Čím se bude v zimě topit? Jak se bude vyrábět elektrická energie? Naroste nám rozhodnutím vlády silný kožich?

Čím se bude v zimě topit? Jak se bude vyrábět elektrická energie? Naroste nám rozhodnutím vlády silný kožich?

Pamatuji doby, kdy byl metrák kvalitního hnědého ořechu za 12 korun. Pamatuji i doby, kdy jsme platili za el. energii v dvougeneračním domě 80 korun měsíčně. Mám tedy možnost porovnávat situaci dřívější s tou dnešní. Otázkou je, zda mi to někdo uvěří, či tento text dokonce někdo pochopí. Metrák zmiňovaného ořechu je dnes za 400 korun a za energie platím ve stejném domě dnes 7500 Kč. Je to sakra velký rozdíl a nedokáže ho eliminovat ani to, že se dnes vydělává více.

Problém je v tom, že lidé hodně zblbli a to především díky mediální masírce a své vlastní lenosti myslet, či nějak masivně protestovat proti nesmyslnostem. Doslova každý den jsme masírováni účelově zveličovaným problémem kvůli CO.2 a globálnímu oteplování. CO.2 byl doslova znásilněn skupinou jakýchsi zelených idiotů, kteří jsou přesvědčeni, že touto cestou spasí svět. Proto nám zakazují naftové motory, topit uhlím a nyní se mluví i o tom, že se zakáže i topit dřevem. WHO dokonce k těmto krokům vydala doporučení a jak je známo, tak mnohé vlády tato doporučení vnímají velmi vážně a rychle se snaží o jejich implementaci do legislativy a to bez ohledu na to, že neznají samotné jádro problému. Ono je to totiž takto jednodušší a dají se z toho vytřískat značné objemy peněz od obyčejných lidí. Proto je CO.2 doslova démonizován. Nicméně se jedná o další ze světových švindlů ve který mnoho lidí věří a jsou jak troubové ochotní za to ještě platit. Nutno si totiž uvědomit, že kapitalismus je ve stavu krize a potřebuje značné objemy peněz. Proto se vymýšlejí takovéto problémy. Ta doba boomu kapitalismu po pádu socialismu je totiž už dávno pryč.Nicméně k oteplování planety skutečně dochází-to jest pravda. Pouze však holá – neobsahující žádné detailní vysvětlení. Já se nyní pokusím nastínit vám problém globálního oteplování trochu z jiné strany o kterém se prakticky nehovoří, přičemž jde o věc zásadního charakteru. O CO.2 v tomto případě vůbec nejde. Jde o to, po čem chodíme, jezdíme, kde parkujeme, zda se dělá hluboká orba atp. Ano-je o zemi-o půdu. Zde tkví problém v oteplování. Půda jako taková se chová vlastně jako jakási houba. Houba, která nasává vodu a je schopna ji zadržovat. Tím, že vodu zadržuje následně vyvstává i její další funkce-ochlazuje a zvlhčuje klima na zemi. Jenže!!! Zkuste si jen tak pro orientaci spočítat o kolik % orné půdy jsme jen v rámci ČR přišli. To číslo není optimistické. Nyní to přepočítejme celoevropsky a následně celosvětově. To jsou miliony kilometrů čtverečných. Pakliže se vrátíme v čase o 50 let tak je to katastrofa, kterou způsobila hamižnost a blbost lidí, která je v současnosti maskována údajným problémem s CO.2. Na celém světě bylo za posledních 50 let postaveno obrovské množství staveb a infrastruktury avšak tyto stavby mají za následek to, že v těchto místech je zničena možnost absorpce vody půdou a je následně zničena funkce půdy na ochlazování a zvlhčování klimatu. To se někde prostě projevit musí. Navíc ony stavby absorbují sluneční záření a s ním i teplo, které je následně předáváno do prostoru. Proto je ve městech teplota třeba i o 3 stupně vyšší než v okolí města a tento fenomén neustále roste. Stavby sluneční záření neodrážejí, ale pohlcují, čímž se ohřívají a okolní prostor s nimi.

Dalším faktorem je intenzifikace zemědělské výroby, která se žene za hlavními cíli jako je zisk, minimalizace pracovních sil a co nejnižší výrobní náklady. To se zemědělstvím line jako červená nit. Má to však kruté následky v hospodaření s půdou a její ochraně. Technika vyrážející do polí je těžší a těžší, čehož následkem je značné utužování půdy a poškození transpiračních proudů a půdních porů. Po utužené půdě voda rychle odtéká pryč, neboť půda ztrácí svou nasákavost. Proto zemědělce tak trápí sucha. Za povšimnutí stojí i fakt, že hluboká orba se dělá jen málokdy, protože to stojí naftu a ne málo, ale nikdo se nezaobírá tím, že voda při jarním tání odteče po povrchu a nevsakuje, čehož je právě příčinou absence klasické orby. Proto je půda tak suchá a neplní svou základní funkci. Vodu nezadržuje a klima neochlazuje. Těmito zemědělskými postupy se půda také mění v generátor tepla, což pro klima není žádoucí. To však ty naše vládní kedlubny jaksi nezajímá, přičemž už za těch takzvaně zlých komunistů se problém utužování půdy řešil a také proto nebyla JZD kupována sic výkonná, ale extrémně těžká technika. Oni dobře věděli, že se tímto půdní fond ničí a že by to mělo dalekosáhlé důsledky. Po takzvaném sametu to nikoho už nezajímalo a každý se hnal jen za ziskem. Plody této idiocie nyní sklízíme, ale raději je pravda zamlčována a lidem se vymývají mozky skrze CO.2, protože touto cestou lze z lidí vytahat prachy a pravdu není nutno říkat.

Nemohu opomenout i další obor, který se zásadní měrou podílí na oteplování planety. Tím oborem je lesnictví. Zde bych si dovolil říci, že jde o katastrofu. Odlesňování krajiny je pitomost jak hrom. Jenže developeři potřebují nová území, je potřeba stavět a prodávat lidem předražené byty. Tento byznys má větší sílu, než cokoliv jiného-tak stromy pryč. Navíc hospodaření samotných lesnických společností také nenese známky nějak velkého rozumu. Viz kůrovcová kalamita. Já osobně jsem přesvědčen, že kůrovcová kalamita byla vyvolána záměrně a to s jasným cílem-masivní těžba a velký byznys. Je totiž pravděpodobné, že by lidé mohli protestovat, kdyby se vykácely zdravé lesy. Kůrovec byl tedy požehnáním, neboť ten otevřel dveře k masivní těžbě dřeva a jeho prodejům do zahraničí. Byla udělána z nouze ctnost, ale já jsem přesvědčen, že šlo o globální švindl. Svým způsobem to dokazuje i fakt, že před kůrovcovou kalamitou nebo chcete li cca před 10-15 lety jste o feromonový lapák na kůrovce nenarazili, ale dnes jsou lapáků plné vytěžené holiny. No není to absurdní?? Nicméně odlesněná krajina opět ztrácí funkci vázání vody a opět funguje jako absorbér slunečního záření, čímž se neúměrně zahřívá povrch, jenž tuto teplotu následně předává do ovzduší. Ani snad nebudu hovořit o devastaci podrostu a půdy po řádění harvestorů. Nikoho ani nenapadne tyto škody napravit a přitom to lze, avšak stojí to peníze. Ti zlí komunisté těžili v lesích ručně pilami, stahovalo se koňmi a lesní traktory byly o polovinu lehčí. Oni dobře věděli proč to tak dělají.

Pro shora uvedené v žádném případě nevěřím tvrzením WHO, či EU, že za vše je vinen CO.2. Není to pravda. Je to jen navléknuto tak, aby lidé platili jak mourovatí a to v celé Evropě. Odstavení jaderných zdrojů v západní Evropě byla taky kravina a zaplatíme to všichni. Plánuje se i zákaz topení zemním plynem-kam jsme to došli??? Lidé za změny vytápění už utratili miliardy a stále vy tam nahoře nemáte dost?? Dříve se topilo jen uhlím a dřevem a žádný fenomén globálního oteplování nebyl a to se skutečně těmito palivy topilo všude. Po roce 1990 byli lidé nalákáni na topení elektřinou, pak byli lákáni na plyn, nyní na soláry a tepelná čerpadla. Co bude příště??? Budeme si u prdele prdy zapalovat??? Každého toho zeleného aktivistu patří nakopat do pr….! A vy politici přestaňte lhát.

Proč do toho tahám politiky? Politika je hrou o peníze, ale ne o jejich peníze, ale o vaše milí spoluobčané. Uvědomte si to. Než aby řekli ty krysy pravdu, tak raději obviní Putina a Rusko jako se tomu stalo nedávno, že prý Rusko nedodává tolik plynu kolik by mělo, ale západní Evropa prý o Ruský plyn nestojí. I to šroubuje ceny ropy, plynu a energií nahoru. Bohužel jsou to zase mainsteamové lži, neboť kdyby Rusko zavřelo kohoutky s plynem a ropou, tak v zimě zmrzneme. Evropa je na těchto komoditách z Ruska životně závislá. Prezident Putin to navíc ve svém projevu řekl jasně. Do Evropy nyní dodáváme méně plynu než je obvyklé a to z toho důvodu, že je očekávána tvrdá zima a my nemáme plné zásobníky. Tedy pamatuje na svůj národ, aby v zimě nemrzli, což má dozajista logické opodstatnění, které však západ nerad akceptuje, ale bude muset! Kroky prezidenta Putina jsou správné a takto by se měla zachovat i Česká vláda a popřípadě ČEZ. Tedy pro České občany energie tolik nezdražovat a využívat ji místo exportu doma, kde byla i vyrobena. A že ji chtějí Němci??? Jen to, co bude navíc, co doma nevyužijeme a hezky za světové ceny protože oni s námi nejednají lépe! Tedy asi tak.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Čím se bude v zimě topit? Jak se bude vyrábět elektrická energie? Naroste nám rozhodnutím vlády silný kožich?

  • ČEZ je státní ale veškerá vyrobená elektrika jde na burzu v Německu a tam se draži kdo dá nejvíce !! Politici na České občany z vysoka kašlou chtějí co nejvíce peněz !! A Němci si to mohou dovolit vše zavřít a Českou elektriku koupít za euro.

  • Máte pravdu pane Rambousku i když… Ale co s tím, když 99,9% lidí nejsou schopni se skutečně a čistě vzdělávat a vytvářet hodnoty pro druhé a sobecky vytvářejí režim a systém sobců a ničitelů. Úpadek svědomí ve vědomém poznání a jednání je, užívat si ted, a potom at se děje co děje. Utrpení tak přichází z nás a vždy dopadem a kolektivně na nás. Mnohé civilizace to potvrdili a současná je stejná a horšící se rok od roku. Ekonomické vědomí je, prostě netopit, nebo se zařídit na úkor hlouposti zákonu věcí. Být soběstačný v osobní energetice přípravou na nejhorší, byl v dávné minulosti u vyspělých národů samozřejmostí, což to současné procento nechce a nechápe. Když jsme mladí, je nutno mladost využít a nezneužívat jí. Což se děje na mnoha úrovních. To staré a moudré, které vedlo mladé, se ničí a dochází k likvidaci všech lidských hodnot za věci které všechny zničí. Což je dávnými spisy již rozhodnuto v předurčení. Tak se děje. Pokud si sami vykrádáme vědomí tělesnou stránkou a náhražkou ničící technologií, cesta zpět je v poměru 3 period času nemožná. Restart do jiného času se děje na nespočetných úrovních daného činností v daném čase, který nelze změnit. Proto je staré přísloví to, že lpět na dočasném domově, názvech ap. který musíme všichni opustit je iluze a energie kterou neumíme ovládat a na kterou jsme vlivem mocného času naprosto zapomněli. Vše napovídá, že zima bude pro mnohé ekonomicky hodně náročná.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*