Čína podle nového zákona zabíjí domácí mazlíčky pacientů nakažených virem COVID-19

Čína podle nového zákona zabíjí domácí mazlíčky pacientů nakažených virem COVID-19

Čína podle nového drakonického zákona zabíjí domácí mazlíčky pacientů s Covidem-19. Podle úředníků jde jen o prevenci nákazy virem. Milovníci zvířat v zemi s tím však nesouhlasí a považují to za „nehumánní“ pravidlo. Tuto myšlenku odborníci odsoudili, protože neexistuje žádný takový důkaz, který by potvrzoval roli virového přenosu u domácích zvířat.

Obyvatelka Čcheng-tu tvrdila, že její mazlíčci byli přesunuti z domova do karantény a zabiti, když byla v karanténě.

Vrahové řekli tisku, že je nedostatek možností léčby nakažených zvířat a smrt byla pro tato zvířata jedinou možností. Pokud tito infikovaní mazlíčci zůstanou neléčeni, budou nadále zanechávat stopy viru.

Jeden dělník řekl deníku Beijing News: „Pro zvířata nakažená novým koronavirem pravděpodobně neexistuje žádná odborná lékařská péče.“Tuto myšlenku odborníci zavrhli, protože neexistuje žádný takový důkaz, který by potvrzoval roli virového přenosu u domácích zvířat.

Profesorka virologie Rachael Tarlintonová z univerzity v Nottinghamu řekla:

„Nepřipadá mi moc reálné, že by kočky kontaminovaly životní prostředí tak silně, že by pro jejich majitele znamenalo riziko, že by se znovu nakazil COVIDem.“

Myslí si také, že povrch není médium k šíření viru. Milovníci zvířat považují toto nové pravidlo za politiku „nadměrného zabíjení“.

Jeden člověk řekl v pořadu Weibo: „S tímto přístupem rozhodně nesouhlasím! Řečeno bez obalu, je to primitivní, zjednodušující a líná forma řízení, jen aby se vyhnuli odpovědnosti.“

Majitel mazlíčka řekl deníku South China Morning Post: „Když náhodou chytím COVID-19, co když moje kočka zemře hlady nebo ji zabijí, zatímco budu v karanténě?

„Neexistují žádné lékařské důkazy ani právní podklady pro zabití těch společenských zvířat, je to krajně nehumánní.

„V současné době v Číně neexistuje žádný zákon, který by chránil  společenská zvířata, takže pro naše domácí mazlíčky není moc prostoru k boji a jejich smrt může působit jen jako varovný signál pro majitele, aby byli od nynějška opatrnější.“

Lidé jsou proti a na sociálních sítích kolují příspěvky, které naznačují, že majitelé domácích mazlíčků si natáčejí vraždy na video a pokud je to nutné, volají úřady.

Jeden vzkaz na sociálních sítích zní: „Prosím, nepřestávejte obhajovat, protože pokud nepromluvíte, možná vaše chlupaté děti zemřou jako ty další.“

Strategie nulové tolerance vůči Covid-19 z Číny znamená, že místní vlády smluvně sledují, používají hromadné testování a ukládají částečná omezení ke kontrole šíření viru.

Věci, které jste viděli na sociálních sítích, se sotva škrábou na povrch. Doktor Anthony Fauci týrá zvířata 40 let.

Podle dokumentů získaných pomocí zákona o svobodném přístupu k informacím utratil doktor Fauci 424 000 dolarů za provize za pokusy, při nichž byli psi pokousáni k smrti mouchami.

Agentura doktora Anthonyho Fauciho, Národní ústav pro alergie a infekční choroby, také provádí sérii tajných experimentů, při nichž se štěpí skalpy potracených plodů na živé myši a potkany.

Na tyto experimenty bylo vynaloženo téměř 400 000 dolarů. Tyto studie měly zkoumat tendenci lidské kůže ke vzniku infekcí.

Doktor Fauci také financoval experimenty s virem ve Wuhanu, které byly vládou USA zakázány z důvodu nebezpečnosti. Doktor Fauci dal 3,7 milionu dolarů Wuhanské laboratoři, kde se prováděly podezřelé experimenty.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Čína podle nového zákona zabíjí domácí mazlíčky pacientů nakažených virem COVID-19

  • Dedek fauci plesnivej by taky zaslouzi, treba gangrenu a postupne urezavani nozikem chutovka👍👌🍴🔨🔩🔫🔪 non jsou v cine ram je picnou a pak sni magori😑

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*