Člen z vedení Brněnské mešity kandiduje za Zelené

Člen z vedení Brněnské mešity kandiduje za Zelené

Straně Zelených již delší dobu nejde jenom o ekologii, protože za jejich stranu kandiduje Assem Atassi, který je nejen podnikatelem, ale zároveň i členem vedení Islámské nadace v Brně – Brněnské mešity.

Ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v Jihomoravském kraji za rok 2017 kandiduje MSc. Assem Atassi, který je podle výpisu z obchodního rejstříku členem správní rady neziskové organizace s názvem „Islámská nadace v Brně,“ tj. brněnské mešity.

MSc. Assem Atassi, kandidát č. 32 za stranu Zelených v Jihomoravském kraji:

https://www.zeleni.cz/kandidatky/jihomoravsky-kraj/

Islámská nadace v Brně, Brno IČO 60555360

Správní rada:

Předseda: Ing. Muneeb Alrawi

Člen: Assem Atassi, od roku 2004Neaktualizovaný rejstřík firem: http://rejstrik-firem.kurzy.cz/60555360/islamska-nadace-v-brne/

Co k tomu dodat? Asi pouze pravdu o tom, že Zelená je barvou Islámu i Strany zelených.

Video od Lukáše Lhoťana: Podle dokladů získaných z interní korespondence Islámské nadace v Brně přispívají sponzoři ze Saudské Arábie a Perského zálivu pravidelně Islámským nadacím v Brně, Praze a Bratislavě.

https://www.youtube.com/watch?v=xcIZVuF3KbI&feature=youtu.be

Video od Lukáše Lhoťana: Assem Atassi jako člen vedení Islámské nadace – brněnské mešity od roku 2004 údajně jako člen správní rady toleroval i takové praktiky jako finanční podporu pro Palestinu mimo kontrolu českých úřadů.

https://www.youtube.com/watch?v=LD-NVQaIXD8&feature=youtu.be

Závěrem

Ačkoliv Zelení patří mezi největší zastánce multikulturalismu a bojovníky proti nenávisti, tak neváhají být spojenci islámského extrémismu a dovážet do Evropy masu muslimských uprchlíků.

V tomto případě si nezaslouží pohrdání jenom Strana Zelených, ale zároveň i vedoucí z odborného zázemí pro mládež z Komunistické strany, který mne naštěstí nepřijal do spolupráce s touto politickou žumpou ve výběrovém řízení, a to z vážného důvodu, jak zvyšoval hlas na svého podřízeného v kanceláři, protože nesouhlasím s přijímáním nelegálních imigrantů.

Pavel Herman, kandidát za Stranu práv občanů v Jihomoravském kraji

(Assem Atassi Foto: Česká televize)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Člen z vedení Brněnské mešity kandiduje za Zelené

  • Zelený Stropnický ml., sluníčkář Pirát Bartoš a Assem Atassi to je teda pohroma pro spravování českého státu. Sebevědomí, ale hloupí a škodiči naší země. Doufám, že více lidí umí logicky myslet a používat selský rozum a tato individua budou nevolitelná.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*