Co nám tato uprchlická krize přináší?

Co nám tato uprchlická krize přináší?

Nic. Jen to poukazuje na to, že jsme se jako lidstvo nikam neposunuli. Když jsem v březnu 2015 vůbec poprvé četl o tom, že Angela Merkelová pozvala uprchlíky do Německa, strachy jsem strnul, protože se mi před očima začala promítat III. Světová válka. Ano, již v té válce jsme a co se vlastně změnilo?

1,5 milionu uprchlíků už je v Německu. Tito nepřizpůsobiví lidé sem přišli za vidinou štědrého sociálního systému (kde lítají pečení holubi do huby), dále sem přišli za vidinou pestrého evropského sexu, vybít svou uprchlickou sexuální energii.

              UPRCHLÍCI OPAKOVANĚ ZNÁSILŇOVALI

Nedávno jsem četl o znásilněné dvacetileté dívce, která v německém Hamburku čekala na zastávce, kde ji přepadl a ználisnil muž severoafrickho původu. Dále jsem četl jak byla znásilněná 7 letá holčička v parku, opět muž severoafrického původu. A nakonec skončím chlapcem, kterého v Rakousku znásilnil opět muž severoafrického původu. Přitom se uvádí, že takovýmto lidem prý stačí sex s kozou. Proč jsme je tedy nepustily z ohrady.

Upřímně řečeno, nebylo by na škodu, kdyby uprchlíci měli sex s Merkelovou. Oni by se sexuálně vybili ona by si přišla na své a žádné uprchlíky už by do Německa tato scheisse bába netahala.

Shrňme si to.

Máme tady  milion a půl uprchlíků, kteří jsou převážně neregistrovaní.

Neumí se zde přizpůsobit, jídlo jim nechutná, chybí jim sex a jsou velice agresivní a nevděční.

Mají drahé hodinky, mobilní telefony a značkové oblečení!

Jsou vulgární slovně a fyzicky napadají lidi.

Požadují minimálně 200 EUR měsíčně.

Podle posledních informací dostanou imigranti z daní více než důchodci, kteří pro Německo pracovali 40 a více let.

Určitě nám přináši severoafrické dárečky v podobě krásné kulturní přenosné pohlavní nemoci či jinou přenosnou nemoc.

Další obrovskou multikulti akcí je kozí porno. Ano tito naši černí hoši jsou odborníci na sex s kozami a nikterak se tím netají. Proč ale znásilňují evropské ženy? Co jim to přináší? Kdyby se ze speciálního evropského fondu který bych nazval ISF(Imigrantský sexuální fond) či RSF(RefugeesSexualFond) nakoupily umělé silikonové panny, které se podobají a vypadají naprosto realisticky, jako skutečné ženy či umělé vygíny, ať už do ruky či se zadečkem byl by počet znásilnění 0 nebo by byl o hodně nižší ne v takové míře jako nyní.

Uprchlíci sex potřebují proto vyhledávají evropské dívky a ženy k tomu, aby si vybili svoji sexuální energii na těchto bezbranných dívkách. Proto vyzývám všechny, kterým se situace nelíbí, aychom hormadně zažalovali Angelovou za neevropské, neetické a populistické chování, nechali ji odborně vyšetřit na psychiatrii, protože MERKELOVÁ JE BLÁZEN. TOTO NENÍ NORMÁLNÍ ČLOVĚK, KTERÝ PATŘÍ DO EVROPSKÉ POLITIKY! JE TO ČLOVĚK KTERÝ PATŘÍ NA PSYCHIATRII A I PŘESTO BY MĚLA BÝT ANGELA MERKELOVÁ ZA TOTO SOUZENA, PROTOŽE SE NEMŮŽE VYHÝBAT ODPOVĚDNOSTI ZANÍŽ ONA SAMA STOJÍ.

Tuto situaci je třeba vzít do vlastních rukou a okamžitě ji řešit.

Nečekat, že se sama vyřeší (samoseto).Ne. Všichni evropští politci odpovědní za migrační krizi a vysoce postavení politici po celém světě nesou odpovědnost za tuto uprchlicko krizi. Je potřeba trestat ty, kteří otevřeně způsobili chaos, a otevřeli tak cestu lidem, kteří nikdy nebudou dosahovat evropských kulturních a morálních hodnot. Tito politici musí být zbavení odpovědnosti a musí být buďto hodnocení jako nesvéprávní a nebo musí být odsouzení za toto zvěrstvo. Není možné, aby po roce, kdy tato krize trvá nebylo nic konáno. Musí se zajistit odchod zemí z EU, které by nesouhlasily s přijímáním uprchlíků. Jinak budou pokutovány za to, že je nechtějí příjmout.  Ano, další plán EU jak si zvýšit objem peněz v evrpské státní kase a to tak, že země které odmítnou kvóty na uprchlíky dostanou milionovou pokutu za jednoho imigranta.

Přátelé. Seberme poslední síly a do zbraně. Vystupme z EU, protože toto už nemá smysl dál sledovat a nečině přihlížet. Zasazuji se o to, abychom vystoupili z evropské unie. Není možné abychom žili dále v chaosu a ve válce, ve které sice jsme, ale pokud z evropy odejdeme, zachováme is vlastní suverenitu a vlastní nezávislost.

Nemůžeme příjmout odpovědnost za Angelu Merkelovou, která cíleně tuto evropskou unii rozvrací a do budoucna se tato evropská unie tak jako tak rozpadne. A pouze státy, které budou zcela nezávislé a budou mít vlastní suverenitu a nezávislost budou mít možnost se této III. Světové válce vyhnout.Nemusíme zůstat v EU jen proto, aby nás EURY krmili naši chlebodárci a zrádci. To co se děje není jen islamizace evropy ale potažmo celého světa. Probuďme se a odejděme z evropské unie dokud je čas. Je to jediná možnost. Jediné možné řešení, které nám všem zachrání život. Angela Merkelová musí příjmout odpovědnost za přijímání uprchlíků do Německa a musí být odsouzena k doživotnímu trestu. Věřím, že pokud budou v Německu volby, jako že budou, věřím že Angela Merkelová dostane pořádně na prdel od svých občanů, protože po tom co předvedla už ji budou volit akorát ti, které si do Německa pozvala. Ano, její uprchlíci.

Angelo Merkelová, tvé dny jsou sečteny!

Otevřeně vyzývám občany ČR k vystoupení z EU!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Co nám tato uprchlická krize přináší?

  • Už v krajských volbách je nutné dát signál všem, kdo slepě poslouchají bruselský diktát. Je třeba nevolit strany a hnutí, ve kterých jsou tzv. Eurohujeři. Dáme tím najevo, že tudy cesta nevede a oni si do příštích voleb buď vymění vedení, nebo budou politici nahrazeni těmi, kteří jednají v zájmu svých voličů. Nenechme se oklamat, že v krajských volbách nejde o evropskou politiku. Jde. Evropští úředníci, nikým nevolení, nikým nechtění a draze přeplacení, nám diktují co smíme a co ne. A když nebudeme jejich rozhodnutí respektovat, budeme platit tučné výpalné. Volme takové politiky, kteří postaví národní legislativu nad evropskou a budou zastávat vůli voličů, jako to dělají ve Velké Británii. Ta je a není v EU a vyjedná si takové podmínky, že bude vždy mít navrch jejich národní legislativa.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*