Co je ve skutečnosti Velký Reset o němž lidé čím dál víc hovoří?

Co je ve skutečnosti Velký Reset o němž lidé čím dál víc hovoří?

Zapněte si bezpečnostní pásy, protože je to mrazivější než všechny horory, které jste kdy viděli. Slyšeli jste, že váš „bláznivý“ kamarád v práci o tom mluví. Možná jste to nedávno slyšela v televizi. A teď se divíte: „Co je to proboha Velký Reset?“

O Světovém ekonomickém fóru (WEF) už jste určitě slyšeli. Poslední rok nebo tak nějak bylo ve zprávách dost často. Důvod? Iniciativa Velkého Resetu (NWO chcete-li). Právě tam vede show muž jménem Klaus Schwabb. Schwabb založil WEF a je jedním z nejmocnějších mužů na světě.

Světové ekonomické fórum každoročně pořádá akci v lyžařském středisku ve švýcarských horách, kde se schází „samozvaná globální elita“, aby diskutovala o globálních problémech, na jejichž řešení mohou všichni společně pracovat.

Obecně WEF vyzývá k účasti 1500 lidí ze zhruba 70 zemí. Všichni účastníci hrají hlavní role v různých odvětvích společnosti, přičemž velká část pozvaných jsou hlavními hráči ve světě politiky a byznysu.

V roce 2020 Schwabb vydal knihu nazvanou COVID-19: Great Reset, v níž předkládá své plány na to, co se podle něj musí stát dál.

Za prvé, musíte pochopit jednu věc: Světové ekonomické fórum a Organizace spojených národů pochodují ruku v ruce. Zkrátka jsou to dvě strany téže mince.

Organizace spojených národů dříve ohlásila dvě samostatné agendy děsivě podobné Velkému Resetu, které obsahují mnoho stejných složek. Tyto dvě agendy OSN, Agenda 21 a Agenda 2030, zahrnují plány toho, co se musí na Zemi stát do roku 2021 a 2030 (mimochodem, existuje také Agenda 2050).

Agenda 2030 veřejně deklarovala cíle podpory rasové a genderové rovnosti, vymýcení globální chudoby a odstranění násilí, nenávisti a války ze světa. Uvádí také, že omezí využívání přírodních zdrojů v každé zemi a sníží emise skleníkových plynů v každé průmyslové zemi.

A jak by podle vás Agenda 2030 těchto cílů dosáhla?

Dejme tomu, že jste dřevorubec. Globální organizace právě prohlásila, že už vám není dovoleno kácet stromy, abyste „omezili využívání přírodních zdrojů“. Nyní jste bez práce a nemůžete si dovolit živit svou novorozenou dceru.Nebo řekněme, že jste farmář. Globální organizace právě uvedla, že vaše krávy produkují příliš mnoho metanu. Všechny jsou poraženy a ponechány shnít na poli (k tomu se dostaneme později). Nyní jste přišli o významnou investici, svůj hlavní zdroj příjmů, a jste bez práce. Zemědělci v neprůmyslových státech smějí chovat dobytek. Ale vy ne.

Proč? Protože potřebujeme „snížit emise skleníkových plynů v každé průmyslové zemi“.

Tady je další příklad. Jste občan s nezadatelnými právy, ústavou a listinou práv. Máte Deklaraci nezávislosti a dlouhou historii nelítostné ochrany svobody. Ochrana svobody vyžaduje držení zbraní.

Ale nyní, globální organizace vylodila vojáky u vašich břehů. Proč? „Zrušit násilí“. Organizace považuje vaše držení zbraní za překážku. Proto proti vám organizace podnikne opatření, aby zrušila násilí.

Velký Reset zapracovává všechny tyto myšlenky do svých plánů

Veřejně WEF uvádí, že Velký Reset bude o naprosté obnově kapitalismu.

„Každý průmysl, od ropy a plynu po techniku, se musí transformovat. Zkrátka potřebujeme „Velký Reset“ kapitalismu.“ – WEF [zdroj]

WEF zejména s oblibou tvrdí, že chtejí podněcovat „kapitalismus zainteresovaných stran“, kde převážná část soukromého sektoru pracuje ruku v ruce s vládou. Tvrdí, že takové „budou vyžadovat silnější a efektivnější vlády“. Podle WEF nejsou řešeny lidské a finanční náklady kapitalismu. [zdroj]

Jak tomu říkáte, když vláda vlastní a kontroluje všechny soukromé obchody?

Komunismus. Říkáte tomu komunismus.

A co se stane, když kapitalismus zemře?

Jak uvedla Ayn Randová ve své vynikající knize Kapitalismus: Neznámý ideál, člověk na této zemi bez kapitalismu je svázán. Je to neoddělitelné od skutečné lidské svobody. Kolektivismus vede pokaždé k dalšímu a dalšímu otroctví.

Čtvrtá průmyslová revoluce

Významnou složkou Velkého Resetu je termín, který Schwabb zavedl už v prosinci 2015 – Čtvrtá průmyslová revoluce. Nejlepší způsob, jak to popsat, je zkombinovat Matrix, Minority Report a Já, robot Willa Smithe.

Podle Schwabba je cílem čtvrté průmyslové revoluce „všudypřítomný, mobilní superpočítač. Inteligentní roboti. Samořiditelná auta. Neurotechnologické vylepšení mozku. Genetické úpravy. Důkazy o dramatických změnách jsou všude kolem nás a děje se to exponenciální rychlostí.“

Stručně řečeno, Schwabb chce změnit svět na digitální mekku

Možná vás výše uvedená „vylepšení“ nezajímají – nevadí vám? No, ponořme se ještě hlouběji.

Za této situace WEF již zmínil možnost využití umělé inteligence k řízení lidstva. Lidé by si už nezvolili zástupce do funkcí. Supersilná umělá inteligence by místo toho určovala, jaké dodávky kam směřují a jaké budou ceny, a tak dále.

Je to odevzdání lidstva strojům.

A navíc, co ta vylepšení mozku a genetické úpravy?

Rozhlédněte se po světě před sebou a po tom, co „mocnosti, které jsou“ vnutily společnosti. Ve světě plném vylepšení mozku a genetických úprav, opravdu si myslíte, že byste si stále mohli svobodně vybrat?

Pamatujte, že Čtvrtá průmyslová revoluce silně souvisí s Velkou revolucí, která usiluje o vládu jednoho světa. Pokud by se v takovém světě pod pláštíkem zákona nařizovalo, že přelidnění je problém, schopnost geneticky upravit sterilitu na 20% populace se stává realitou. Řekněme, že loterijní systém vybere obě vaše děti. Opravdu si myslíte, že by vám dali slovo?

Svoboda by v takovém světě dlouho hnila v hrobě

Další aspekty Čtvrté průmyslové revoluce zahrnují digitální sledování všude, umožněné na celém světě 5G (s nadějí, že nakonec využijí 6G). [zdroj]

V takovém světě by nebylo soukromí. To by bylo jako nacistické Německo na steroidech. Četli jste Zamjatinův dystopický román My (v mnoha ohledech inspirace pro rok 1984)? Prakticky byste žili ve světě skleníků.

Za zmínku stojí několik dalších aspektů TGR. Zvažte následující:

Obyvatelé venkova budou násilím nuceni do městského prostředí

Údajně pro boj proti změně klimatu. Ve skutečnosti jde o snazší kontrolu nad potenciálními disidenty. Nezáleží na tom, jestli nechcete opustit svou farmu. Dobro celku vás nutí a muži, kteří z celého srdce hltali Mao Ce-tungovu filozofii o moci („Politická moc roste jen z hlavně zbraně.“) vám rádi pomohou s vaším duševním přerodem sem. [zdroj]

Občané si teď všechno pronajímají, protože nic nevlastní

Aden Tate v tomto článku psal o tom, co by si svět přál bez osobního vlastnictví. Aden píše: „V rámci Velkého Resetu Světového ekonomického fóra vyšla najevo mantra, že do roku 2030 nebudete vlastnit nic. A budete šťastní.‘“

Vláda teď všechno vlastní, protože skupina mužů vám přijde říct, že kradou to, co vám právem patří. Svět se vrací k systému feudalismu. Irové jsou dobře obeznámeni s tím, jak takový systém funguje. [zdroj]

Všechna média jsou digitální

Změna klimatu, samozřejmě. A nezapomínejme na nedávný trend boje proti „dezinformacím“. Pokud je všechno digitální, je to cenzurovatelné. To slouží jako konečný prostředek k úplné kontrole toho, co lidé čtou a říkají.

Sociální úvěrový systém na čínský způsob

Dobří globální občané vlády jednoho světa budou mít vyšší sociální kredit než starší občané, kteří podporují ty, kdo bojují proti cizím okupantům. Tyto vyšší výsledky umožní přístup k cestovním „výsadám“, lepšímu jídlu a lepším pracovním místům. A ve světě plném mozkových implantátů a genetických úprav by mě zajímalo, jaké by mohly být některé tresty pro občany s nízkým skóre?

Cestou vpřed je nyní digitální blockchain měna

Hotovost se stává přenašečem nemocí, její produkce je drahá a neefektivní. To samozřejmě znamená, že mohou sledovat každý nákup, který kdy uděláte. [zdroj] U nákupů už neexistuje anonymita. Vzhledem k nové schopnosti platit za jídlo dlaní, tlaku na používání QR kódu k placení čehokoliv a kvantovému tetování, které může být schopné uložit vaše finanční údaje, to nemusí být příliš daleko.

Co je k večeři? Brouci a falešné laboratorní produkty podobné jídlu

Podle Velkého Resetu jsou zvířata formou bílkovin, která je náročná na zdroje. Velký Reset se snaží odvést vás od těchto potravin a „směrem ke čtyřem hlavním kategoriím alternativ – vodním, rostlinným, hmyzím a laboratorně kultivovaným.“ [zdroj]

Velký Reset a světové ekonomické fórum NEJSOU vašimi přáteli

Pokud by Velký Reset uspěl, svět by pevně padl do spárů totalitní vlády. Budete otrokem v každém slova smyslu, náchylným k lékařským experimentům a nucené léčbě. Stát bude vlastnit vaše děti, a pokud vám historie poslouží jako průvodce, nebudete si je moci dlouho ponechat. Pokud umělá inteligence rozhodne, že je to vhodné, vaše rodina bude vykořeněna a přemístěna do nově vytvořeného ghetta.

Budete-li nuceni jíst spíše chemikálie než jídlo, nikdy se nedozvíte, jaké genetické modifikace a léky tyto potraviny obsahují.

Váš celoživotní sen stát se rodičem se může rozplynout, jakmile začnou mandáty nucené sterility. Kdyby se probuzená kultura rozhodla, že mužní muži jsou problém, bylo by mimo dosah moci vlády, která vlastní vše, aby nařídila vytvoření eunuchů po celém vašem městě?

Nikdo jiný než my to nezastavíme. Závisí na tom příliš mnoho.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*