Co obsahuje jedna vakcína?

Co obsahuje jedna vakcína?

Napadlo vás někdy, proč vám po očkování v ambulanci u lékaře zdravotní sestra nikdy neodevzdá příbalový leták k dané vakcíně? Článků bylo o vakcínách napsáno mnoho. Tento ale nepatří k těm, které se očkování zastávají, nebo jsou proti. Podívejme se přímo na to, co tvrdí a deklaruje o své vakcíně proti chřipce britský farmaceutický gigant GlaxoSmithKline.

První zarážející informace je uvedená přímo na obalu vakcíny. Jako konzervant je uvedena látka tiomerzal. Jednoduchým „googlováním“ se dozvíte, že tiomerzal obsahuje organickou rtuť a že samotný je velice toxický při vdechnutí, polknutí, nebo jen při jednoduchém kontaktu s pokožkou. Patří mezi nejjedovatější látky vůbec.

ockovani 1

V některých ampulkách s vakcínou od britské farmaceutické společnosti GlaxoSmithKline se přitom našlo více než 51 částic rtuti na jeden milión (ppm), což je 25 000-krát více než je horní hranice pro pitnou vodu, kterou stanovil americký Úřad na ochranu životního prostředí ((Environmental Protection Agency, EPA). Tiomerzal jako derivát rtuti se přidává jako konzervační látka, přičemž každá dávka v objemu 0,5 ml obsahuje 50 mikrogramů tiomerzalu (méně než 25 mikrogramů rtuti).

Méně zarážející informací, kterou známe z diskuzí a moudrých knih farmakologie, a která je zároveň uvedená na příbalovém letáku, je, že vakcína FLULAVAL je indikovaná pro aktivní imunizaci proti chřipkovým chorobám. Výrobce ale už neuvádí, zda jako vakcína skutečně funguje.

Více zarážejícím detailem, který výrobce připouští a přímo tím potvrzuje uvedené skutečnosti, je fakt, že „neexistují kontrolované klinické testy, které by adekvátně potvrdily pokles chřipky po očkování FLULAVAL-em.“ Jinými slovy, výrobce GlaxoSmithKline nemá jak potvrdit, zdali vakcína opravdu plní svou funkci.

Při psaní těchto řádků si vzpomínám na vydání relace Štefana Hríba Pod Lampou, v kterém paní docentka Zuzana Krištúfková s Petrem Celecem jako zastánci očkování obhajovali vakcíny a komplikovaný proces testování. Podle jejich slov, klinické testování podlehlo drobnohledu státních ústavů, jakými je např. americká FDA. Pro dokreslení si vlastního názoru se podívejte na toto video:

Další kritickou informací pro mne jako rodiče je, že „bezpečnost a efektivita FLUAVAL-u u pediatrických pacientů nebyla potvrzena.“ I proto je již na krabičce léčiva uvedené, že je vakcína určená jen pro dospělé pacienty a absolutně není vhodná pro těhotné ženy, kojící matky a děti. Matky, buďte proto obezřetné, co vám váš lékař aplikuje a doporučuje! Velmi častokrát může být jeho názor ovlivněný a podmíněný jen propagačním letákem a věrnostním programem spočívajícím ve sbírání bonusových bodů od zdravotního reprezentanta, možná právě i od společnosti GlaxoSmithKline.

Na tom stejném příbalovém letáku se drobným písmem déle dočtete že „ potencionální karcinogenní a mutagenní vlastnosti, jako i zhoršení plodnosti nebyly u vakcíny FLULAVAL klinicky posouzené.“

Názor ať už si udělá každý sám, samozřejmě s ohledem na skutečnost, že dnešní farmaceutické společnosti už nejsou vlastněné lékaři, tak jak tomu bylo kdysi. Tím skutečně záleželo na blahu a zdraví pacientů. Dnešní farmaceutické firmy jsou bohužel koordinované manažery, kteří jsou placení za shromažďování co největšího zisku, kterým následně krmí své stále hladové akcionáře.

Netvrdím, že očkování je tak špatné. Chybí ale nezaujatá, objektivní a odborná diskuze na dané téma. Konec konců, ani se není čemu divit, že absentuje podobná diskuze, protože je tomu tak i při jiných důležitých otázkách. Jejich řešení, nebo základní informování o těchto látkách, je zúžené jen na nevyhnutelná fakta, tak aby byl vždy zabezpečen neustálý ekonomický růst.

Autorka tohoto článku působí ve farmaceutickém odvětví a nepřeje si být jmenována.

 

ZEMaVEK/ Tomas Daleko

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Co obsahuje jedna vakcína?

  • Rozhodnuti US je skandalni. Proc to ti pravnici, neznali mediciny udelali? KAZDY jeden z nich je clenem nektere zednarske loze. Zednarska loze vas oslovi, slibi bohatstvi, karieru, stastny zivot, dokonce i zmenu v soukromem zivote. A cas od casu na oplatku od vas neco chce. Treba to, aby pravnik ordinoval cele populaci lekarsky recept s jedem, ktery ze zdravych lidi udela takove, s podlomenym zdravim. Jinak receno, system si sve pacienty vyrobi… Z vasich deti. V pondeli 9.3. ve 14:30 bude pred MZ na Palackeho namesti demonstrace proti pripravovanemu zakonu.

  • Je jistý rozdíl mezi podáním dvou mililitrů vakciny nebo pitím dvou litrů vody denně. Když trochu započítáme, vyjde nám, že injekce vakciny odpovídá množství vody s ještě přípustnou koncentrací rtuti za 25 dnů. A koncentrace rtuti v pitné vodě samozřejmě počítá s trvalým pitím.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*