ČT, EU, islám, Ukrajina a ovce versus Zeman

ČT, EU, islám, Ukrajina a ovce versus Zeman

Česká televize agresivně reagovala na kritiku prezidenta Zemana, který navrhuje zrušení koncesionářských poplatků. Možná může být jeho reakce na agresivní politiku televize, která má být PODLE ZÁKONA objektivním médiem, přehnaná. Mně tedy ne, ale zarážející je na tom něco jiného. 

Odpůrci Miloše Zemana ČT vůbec nekritizují. To je dost zarážející. Vzpomeňme si na poslední aféry.

Průšvihy v pořadu ČT Hyde Park, kdy paní Kroužková velmi přátelsky reagovala na muslima, kterého nechala mluvit v podstatě o pitomostech a nepřerušovala ho a následný brutální slovní útok na Martina Konvičku, doplněný porušením pravidla o zadávání otázek na internetu, kdy, jakoby náhodou, nezazněla ani jedna z nejvíce lajkovaných otázek.

Neuvěřitelná lež o počtu účastníků na lednové manifestaci, kdy i měsíc poté uvedla počet 600 i přes to, že iDnes.cz uvádí 2000, Parlamentní Listy 2-3000 a zbytek médií 1-2000.

Miloš Zeman Foto: Reuters/David W Cerny
Miloš Zeman Foto: Reuters/David W Cerny

Dále pak spojení malé demonstrace DSSS, kdy byly použity „náhodou“ záběry z demonstrace iniciativy IvČRN, která se již dříve distancovala od DSSS. Divák tak má pocit, že tyto dvě skupiny spolupracují.

Trapas o tom, kdy došlo k průniku informací, kdy České televizi EU dá se říci nařídila vysílat pro-ukrajinsky. Je tedy jasné, že v tomto tématu je neobjektivní, dále pak s tím souvisí i téma Miloše Zemana a Tomia Okamury, to jsou lidé, co mají dvě věci společné. Kritizují i Ukrajinu a za to jsou masírování Českou televizí a ČRo.

Jaký přístup má ČT nadiktovaný v otázce islámu, asi po mnohé potvrdila jak v tématu antisemitismu, které probírala v den protestu proti islámu na Staroměstském náměstí v Praze na konci ledna, a také hlavně nevyvážeností názorů. Přes všechnu kritiku se neštítí pozvat na určité téma pouze jednu stranu, včetně novinky, vrcholu demence a diktatury, Fokusus Václava Moravce. Jaké hosty si pozval a jaká diskuse vznikla, si pusťte, je to tak neskutečné, že jsem si pustil kdysi propagandistický pořad z minulosti, který úplně stejně, jako hosté chránili názor, že uprchlíci jsou všichni bez výjimky úplně fajn, propagovali tváře v TV pouze a jenom komunismus. Jasná shoda.

A jako vrchol pak požadavek ČT, aby poplatky platili i lidé, kteří nemají doma televizi. To vám to jako vážně nevadí?

Zeman kritizuje islám, EU a Ukrajinu. Je tedy jasné, že ČT ho podle diktátu EU nenávidí třikrát. Jednou za to, že Zeman prý chválí Rusko tím, že řekne, že Ukrajina nese též vinu za vojenský konflikt. A jednou za to, že Zeman navrhuje skutečně vyhladit zjevně Západem milovaný Islámský stát, který, přes neskutečnou vojenskou sílu NATO stále existuje. A jednou za to, že Zeman občas spustí i pár slov o kritice EU, která, jako hlavní komunistický diktátor vše řídí a tím si asi Zeman jednou znepřátelí svět.

Odpůrci Zemana tohle nevidí. Jsou zaslepení nenávistí. umí pouze všechny, co se jen Zemana trochu zastanou, házet do jednoho pytle coby burany. Neposlouchají názory prezidenta, už vůbec. Vidí nadpis článku, v něm je Zeman a do diskuse automaticky nadávají. Aspoň mi to tak připadá. Některým se totiž nelíbila ani jeho slova podporující Izrael (!!), ani jeho slova o ataku na IS (!!!!!!!).

Kdo je tedy horší? ČT, EU, nebo ti, co je slepě poslouchají jen proto, že chtějí nenávidět Zemana?

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “ČT, EU, islám, Ukrajina a ovce versus Zeman

  • Zeman se projevil opravdu velice nizko. Pokud podporuje Izrael vykriky ‚ ja jsem zid‘ na americkem setkani, kteremu velel Bibi Netenyahu, je to spoluprace s izraelskymi hrdlorezy. Nic vice nic mene. Typicky vlezdoprdelizmus. Hanba Zemanovi!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*