Co, kdyby ten Vrbětický muničák nebyl v Čechách, ale třeba v Sýrii???

Co, kdyby ten Vrbětický muničák nebyl v Čechách, ale třeba v Sýrii???

Vážení čtenáři, představte si takovou malou fikci, že sklad, který dle BIS údajně vyhodili do povětří ruští agenti, neleží v České republice, ale třeba v Sýrii a místo ruských agentů, ho vyhodilo do vzduchu slavné americké Delta Force.

Vzpomeňme si, kolik amerických filmů a novinových článků, opěvuje jejich odvahu a hrdinství, při akcích v cizích suverénních zemích, při kterých tu vyhazují do povětří muniční sklady, tu sabotují nějaký jaderný, nebo vojenský výzkum, jindy zase unáší, zabíjejí, či v lepším případě zatýkají údajné teroristy, nebo dokonce pomáhají svrhnout samotné hlavy států, které si dovolí být politicky „nepřátelské k USA“.Představme si, ty „hrdinné americké hochy“, jak se dostanou do muničního skladu, ve kterém nejsou zbraně, náboje a zakázané protipěchotní miny pro neonacistické ukrajinské prapory, jako je Azov, ale třeba pro Donbaskou domobranu, nebo třeba pravidelnou syrskou armádu věrnou prezidentu Sýrie, a vyhodí tento sklad do luftu.

Teď si klidně místo amerických speciálních jednotek dosaďte třeba Brity, nebo Izraelce a místo Sýrie jakoukoli jinou zemi, jenž neuznává západní styl života a neřídí se povely z USA, a zeptejte se sami sebe, jaká by v takovém případě, byla reakce našich politiků a ostatních zemí NATO a EU???!!!

Již ve svých představách úplně vidím rozhořčením se chvějící buclaté tvářičky pana Hamáčka, síru soptícího divoce dredy mávajícího pana Bartoše a moralizujícího, právě se probudivšího pana hraběte Kárla a jeho pilného žáka pana Kalouska. Vidím vykazování amerických diplomatů z naší ambasády, vidím, jak se připojují pobaltské státečky, a jak podporu a znechucení takovým narušením suverenity, vyjadřují všechny země EU.

Následují tvrdé ekonomické sankce proti USA, financování všech amerických organizací, stojících proti úřadující americké hlavě státu, a výzvy k propuštění všech vězňů stojících proti vládnoucímu režimu, bez ohledu na spáchané trestní činy!!! Vždyť přece demokratické země, musí podobné činy odsoudit padni, komu padni!!!

NEBO SE SNAD PLETU A PRAVDA NENÍ PRO NATO A EU NIKTERAK PODSTATNÁ???!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • 1. Zeman chtěl Sputnik. 2. Hamáček ho chtěl získat, aby zachránil ČSSD. 3. Pobočka CIA u nás – BIS musela rychle jednat. Stáhli pár fotek z britského tisku z kauzy Skripalových a udělali aféru s ruskými agenty. Cílem bylo zabránit ČR, aby měla dobré vztahy s Ruskem (Sputnik, Dukovany). 4. Pustili „nové“ poznatky novinářům. A pak už to šlo samo.
  Následně jen zaměnili pořadí událostí a je v tom Hamáček.

 • · Edit

  Kšeft co se nezdařil, stát se to třeba v te zmiňované sýrii byla by zde určitě odvetná akce proti rusku to bYch se vůbec nedivil.

 • Koalice SPOLU (Společně upadajících) je tak zoufalá, že ve svých hypotézách trumfne Hamáčka. Před volbami se dočkáme zajímavých teorií, obvinění, manipulace a lží, o jakých se nám nezdálo.

 • Ivánku, proč ty klacky nespadnou zpátky na zem? Počkejte do zimy, spadnou. Ruský Ivan z Mrazíka vyhodil sklad do vzduchu a možná za několik let to spadne zpět na zem. Tedy pokud vybuchlo to, co tam mělo být podle evidence.
  Nebo se to napřed rozkradlo a pak odpálilo?
  Pokud věříte na nadpřirozené schopnosti ruských agentů, můžete uvěřit i oficiální verzi naší vlády.

 • Hamtáček má jasno. Za všechno může Klaus a ruští agenti. Kolik teorií už nám sdělili? Když se nějaká ukáže jako nevěrohodná, vymyslí další nesmysl.
  Zeman jen řekl, že původně byla vyšetřovací verze – neodborná manipulace, a tu nikdo nezrušil.
  Pak přišla další verze s agenty. Obě verze se musí dokázat nebo vyvrátit.
  Já tvrdím, že se musí vyšetřovatelé zabývat i verzí, že šlo o maskování manka po černých kšeftech. Ta je logická a je trestuhodné se jí nezabývat.
  Hamtáčkovo tvrzení, že Zeman si nechal poradit od Klause, je tak hloupé, jako on sám.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*