Další podněcování nenávisti, tentokrát vůči Slovákům

Další podněcování nenávisti, tentokrát vůči Slovákům

Když někteří štváči vyzdvihují, že náš premiér je Slovák, Mohli by si tito demagogové podat ruku s největšími zastánci rozpadu Československa.

Kdo raději poslouchá než čte, přikládám svá videa na podobné téma:

Zahir Tak kdo Putin nebo sionisti? Kdo za všechno může, soudruzi?

Záhir, nekoupí si mě sluníčka ani neonacisti, 14 03 2019

Zahir Pan VK z Aeronetu je vlastizradce! 11 03 2019

Nemít rád Babiše je věc jedna, ale podněcování antislovenských nálad, protože se stal naším demokraticky zvoleným premiérem, ať si o něm myslím cokoli, to je mi vysoce odporné. Takovýhle hnus by třeba Karel Kryl nikdy nevypustil z úst, kdyby žil. Nevím, co by si myslel o Babišovi a jeho hnutí, ale i kdyby ho výslovně nesnášel, tak kvůli tomu nebude šířit antislovenské nálady, to by bylo proti jeho „nátuře“!A kdo to dnes dělá, jen rozvrací Visegrádskou čtyřku a škodí! Problém je, že Babiš není vlastenec, dokonce ani slovenský vlastenec. Naše a slovenské zájmy jsou velmi podobné, takže slovenský národovec by mi jako český premiér nevadil ani v nejmenším. Spíš mi vadí, že si stále volíme lidi přes prachy, ať jde o ekonomy či podnikatele, chtělo by to někoho s humanitním vzděláním, jako měl Prof. Masaryk. A takoví vlastenci tu jsou: Petr Hampl, Benjamin Kuras, Klára Samková, Vlastimil Vondruška, Vlastimil Podracký, Martin Konvička je sice přírodovědec, ale naštěstí ani ekonom ani velkopodnikatel. I Prof. Jana Kellera si velmi vážím, ačkoli v něčem bych byl vůči EU a západu tvrdší a neústupnější než on.

Ale národ, který si systematicky do svého čela volí „lidi přes finance“, je národ upadlý, konzumní a demoralizovaný, který by potřeboval pár nějakých těch vlasteneckých intelektuálů jako ryba vodu! Ve starém Římě se těmto konzumním společnostem říkalo „chléb a hry“, v mém rodišti zase „nažrat a lehnút“…, zkrátka řečeno slovy K. Kryla – „My naplníme forbesa za dvě či za tři pětky,“…“že místo srdce břicho má a místo duše tlamu,“.

Takhle spíš věří našinci různým primitivním nesmyslům, jakože „sionisti usilují o světovládu“! Pochybuji, že by tyhle náckovské hnusoty hlásali vlastenečtí intelektuálové, které jsem výše vyjmenoval, proto si jich vážím, ti by neklesli k druhé hilsneriádě!

Martin Konvička není nácek, ale autentický a upřímný liberál, jenž se stal odpůrcem islámu ne kvůli nenávisti, ale kvůli přesvědčení, že islám je jedním z největších nepřátel svobody a demokracie. Naopak pan VK z Aeronetu náckem je, protože podává některé historické události tak překrouceně, aby to poštvalo Čechy proti židům typu – vidíte, co jsou zač, když dotlačili římskou moc k ukřižování Krista! Takhle se rodí pogromy, holokausty a hilsneriády, to je učebnicový příklad, ten „pan VK“! Naopak Martin Konvička jako čestný člověk kdesi prohlásil něco ve smyslu, a já s tím souhlasím – „Pozor, já necítím nenávist k muslimům, muslimové jsou moji kamarádi, ale islám je tím zlem.“ A já to cítím stejně – muslimů je mi upřímně líto, že se stali obětí takového zla, jakým islám je. Necítím k nim žádnou nenávist, na druhou stranu odmítám ustupovat zlu (džihád+šaría), takže se na problém nedívám z hlediska msty a primitivních emocí, ale z hlediska vymyslet tu nejlepší strategii, jež by nás zbavila všech negativních projevů islámu a islámské kultury, ale napáchala co nejméně „vedlejších škod“.

Podobně se velmi moudrý slovenský katolický kněz Marian Kuffa vyjadřuje o genderistech – nevylívat s vaničkou i dítě, gender do kanálu, genderistu na osušku. To je křesťanská láska, ne hledání obětních beránků a vulgární výlevy na sociálních sítích, to je z hlediska národních zájmů totálně k ničemu!!! Myslím, že neonacista VK by to označil za „zradu“, ač sám nemá daleko k vlastizrádcům.

P.S. Mé osobní tažení proti šéfovi Aeronetu nijak nesouvisí s jeho kritikou SPD a Okamury, pokud jde o Putina, tak ani s ním nemám problém, naopak mám raději Putina než euro-elity, navíc, nácek VK i Putina řadí k „židovským přisluhovačům“, konkr. „chasidsko-kabalistické“ kliky, takže dělat z Aeronetu „prokremelské médium“ je totální hloupost. Jde o protižidovské médium, které rozšiřuje vinu nějaké malé skupinky židů na všechny židy obecně, asi jako kdyby někdo řekl – podívejte, co jsou ti Češi za kruťasy, když nechali zavraždit Štefánika a nafingovali to jako nehodu. Takto VK po vzoru protektorátních „aktivistických novinářů“ rozeštvává vzájemně si nijak neškodící národy = VK rozděluje společnost, stejně jako hlasatelé teorie, že za všechno může Putin, on si jen Putina vyměnil za židy, z těch udělal obětního beránka!

Je možné, že pan VK skrytě posluhuje euro-elitám snahou rozhádat vlastence zevnitř, když zdravý rozum, jenž vede k obezřetnosti a umírněnosti, označuje za „zradu“, viz třeba současná snaha Okamury, Le Penové a Wilderse pokusit se EU napřed „opravit“, než se rozhodnou pro odchod. Rozvraceč VK to nazývá „zradou“, já naopak zdravým rozumem, pač většina těch, kteří by nejraději z EU odešli hned, nejsou připraveni za národní svobodu snášet větší oběti, což by ovšem bylo nezbytné. Ale to VK neřekne, aby si své ovečky nenafrněl. 🙂 .

Já naopak systematicky srovnávám odchod Čr z EU s odchodem Izraelitů z Egypta a píši o pověstných 40ti letech na poušti, která měla vychovat z degenerovaného národa otroků v národ hrdých a svobodných lidí. Ti, co chtěli zůstat degenerovaní, posléze začali uctívat ono pověstné zlaté tele. Bohužel, mnoho našinců by raději uctívalo zlaté tele, než podstoupilo 40 let utahování opasků jako cenu za vlastní svobodu. A to dobře ví Okamura, Wilders… a jistě to věděl i Nigel Farage, proto zbaběle utekl ze scény, když si Britové odhlasovali odchod z EU. A kontinentální vlastenci chtějí být čestnější než Farage, proto zvolili tuto realističtější politickou strategii, nikoli kvůli „židozednářům“, jak nám namlouvají pohrobci hilsneriády!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Další podněcování nenávisti, tentokrát vůči Slovákům

  • Když nemám rád Babiše, neznamená to, že nemám rád Slováky. Slovensko nás sice zásobuje výraznými politiky jako byl Husák nebo dnes Babiš, ale to je náš problém. My chodíme k volbám a my ty volby prohráváme. Problém je v tom, že politické strany nemají co nabídnout. ODS dlouhodobě straší těmi ostatními, ale nemá už vůbec nic, čím by získala voliče. K ostatním se vyjadřovat nebudu, nestojí za to.
    Babiš nám zlikvidoval drobné zemědělce, odčerpal dotace, které by mohly podpořit místo řepky potravinovou samostatnost. Nyní vykřikuje, že je situace s potravinovou samostatností katastrofální. Tomu říkám drzost. A voliči mu to spolknou a budou ho volit dál. Nezáleží na tom, kdo problém vytvořil, ale na tom, kdo na něj hlasitě upozorňuje.
    Fuj. Do takové politiky se opravdu slušným lidem nechce.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*