Čtěte! Pravda o kandidátce na slovenskou prezidentku Zuzaně Čaputové

Čtěte! Pravda o kandidátce na slovenskou prezidentku Zuzaně Čaputové

Luboš Bláha – příběh jedné Zuzany.

V roce 2016 dostává Zuzana Čaputová na účet 157 tisíc amerických dolarů od liberální nevládní organizace z Kalifornie.

Partě z okolí Progresivního Slovenska se kromě toho hrnou penízky od Nadace otevřené společnosti. V obrovských částkách.

Čaputové Via Iuris a další nevládní organizace, z nichž později povstane prezidentská kandidátka, se dusí granty a ihned patří k nejbohatším nevládním organizacím. Připravuje se něco velkého.

V září 2016 je ohlášen vznik Progresivního Slovenska. Oficiálně vzniká v roce 2017, okamžitě získává neuvěřitelný mediální prostor a podporu prezidenta Kiska.

V únoru 2018 je brutálně popraven mladý novinář Jan Kuciak a jeho snoubenka. Vražda je provedena tak, aby šokovala Slovensko a vedla k politickému otřesu.

Okamžitě po vraždě liberální média vytvoří konspirační teorii o zapojení vlády do vraždy. Lidé na jejím základě vyjdou do ulic. Organizaci mají na starosti nevládní organizace, které jsou napojeny na USA. Zapojuje se i prezident Kiska.Rozběsněné ulici nabídnou pohádkový příběh o boji Dobra se Zlem, o boji slušného Slovenska proti neslušnému Slovensku – snadná dětinská zkratka, která funguje na jednodušší emotivní lidi, kteří používají mozek pouze při nákupech.

Převrat se nezdařil, vláda dále pokračuje, ale v pozadí dále běží zálohový plán – neustálá mobilizace voličů přes odkaz Jana Kuciaka, jehož vraždu liberálové dále zneužívají.

Nosičem se stává kandidátka na prezidenta Čaputová, která vyšla přímo z prostředí nevládních organizací, jež zorganizovaly slovenský Majdan.

Slovensko je okamžitě oblepené billboardy Čaputové. V době, kdy většina lidí ještě ani netuší, že budou volby prezidenta, tvář Čaputové z plakátů je vítá na každé zastávce MHD. Kampaň, která stojí statisíce. Aktivistka Čaputová rozbila prasátko – finance nejsou problém.

Do kampaně je nasazen Mistrík, který do ní investuje půl milionu eur. V rozhodující chvíli však nečekaně odstupuje z kampaně a vyjadřuje podporu Čaputové. Jen tak hodí do kanálu půl milionu, zradí svou stranu SaS a pošle ji na smetiště dějin. Tým Čaputové se tváří, že Mistrík nedostal nic na oplátku – jen ho prostě u srdce hřeje krásný půlmiliónový kosmický pocit, jak pomohl Dobru v boji proti Zlu.

Agentury na veřejné mínění za tři dny vyženou preference Čaputové na úroveň severokorejské Strany práce. Volby později ukážou, že Čaputová má ve skutečnosti o téměř 15% nižší podporu než v průzkumu. Mobilizační efekt je ale dosažen a agentury, které při tomto podvodu spolupracovaly, se dnes sluní na výsluní televizních kamer. Bude byznys.

Kampaň Čaputové je podobně jednoduchá, jako v případě amerických voleb – namísto programu a hlubších poselství jen infantilní fráze o dobru a slušnosti. Podstata je rozdělit Slovensko na dvě části, z nichž jedna má vyhrát a druhá má být eliminována. Stačí mentální zkratka, kterou používají výrostkové na pískovišti – já jsem dobrý, ty jsi špatný.

Latentně se dále zneužívá vražda Kuciaka, ačkoli se už mezitím dávno prokázalo, že s touto vraždou neměla vláda nic společného – ale pocit hořkosti u veřejnosti přetrvává a mobilizuje lidi. A tento resentiment živí Čaputovou. Přesně s tímto se počítalo.

Kampaň Čaputové je pekelně nákladná, ale nikdo se neptá, odkud na to pezinská aktivistka vzala peníze. Takové otázky totiž média označují za šíření nenávisti. Blahu dokonce obviní z antisemitismu. Čaputová si proti nepohodlným otázkám najme ochranku, čímž frašku dokonale završí.

Liberální mafie využívá své mediální impérium na to, aby propagovala Čaputovou a šířila neuvěřitelnou nenávist vůči všem, co se proti ní postavili. Fico je označován za mafiána, Blahu napadají na denní bázi, všechny alternativy jsou prohlášeny za extrém a zlo, včetně místopředsedy Evropské komise, světově uznávaného diplomata Šefčoviče.

Zuřivá kampaň přinesla výsledek 40% pro Čaputovou v prvním kole. Účast 48%. Čili v konečném důsledku se liberálům podařilo zmobilizovat asi čtvrtinu populace. Zbývající tři čtvrtiny se cítí být Čaputovou buď ponižováni, napadáni, nebo jsou celkově znechuceni a politiku ignorují. Přesto se Tým Čaputové tváří jako vítěz intergalaktického boje se zlem.

Ačkoli by měli oslavovat výsledek prvního kola, liberální trolové neustávají. Hned po oznámení výsledků se snaží eliminovat Blahu jako hrozbu a přes novinářské otázky tlačí Šefčoviče do toho, aby se od Blahy distancoval. Na Blahovu stěnu naběhnou stovky liberálních fanatiků a vulgárně napadají polovinu Slovenska. Harabin je zesměšňován, stejně jako všichni, co se staví proti Čaputové.

Kiska gratuluje Čaputové. Natočí video, aby si ho všimla, protože mu nezvedá telefon. Potřebuje milost za své daňové podvody, nestraní se proto ani takto hloupě ponižovat. V kampani ji výrazně promoval a napadal ostatní kandidáty, ačkoli je stále úřadující prezident.

Čaputová se chystá na druhé kolo voleb – dále si udržuje prázdný výraz televizní hlasatelky, dále šíří „pro-atlantické hodnoty“, dva týdny bude potichu o gayích a migraci, aby neprovokovala, ještě do toho hodí sem tam nějaký kostel (ale prázdný) a tak. Média ji budou ofukovat, nevládní organizace oslavovat a půjde ovládnout Slovensko se čtvrtinovým mandátem od Slováků.

Jsme tady dnes. Ještě stále můžeme zabránit tomu, aby Slovensko ovládla liberální mafie.

Převzetí moci začalo před lety pečlivě naplánované.

Rok 2016 peníze, rok 2017 organizace, rok 2018 zneužití vraždy, rok 2019 kampaň.

Čtvrtina Slovenska naletěla. Zbývající tři čtvrtiny se musí postavit za záchranu Slovenska. Je to poslední šance.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*