Čím škodí Rusko?

Čím škodí Rusko?

Žijeme v systému, kde je moc koncentrována u politiků a bohatství u těch, kteří politiky ovládají. V některých případech již ti bohatí do politiky přímo vstupují, aby jim odpadl komplikující mezičlánek. Poznávacím znakem většiny politiků je jejich duchovní nevyzrálost, protože uvažují tak, že jsou na světě jenom chvilku a z tohoto důvodu musejí využít a užít všech příležitostí, dokud to jde. Od nich tyto hodnoty následně přebírá společnost. Toto je typické materiální zaměření lidí, které následně způsobuje všechny jeho neštěstí a problémy.

A najednou se na Zemi zjeví nějaký Putin, který uvažuje jinak, chce opravdovou poctivost a slušnost, ne hranou pro davy, jako tomu například je u kumpánů z Schwarzenbergovy TOP 09, včetně jeho samého. Najednou se objeví někdo, kdo není pro rozkrádání a perverznosti, kdo se nebojí nechat zavřít zloděje a nechutné perverzní skandalistky, nedovolí propagaci homosexuality dětí a pochody deviantů. Takovéto jednání se ale našim duchovně nevyzrálým politickým kořistníkům nelíbí. Potřebují další zdroje a větší moc!

Kazí-li někdo, kdo má k dispozici rozsáhlé zdroje, kořistníkům jejich plány, pak proti němu s pomocí osvědčené technologie revoluce zahájí tažení v sousedních zemích, a to s monstrózní mediální podporou. Kořistníci pro ovladatelné lidi rozehrají takovou frašku, že pak nejen v diskuzích čtenářů, ale i ve stanoviscích politiků a některých loajálních umělců a intelektuálů můžeme číst, že ukrajinský konflikt vyvolal Putin a je potřebné jej za to ztrestat sankcemi, ti nejhorlivější požadují sílu.

Přitom jsme si za celou dobu, kromě zdrženlivého postoje Ruska, nevšimli, že by ruský voják vtrhl na Ukrajinu a začal napadat ukrajinskou armádu nebo zabíjet civilisty. Naopak, od začátku konfliktu dodnes vidíme západními politiky vyvolávanou nenávist proti Rusku, a přesuny a útoky ukrajinských armád směrem na východ, tedy k hranicím s Ruskem.

Ukrajina, to je ukázka iluze demokracie. Země, které sami sebe deklarují za demokratické, svými pokryteckými postoji trhají své Ústavy se základními listinami práv a svobod na cáry. Právo na život, zdraví a sebeurčení neplatí, pokud je v rozporu s finančními a mocenskými zájmy. V důsledcích je to stejné jako u barbarů, kteří někam vtrhli, vyplenili to tam a odtáhli jinam, akorát se dnes místo ozbrojených nájezdních hord používají technologie pro vyvolání revoluce a ustanovené loutkové vlády.

Vlastní drancování válkou postižených zemí se pak odehrává formou bankovních půjček od kořistnických agresorů a privatizace státního majetku. Nemyslícímu konzumnímu davu stačí předkládat bezduché reklamy na život, stejně jako vyjádření politiků a on se s nimi snadno ztotožní. K manipulaci ovladatelných lidí stačí zahrát na vlasteneckou strunu, povzbudit nacionalismus a předhodit viníka za vše špatné, co s uměle rozpoutanou revolucí souvisí.

banker

Ve skutečných právních státech a demokratických zemích není za důkaz považováno to, co za důkaz označí politici a loutkové vlády, ale to, co za důkaz uzná nezávislý soud. Přesto se s takovými účelovými „důkazy“ lidé ztotožňují a dokáží nad jejich obhajobou či zpochybňováním trávit celé měsíce svých životů. Námi placená veřejnoprávní média bohužel také. Ony demokracii nehlídají, jen tupě přebírají zprávy z dedikovaného portfolia „vhodných“ tiskových agentur, zpravodajsky kontrolovaných USA.

Lidé snadno podléhají iluzím. Místo toho, co je lidské, hledají co je klubové, stranické, co více vyhovuje jejich materiálnímu zaměření, a to s tichou podporou církví. U církví neplatí „Kdož jsi bez viny, hoď kamenem“, „nepokradeš“, „nezabiješ“ a všelijaká podobenství v případech, kdy jde o kořistnickou politiku. Když se brutálně vyvražďují bezbranné matky s dětmi, katolíci mlčí. Jde-li ale o majetek, dokáže kardinál Duka hřímat způsobou, hodnou zběsilého proinkvizičního preláta. I ten dobytek bez lidské Duše při takové nebetyčné krutosti na něm páchané slzu uroní a bolestně zařve. Duka se svými preláty nikolivěk.

Stále slyšíme, že za ukrajinský konflikt může Putin, protože vyhověním žádosti Krymu inspiroval povstalce na jihovýchodě Ukrajiny. V této souvislosti nelze nepodotknout, že došlo-li k inspiraci povstalců Krymem, pak je pro ně mnohem inspirativnější předchozí násilné převzetí moci na Ukrajině brutálními neonacisty, zejména v souvislosti s tvrzením představitelů USA a EU, že šlo o demokratický proces. Další inspirací mohou být opakované nedodržování dohod Kyjevem a lhaní, vše tolerované a podporované USA a EU.


Kdo hledá Pravdu, nemusí se nijak namáhat. Lehce prokazatelnou Pravdou je, že západ intenzivně plive na Rusko, že ukrajinská armáda střílí a bombarduje své vlastní spoluobčany včetně žen, dětí, starých a nemocných. Pravdou je, že Rusko už od „Majdanu“ vyzývá k jednání a odmítá řešení silou, snaží se pomoci civilistům a pomáhá raněným ukrajinským vojákům. Nelze zpochybnit skutečnost, že Rusko předložilo důkazy o tom, že se z jeho území nestřílelo, že pozvalo všechny možné pozorovatele na rusko-ukrajinskou hranici, aby se na vlastní oči přesvědčili, že žádná technika, střely ani vojáci z Ruska na Ukrajinu neproudí a nikdo to nechtěl slyšet, vidět, nikdo to nevyužil.

Kdy jsme naposledy slyšeli, že by v Rusku školák postřílel spolužáky a učitele? Kdy jsme slyšeli o pedofilních skandálech ruských občanů, o ponižování a týrání zajatců ruskými vojáky? Z USA a od jejich spojenců o těchto skandálech slýcháme často, ale nepohoršuje nás to. Nás nejvíce pohoršuje, když jsou policejně odvedeni lidé, kteří na veřejných místech řezají pravoslavné kříže, strkají si zachlazená kuřata do vagín a na veřejnosti souloží v pokročilém stupni těhotenství nebo močí na plakáty politiků. Jejich odvedení pořádkovými silami považujeme za strašlivou ránu demokracii.

Opravdový demokrat věcně diskutuje o problémech, agresor jen nadává, uráží, zesměšňuje, blokuje, sankcionuje a bojuje. Stále věřím na čestnost, korektnost, slušnost, spravedlnost a poctivé vzájemné obchody, ze kterých mohou profitovat všechny zainteresované strany. Země má dost pro všechny a není důvod, aby někdo někde něco zadržoval a těšil se z toho, že je „lepší“ než ti, kterým to sebral …

Josef Votípka

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Čím škodí Rusko?

  • Děkuji! Pravda zvítězí!

    Спасибо автору за статью! Правда восторжествует!

  • Je to pravda a ještě přidám informaci: Podle baby Vangy, která napsala předpověď, že Evropa bude v roce 2016 pustá a chladná. Ukrajina schválila zákon, že může kdykoliv zastavit tranzit plynu přes své území. K tomu stačí, aby ukrajinským politikům dal takový příkaz jejich „strýček“ z USA a EU bude nahraná a studená. Vždyť je zcela jasné, že Amerika, která je finančně již delší dobu zcela na dně (jen si tiskne nové dolary), potřebuje EU dostat na kolena. Zvláště poté, co Německo s Ruskem začali uvažovat o spolupráci.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*