David Rath: Začala invaze do Evropy?

David Rath: Začala invaze do Evropy?

Z nedaleké turecké pevniny přijíždí jeden gumový člun za druhým. Všechny plně naložené mladými muži s batohy na zádech, mobily a malým návodem co dělat. 

Nikdo jim nebrání vystoupit na ostrov Lesbos, který je řeckým územím a tedy i prostorem EU. Jako invazní armáda spořádaně pochodují podél cest až k prvnímu trajektu na pevninu.Zakoupí lístek a pokračují v invazi. To je obraz, který mi popisoval Dr.Vladimír Dryml, který se jel na vlastní oči přesvědčit jak to je s uprchlíky. Poněkud upravený obraz poskytují i evropská média, tedy upravený o to, že vyhledávají řídká místa, kde jsou i ženy a děti, aby otupily strach domácího obyvatelstva před běžící invazí.

David Rath Foto: Michal Šula, MF DNES
David Rath Foto: Michal Šula, MF DNES

Kdo to organizuje?

Dnes už je jasné, že nejde z významné části o spontánní útěk na životě ohrožených rodin, ale o organizovanou a řízenou akci, která byla simultánně spuštěna v řadě zemí Asie a Afriky. Je zarážející, že evropské tajné služby neví, kdo to spustil a s jakým cílem. Respektive možná to některé i vědí, samozřejmě vyjma těch našich, ale z nějakého důvodu informace nepouštějí  veřejnosti.

Super byznys.

Proto se můžeme jen domýšlet, kdo invazi do Evropy naplánoval, rozjel znamenitý ,,marketing“ – získávání vhodných klientů a ,,prodal“ jim jednosměrný zájezd do Evropy. Akce je výborně připravená a dnes již organizátorům nese neuvěřitelný profit. Jejich prvotní a nemalá investice se již nejspíše vrátila. Pokud jsou pravda probleskující informace, tak tento zájezd po vlastní ose stojí několik tisíc dolarů. Při denním počtu tisíců invazistů si profit každý může spočítat sám.

Tajné služby mlčí.

Opět ticho o tom, kde tyto bezesporu zajímavé peníze končí. Buď tedy tajné služby nic neví a pak jsme troubové, že je královsky platíme, nebo ví a z nějakého důvodu mlčí. Někdo může určitě namítnout, že určitě informují k tomu určené politiky, ale podle jejich mdlých reakcí se spíše zdá, že neví nic, nebo jde o tak strašné informace, že při své neschopnosti jim raději nevěří a dělají, že o ničem neví. To se v historii stalo již mnohokrát. Teď jsem měl na mysli spíše vrcholné politiky Německa, Francie, Itálie a Británie, než ty naše, kteří jsou již vyselektováni tak, že jim dochází jen málo co a jejich kolegové z velmocí jim nic ani neřeknou.

Zaskočené Německo.

Nás zatím pozice druhých houslí chrání. Síla invaze směřuje do Německa, Francie, Británie a Skandinávie, zaplavuje Itálii. Zarážející je zvláště postoj německých elit. Ty se snaží tvářit, že vlastně o nic nejde.  Německo je ekonomický gigant a jistě dokáže zvládnout i statisíce migrantů. Ovšem pokud by šlo o jednorázovou vlnu. Pokud skutečně jde o začátek invaze, která přivede miliony mladých a testosteronem nabitých mužů o nich určitě víme jen jedno a to, že sem určitě nepřišli pracovat a už vůbec ne za mzdu, která odpovídá jejich nulové kvalifikaci.

Konec sociálního státu.

I v případě, že by tato invaze neměla za cíl vyvolání násilností, pak určitě je útokem na evropský sociální systém, který je na naší planetě ojedinělý a štve všechny, kteří mají za cíl vlastnit na Zemi vše, co za něco stojí. Mnoho občanů USA čím dál tím víc reptá, proč nemohou mít podobný zdravotní a sociální systém jako Evropané. Čína a Indie se něčím tak zbytečným jako všeobecný zdravotní, sociální a důchodový systém vůbec nezabývají. Nepříjemné je, že čím dál tím víc Číňanů a Indů a dalších se také ptá proč, když to je v Evropě, tak to není taky u nich doma. Nastal čas poslat tu rozmazlenou Evropu ke dnu, aby přestala být tak útlocitná a starat se o každého nemocného, starého, nebo nezaměstnaného. Dost silná invaze lidí, kteří nechtějí a neumí pracovat, s tím může rychle zamávat.

Více moci a peněz pro represi.

V neposlední řadě invaze vyvolá tlak na posílení pravomocí a rozpočtů všech represivních složek. Lidé už dnes mají strach a volají po uzavření hranic, po větší kontrole. Co teprve až budou testosteronoví  invazisté skutečně pobíhat po ulicích našich měst. Pak se budou politici předhánět v tom dát více pravomocí a peněz všem složkám represivního aparátu. Hlavně jim dát více pravomocí. Tak se náš dnešní policejní stát definitivně změní na nepokrytou diktaturu. Asi nás nemůže moc těšit, že stejný vývoj bude předcházet i u našich velkých sousedů, kteří jsou zatím docela dobře fungující demokracií. Pro někoho asi bohužel.

Zdá se, že se náš svět mění a to k mnohem horšímu. Budeme zase jako ovce?

 

David Rath

Vyšlo na jeho blogu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “David Rath: Začala invaze do Evropy?

  • V posledních letech byla mírná zima. Doufám, že letos bude tuhá jako začátkem roku 1979, kdy se teploty držely pod -25 st. velmi dlouho. Když zkolabuje systém dodávek energií, vydrží tu jen ti, kteří jsou na zimu zvyklí. Od politiků pomoc nečekejme, modleme se k počasí.

  • Jsou zde jistě zajímavé postřehy mnohdy vzdělaných lidí ale ještě nikoho nenapadlo, že se pravděpodobně jedná o novodobého“ Trojského koně“ kde obal tedy dřevěného koně nahrazuje báchorka o útěku před válkou. Tito lidé neutíkají před válkou ale do budoucí války !!! Nevěřte Arabům jsou prolhaní a vypočítaví a vše podle mého názoru inscenuje IS !!! až bude Evropa plná migrantů je již pouze maličkost je vyzbrojit a nařídit jim aby dělali to co v Sirii a Iráku. Lidi proberte se !!!!!!!!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*