ČT už nejen že porušuje zákon o veřejnoprávní povinnosti, ale dokonce online provokuje…

ČT už nejen že porušuje zákon o veřejnoprávní povinnosti, ale dokonce online provokuje…

To, že je ČT neobjektivní a neprofesionální víme, ale to, že si dovolí v přímém přenosu, který preferovala na úkor mnoha jiných akcí oslav 17. listopadu, provokovat, je již vrchol její sprostoty a arogance!

U sochy sv. Václava se sešli 17. 11. 2016 pomatenci, tzv. pravdoláskaři. Myslím tím pomatence na jevišti, nikoliv pod touto tribunou, to nemohu posoudit, kolik lidí tam bylo z pouhé zvědavosti a kolik proto, že těm na tribuně věří…

Malá ochutnávka z tohoto prapodivného panoptika vlastních karikatur:

Sedí prase na Hradě, zněla Václavákem básnička o Zemanovi. Pak začal Tomáš Halík řádit s čínskou rákoskou a nakonec dorazil Rychlík

Na tomto pódiu, kde se prezentovali lidé z minulosti a bohužel také i studenti, kteří jsou těmito fosíliemi řízeně manipulováni, by nebylo až tak zas nic zvláštního, protože již víme, kdo je kdo a co od něj můžeme očekávat… Až na jednu osobu, zaměstnance ČT Marka Wollnera!
Už jen to, že ČT dávala online pouze a hlavně tento pomatený cirkus, kde figuroval i velmi rozporuplný Tomáš Halík, který neustále hanobí prezidenta pana Zemana, dokládá, že ČT bude muset skončit, protože evidentně porušuje zákon o veřejnoprávní povinnosti informovat, informovat vyváženě a plnohodnotně a hlavně nestranně!

A zde je ten kámen úrazu, týkající se zmíněného zaměstnance ČT. V jeho osobě, kdy tento člověk, představitel ČT, se vydá na pódium mezi představitele jednoho názorového proudu, byla porušena ta nestrannost!

Neměl by náhodou pan Wollner být nestranný?!

Marek Wollner

8 hod ·

Václavák, 17.11. (16)

Jsem rád, že tu mohu vystoupit. Ten svátek je nejdůležitějším svátkem mým a domnívám se že i mé generace. A patří především studentům. Dlouho jsem ho bral automaticky, nijak zvlášť jsem ho neprožíval. Ale teď už ho zase prožívám. Už nám zase připomíná, že svoboda a demokracie není samozřejmá. Vždyť loni se studenti kvůli bezpečnostním opatřením ani nedostali na Albertov. Před 27 lety jsem byl mezi těmi, kteří se na Albertově sešli a pokračovali přes Vyšehrad na Národní třídu. Tím dnem pro nás skončila ustrašenost. Ukázalo se, ze ten režim na naší ustrašenosti stál a zhroutil se, jakmile jsme se přestali bát. A ustrašenost se k nám zase vrací. Nedovolme strachu, aby nás zase ovládal, politici, kteří nás chtějí strašit, nám chtějí vzít svobodu. A ještě něco: Demokracie není jen vůle většiny, jak dneska řekl jeden z nich, je to taky ochrana před zvůlí a diktátem většiny. Proto má dobrá demokracie rozvinutý systém brzd a protivah. Kumulace moci do rukou jednoho člověka je vždycky nebezpečná, i když je posvěcená svobodnými volbami. Od roku 1989 stojí před námi poprvé opět výzva – udržet demokracii a nenechat se zatáhnout na Východ, jak si mnozí politici přejí. Svět není nikde bez rizika, ale ten, kdo zveličuje rizika Západu a přehlíží obrovská a mnohem bezprostřednější rizika, která jsou na Východě, s námi nehraje čistou hru. Udržme si dobrého ducha a náš smysl pro humor, ten k tomu svátku patří taky. Díky.

Co dodat? Strach máte stále, ale vítr fouká z jiné strany, z vaší nejistoty o práci v ČT, nikoliv z Východu, jak zde spekulativně pravíte, možná z hlouposti které i věříte… Humor máte také, ale je to spíše černý humor.

Jako pracovník ČT, porušujete smlouvu a tím zákon, smlouvu s koncesionáři, kdy vaše zpravodajství má být nestranné a vyvážené! Žijete ze „sociálních dávek“, z výpalného, které vám posílají pravidelně každý měsíc i lidé, kteří žijí od výplaty k výplatě, důchodci s nízkým důchodem, které se nestydíte nakonec ohlupovat a lhát jim v přímém přenosu, za to, že z těchto peněz si vy naopak žijete královsky! Ti lidé, kteří vás také živí a jsou již dříve narození, vám věří a vy toho takto sprostě zneužíváte! Oni většinou nemají jinou možnost sledovat dění u nás a ve světě, než sledovat ČT…Je to gaunerství a vy jste pane Wollnere jedním z těch gaunerů, kteří v ČT lžete a ohlupujete skupinu lidí, která je bezbranná, neboť nevědoucí, jací jste vlastizrádní manipulátoři! Pokud jste se nestyděl jít na pódium s křivým knězem Halíkem, a vy dobře víte co je zač, tak je to nejen ukázka vaší neprofesionality, vzhledem k tomu, že vaše názory mají být nestranné, ale je to i důkazem toho, jak vy sám jste člověk s křivým charakterem…

VOX POPULI:

Ivar Lexa Pane Wolner ! Kdybych byl ředitelem televize, Vy by jste dnes ukončil pracovní poměr. Redaktor musí být APOLITICKÝ. Jak mám věřit,že to, co ve svém pořadu ukazujete není tendenční ?? Když vy si vylezete na podium a zviditelňujete se.. Chystáte vstup do politiky ? Není se ale co divit, ČT dezinformuje zcela cíleně ( nejlépe to bylo vidět při volbě prezidenta USA a výběru hostů.).Měli by jste se jako novináři stydět.

Libor Sovadina Pane Wollnere, mluvte za sebe. Ustrašený ze systému jste byl nejspíš Vy. Ale je dobře, že jste se přestal bát. Pokud se k Vám ustrašenost zase vrací, tak je to jen a jen Váš problém, proto nemluvte za ostatní. Pokud máte strach, tak si s tím poraďte, ale opět, nemluvte za ostatní. Pokud si myslíte, že se zveličují rizika západu, tak myslím vůbec nevíte, co se posledních 15 let ve světě děje. Pokud jste nepochopil, že nás nikdo na východ nezatahuje, že jde o ekonomiku, tak se raději do toho nepleťte. Selský rozum nemáte, no jo, bohužel!!!

Daniel Hendrych … ten, kdo zveličuje rizika východu a přehlíží obrovská a mnohem bezprostřednější rizika, která jsou na západě – multikulturalismus a spojenectví se Saudskou Arábiíí, s námi nehraje čistou hru.

Fanda Bína … Takhle mluví člověk který v ČT dělá lživé a jednostranné vidění světa…zpravodajství ČT je stejně strašné, jako před listopadem 89.

Marian Zvesnice … Bojovníci za svobodu a demokracii si dnes „zabojovali“ proti nepříteli, který neexistuje. Zřejmě se obávají ztráty hypotečních úvěrů, ztráty statusu nezaměstnaného, který je čeká, ztráty nízkých mezd, ztráty vyhoření, stresů, depresí, ztráty strachu z terorismu a války, ztráty rakoviny z nekvalitní stravy a ovzduší, ztráty obav z bezdomovectví a chudoby. To vše nám totiž svoboda a demokracie na 100% prokazatelně přinesly. Bojovníci za svobodu a demokracii se obávají nastolení práva, cti, morálky, odvahy, národních zájmů, probuzení svědomí a odvahy. O co více jsou duchovně nevyspělí, o to více kvičí a o své neutěšené a nenaplněné bytí „bojují“…

Tomas Kubik … Kdysy skupina Citron slozila pisnicku“Jsou dny,kdy ztracis“…pro mne jste spodina ceskeho naroda….odpornej,zlej,neprejicnej a pokryteckej demagog…ziju na zapade pres 20 let a doufam,az se vratim do cech,tak lzi a nenavist z prazke ct nezvitezi nad zdravym selskym rozumem

Martin Zalud … Je smutné, že lidé věří Halíkům a podobným vlastizrádcům.

VítězslavStrnad …Tak toto prohlášení od člověka, který by měl realitu popisovat s nadhledem a objektivně, mi opravdu nesedí. Já se snažím dívat se na to z jedné i z druhé strany, ale nemůžu stále zjistit, jak nás Zeman táhne na Východ. K Rusku či do Číny. Do Ruska se jel poklonit památce padlých vojáků. V tom nevidím nic divného. Ba sluší se to. Nic víc tam nevyjednával. Navíc obchodní bariéry našim firmám brání obchodovat s Ruskem a doplácí na to nejenom naše firmy, ale i Evropské firmy a začínají se i vlády už pokoušet tyto bariéry bořit. Pokud jde o Čínu, tak každá velká západní mocnost včetně USA, Francie, Německa, Velké Británie má ve své zahraniční politice zakotven respekt vůči vnitřnímu uspořádání Číny. To každá mocnost respektovala a respektuje i při vrcholných návštěvách čínského prezidenta. Jenom my, národ, který se necháme vyprovokovat velkými ochránci lidských práv, dáme najevo Číně, že by se měla řídit podle pravidel těchto humanistů. Když se podíváte do obchodu, vidíte u převážné většiny zboží napsáno, že je to vyrobeno v Číně. USA a další země, které jsem výše jmenoval, v Číně využívají jejich produkci pro svou spotřebu. A nikomu z těchto řvounů to nevadí. Buď jsou opravdu slepí nebo podplaceni. Když tam jezdili do Číny na podporu obchodních vazeb ještě před Zemanem naši obchodníci, nikomu to nevadilo. Ba naopak, byla snaha uchytit se v Číně, vedle německých a amerických firem. Dnes, kdy se vměšování do našich politických věcí vyšroubovalo na neúnosnou mez, kdy je Zeman prezidentem, který se snaží hájit zájmy národa, tak to některým křiklounům vadí. Opravdu divná změna v pohledu. A od Marka Wolnera bych to opravdu nečekal. Myslel jsem, že je to člověk vzdělaný. Jak se díváte pane Wolnere na to, že Německo nás kdysi chtělo zničit, že jsme mu dnes vše odpustili? Že dnes jsme zase ekonomicky zneužíváni Německem, kdy tady přes nadnárodní společnosti vysávají německé firmy zisky do Německa a sem odkládají přebytky druhé jakosti? Jak se díváte na nedávno připravovanou dohodu TTIP? Znáte její obsah? Až toto vše posoudíte a budete to brát taky z nadhledu, pak se budete stydět za ty výkřiky, které jste tam napsal. Protože ti, kteří v tom všem mají prsty, kteří prostřednictvím pana Halíka, který by měl za podněcování nenávisti jít za mříže, manipulují lidmi, se dnes smějí, jak jim ta manipulace vychází. Namísto abychom se snažili hájit naše národní zájmy a snažili se obchodovat se světem, tak si cestu na Východ zavřeme protože tam musíme uvolnit cestu Západu a na Západ otevřeme stavidla, aby nás ještě více vysáli a stali ještě větší ekonomickou kolonií.

slovník??????????????????, cevok, 18. 11. 2016 7:50:38

…podle slovníku učinkujících (divadlo a panoptikum sebestředných figurek) je zřejmé jak si představují kulturu a demokracii (jen pro někoho) v této zemi. A dav zblblý z médií (jako vždy v historii) tleská.

Kdo káže morálku z pražské kavárny? Třeba tito; Horyna., Zboural, 18. 11. 2016 7:58:14

J. Šiklová – komunistka, přezdívaná v 50. a60. letech na vysokých školách „Rudá fena“ za napomáhání s vyhazováním studentů pro jejich původ. Ta, která v roce 1968 přemlouvala jiné komunisty, aby na protest okupace nevystupovali z KSČ. Zdeněk Svěrák – komunista, co podsepsal antichartu. Petr Pithart – komunista, Petr Uhl – komunista, Dienstbier st. – komunista, co byl služebně v 60. letech v New Yorku, takže StB, Štětina – komunista, stbák, mediální komunistická ikona…, nelze tu donekonečna vypisovat komunisty z pražské kavárny. Ale jsou to ti, co jediní ví, co je správné, kdo je dobrý a kdo ne, o morálce dokáží mluvit donekonečna. Dnes nás varují před prezidentem Trumpem, protože „je sprostý, nemorální, primitivní (řekl Schwarzenberg), politicky nepředvídatelný, nekorektní…“.

A také VOX POPULI z druhé strany 😉

Saša Herainová Marku,mluvíš mně úplně z duše.Já osobně se bojím imigrantů daleko méně,než Putina,toho malého tlouštíka ze Sev. Koree a také číňanů.To je pro mě daleko větší hrozba.A včerejší projev Petra Pitharta na Albertově byl opravdu skvělý !Díky za tvoje slova.Přeji krásný den všem.

Vláďa Kostelecký Podobně jsem letošní 17. listopad cítil i já. Díky!

To se mi líbí · Odpovědět · 3 · 7 hod

Kačenka Kudláčková Díky, Marku! ☺

To se mi líbí · Odpovědět · 2 · 7 hod

Irena Sedlakova Díky Marku….

Kaya Kanda Krásné napsané Marku:)

To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 5 hod

Petra Zidja Rybářová Díky, že jste dorazil, i když vám nebylo dobře. Pěkný projev 😉

To se mi líbí · Odpovědět · 2 · 5 hod

Helena Hardikerová Byl to moc dobrý projev, Marku. My o něj málem přišli, protože jsme stáli u jednoho z pár přeživších stánků na svařák. Fronta dlouhá, paní pomalá. Zrovna, když jsme konečně přišli na řadu, jsi začal mluvit. Priorita byla jasná. Ten svařák by byl určitě hnusný…

Antonín Pokorný Ahoj Marku, řekl jsi to i za mně. Díky moc

Terka Laubeová Za mne taky! Bylo to výborný! Ještěže byl online přenos 🙂

Malý dodatek k tomu poslednímu výroku: Bodejť by to nebyl přímý přenos, online přenos, vždyť ČT je přeci tak nestranná za peníze koncesionářů!

ČT měla mít v ulicích přenosové vozy a to online všude ve všech ulicích a na všech náměstích Prahy! To jediné by bylo normální. Takto by se měla prezentovat televize, která musí plnit ze zákona status veřejnoprávní služby! Tuto povinnost „naše“ neetická nesvéprávná ČT již několik let s arogancí sobě vlastní okatě porušuje.

ČT měla hovořit prostřednictvím nestranných reportérů s mikrofonem v ruce s náhodnými kolemjdoucími, ptát se na jejich názory, nestranně s nimi polemizovat na různá témata týkající se toho, co nám listopad 89 dal a co nám naopak vzal. Hrubě se však zpronevěřila například i tím, že její zaměstnanec pan Wollner, jde na jeviště s lidmi s názory falešných bijců za jakousi demokracii, která tu prakticky neexistuje – lidé se nesmí vyjádřit v referendu, je zde hanoben první prezident volený přímou volbou, je beztrestně a hrubě urážen a tito dehonestátoři prezidenta se ještě dovolí ohradit, když se právě kvůli jejich nevychovanosti a nedostatku být skutečnými demokraty, objeví návrh na zákon o hanobení hlavy státu….

ČT není takto hodna ani názvu ČESKÁ, protože pracuje v kohosi zájmu proti občanské společnosti našeho národa.

Faleš a nejistota tzv. moderátorů denně vyzařuje z jejich tváří a je již do očí bijící. Totéž platí o jim spřízněných všeznalých, jedněch a těch samých, zvaných hostů do studia ČT, „analytiků“, politologů a všemožných „neziskařů“, žijících z bezpracných peněz daňových poplatníků a z peněz nadací, kterým jde o destabilizaci a rozvrat, což se jim zde v ČR, naštěstí nedaří.
Ta faleš a nejistota těchto zaprodaných loutek, pochází ze strachu, že přijde změna, skutečná změna, která bude na základě skutečné demokracie, ne pseudodemokracie, kterou obhajují minulostní lidé z let devadesátých, kteří nejsou schopni ani pochopit, že do stejné řeky dvakrát nevstoup!! Z toho jejich strachu se generuje větší agresivita a větší arogance, kdy pracovníci ČT už jen zkouší, co jejich chlebodárce divák, ještě unese.

Pozor, pohár trpělivosti už přetekl a vy to dobře víte!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “ČT už nejen že porušuje zákon o veřejnoprávní povinnosti, ale dokonce online provokuje…

  • Už mne to nebaví se neustále opakovat, že ČT nemá v právní státě co dělat, nebot je placené občany, který naopak neustále uráží ! ČT nabrala na fašizaci a islamizaci společnosti a napadá prezidenta a jeho voliče, jenž si takovou společnost v Čechách nepřejí. Pokud to nehodlá řešit Ústavní soud ani parlament, jenž má na starosti radu pro ČTaRoz, vezmou to lidi do svých rukou a pak se budou dít věci. Každá trpělivost má své meze !

  • Chce to změnu vedení do televize a tolerování objektivních zpráv a ne kvákat nenávistné komentáře podle přání zadavatelů. Na zprávy a komentáře se většinou nedá dívat specielně na ty jejich drzé hvězdné moderátory, kteří při každé příležitosti se snaží očerňovat prezidenta a když náhodou někdo z hostů se rozpovídá a oni vědí v jakém duchu by pokračoval tak ho sprostě přeruší i když třeba nedořekl větu a pro diváky by jeho sdělení bylo zajímavé. Moderátoři jsou drzí, asertivní a tváří se jak když spolkli všechnu moudrost světa. Mají asi specielní kurzy jak se zavděčit chlebodárcům. Je něco shnilého v české televizi.

  • ČT je jeden velký cirkus LA SOROŠ plný komiků a křiklounů přitom placených z našich daní. Napadají našeho prezidenta Zemana a jeho voliče a není jich málo. Pokud v tom brzy neudělá pořádek parlament či Ústavní soud, lidi to vezmou do svých rukou a nebude to pro ČT dobrý, nebot‘ lidem už dochází TRPĚLIVOST, to nejsou fráze to je varování!
    http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7788-mlady-politik-navrhuje-co-by-se-melo-udelat-s-ceskou-televizi-na-kavcich-horach-z-toho-dostanou-psotnik.aspx

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*