ale jakmile odklidí ten úhledný kousek zadku z cesty, rychle se blýskne pravými barvami:

Na otázku, zda sympatizuje s Gretou Thunbergovou, bojovnicí za klima, která také kritizovala lídry za to, že nejednali, odpověděl: „Samozřejmě, že ano.„Všichni ti mladí lidé mají pocit, že se nikdy nic neděje, takže je to samozřejmě bude frustrovat.  Naprosto tomu rozumím, protože je nikdo neposlouchá a oni vidí, jak je jejich budoucnost totálně zničená.“

Princ také řekl, že chápe, proč skupiny jako Extinction Rebellion pořádají své protesty v ulicích.

Prattishský princ se sem nebezpečně blíží, aby podpořil ekoterorismus.

Víme například, že nejméně jedna osoba byla vážně poškozena v důsledku činnosti Insulate Britain, která opakovaně zablokovala tepenné cesty a zabránila sanitkám převážet postižené pacienty do nemocnice.

Místo aby se za to omlouvali, mluvčí Insulate Britain jsou vzdorovití a povýšení a své malicherné, špinavé šaškárny přirovnávají k trikům spojeneckých stratégů z druhé světové války, kteří přinášeli malé oběti pro vyšší dobro.

Je nesmírně deprimující vidět dědice britského trůnu, muže, jehož jediným úkolem (a navíc nehorázně dobře placeným) je podporovat národní jednotu, přibíjet své barvy na stěžeň ošklivých malých ekofašistických skupinek složených převážně z mozků mrtvých důchodců, permaktronistických kruťáků a rozmazlených důvěryhodných paniček, které se nemusí obávat ekonomických škod způsobených jejich činy, protože je tatínek, dědeček nebo rodinný úřad vždy ochrání před následky.

Jak poznamenává Spiked, skutečně se jedná o případ rozmazlených vlekařů, kteří si libují ve svých revolučních fantaziích na úkor obyčejných slušných lidí, kteří chtějí jen mít možnost projet se ve svých autech a vytopit si domov – a je to opravdu příliš mnoho, než abychom po nich chtěli? Pokud jste malá slečinka s karamelovým nosem, tak ano, zřejmě…

Princ z Walesu je jen jedním z mnoha šlechticů a aristokratů, kteří jsou placenými členy environmentalistického hnutí. V roce 2019 byla zatčena belgická princezna Marie-Esméralda, dcera Leopolda III., když se účastnila protestů proti povstání Extinction Rebellion v Londýně. Loni byla lady Dido Berkeleyová zbavena obvinění poté, co během protestů proti změně klimatu ležela na silnici. Je tu také Tamsin Omondová, spoluzakladatelka Extinction Rebellion, která je vnučkou baroneta.

Když tyhle lidi nazvu blábolícími zelenými idioty, tak ten případ podceňuji. Bláznivý idiot je častěji jen neškodný hlupák. Zatímco to, co tito lidé dělají, je mnohem nebezpečnější. A někteří z nich, tím jsem si jist, jsou si velmi dobře vědomi toho, jaké stygijské zlo jejich podnik představuje.

Ví princ Charles, jak důkladně satanistické jsou síly, které podporuje? Bývaly doby, kdy bych tvrdil „ne“. Charles, říkával jsem si, říká hlouposti, které dělá, protože je jako „Ethelred nepřipravený“ – nevycválaný, což znamená „nepoučený“.

Neúprosné nadšení prince Charlese pro odporný projekt Velkého Resetu Klause Schwaba mě však přimělo k přehodnocení názoru.

Charles podporuje ekofašistické skupiny, protože je sám v jádru ekofašista. A jako mnoho ekofašistů se zdá, že nemá absolutně žádné zábrany říkat úplné lži, aby prosadil svou zhoubnou věc.

Například to prohlášení v jeho rozhovoru, že mladí lidé vidí, jak je jejich budoucnost ničena, protože nikdo neposlouchá požadavky skřeta zkázy Grety Thunbergové: čekat? Co?

Žijeme v době, kdy posedlost globálních vlád zelenými tématy nemá obdoby. Například ve Velké Británii premiér Boris Johnson nasměroval zemi k téměř nepředstavitelně drakonickým cílům snižování CO2, které způsobí obrovský hospodářský rozvrat a značně zasáhnou svobody obyčejných lidí.

Přesto podle budoucího anglického krále není nic z tohoto rozbujelého ekofašismu dostatečně extrémní. Ve skutečnosti je to podle Prattishského prince tak neextremistické, že není ani ochoten připustit, že se to děje.

Na otázku, zda britská vláda dělá dost pro boj s klimatickými změnami, princ odpověděl:   “To nemohu komentovat.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*