Cíl druhého muže EU? Zničení evropských národů!

Cíl druhého muže EU? Zničení evropských národů!

Místopředseda evropské komise Franz Timermans prohlásil, že budoucností celého lidstva je diverzita. Ačkoliv v projevu nezaznělo nic konkrétního, ostatně jako obvykle u představitelů Evropské unie, projev nezvratně dokazuje že „konspirační teorie“ o tom, že euro-zednářská lóže se snaží zničit evropské národy, jsou pravdivé. Co znamená „diverzita“ v praxi? Masový příliv b přistěhovalců, islamizace, nahrazení původní evropské kultury multikulturalismem, propagace homosexuality, šíření drog apod., tedy vše co škodí evropským národům. Ostatně, řada lidí ve vedení Evropské unie se nyní hlásí k Marxismu a Karel Marx ve svém díle „Kapitál“ napsal: „Malé národy nemají v budoucím světě nárok na existenci, například takový národ český musí počítat s postupným zánikem“. A je to tady!

Jaký je tedy pravý cíl Evropské unie? Postupný zánik několika národů. A proto není jiné řešení, než z ní vystoupit. Referendum ve Velké Británii dokazuje, že ani lobby mocných nejsou všemocne. Mnozí z nás si mysleli, že jsou neporazitelní a propadali defétismu, ale referendum ve Velké Británii – tedy paradoxně právě v zemi, kterou ovládají už 300 let bankovní magnáti a zednářské lóže a která byla v 19. století a první polovině 20. století hlavním centrem jejich moci, předtím než se centrum přesunulo do USA, dokazuje že nejsou všemocní a mohou být poraženi.

Právě v Británii došlo k rozkolu, kdy královská rodina, některá média i někteří bankéři z London City podporovali Brexit. To dokazuje že i mezi „světovládci“ jsou vnitřní spory. Někteří vlastenecky smýšlející zednáři se zřejmě postavili proti iluminátům, bilderbergům a dalším, kteří chtějí nastolit Nový světový řád – tedy zotročit a postupně zlikvidovat jednotlivé, zejména evropské národy.

„Politici“ je Timermans a jeho kolegové ve vedení EU už nemají plnou podporu ani ve vlastních řadách. Proto je možné je porazit a také budou poraženi. Po britském referendu se pomalu ale jistě blíží jejich konec. My však nesmíme jen čekat na to, co se stane v cizině, svobodu si musíme vybojovat sami, byť ve spojení s jinými národy. Právě nyní musíme být mnohem aktivnější, než dříve a všemi silami bojovat za porážku těchto mezinárodních, ale i domácích zločinců a svobodu českého národa.

Kdyby ta slova někdo interpretoval bez doložení originálního záznamu, byl by bezpochyby zařazen na seznam „konspiračních teoretiků“. Jenže to jsou autentická slova druhého nejvyššího muže Evropské komise: „Nebude žádného odlehlého koutu planety a žádného národa, který neuvidí diverzitu ve své budoucnosti. Tam lidstvo směřuje.“

Frans Timmermans je prvním místopředsedou Evropské komise a komisařem pro „lepší regulaci, institucionální vztahy, vládu práva a chartu základních práv“, před tím byl nizozemským ministrem zahraničí.

Zdroj: YouTube.com

(Místopředseda evropské komiseFranz Timerman Foto: Youtube.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Cíl druhého muže EU? Zničení evropských národů!

  • Všichni političtí přicmrdávači dělají užitečné idioty pro nastolení NWO. Což si to neuvědomují, nebo jsou psychopaté omámeni svým postavením a současně zbaveni normálního selského rozumu. Oni si myslí, že jsou důležití a na nich bude stát svět. To se velice mýlí, protože je to semele tak jako ostatní lidi až jejich idiotská služba už nebude potřeba.

  • Přesně tohle chce ČSSD, SOBOTKA i jeho koaliční vláda. Pokud se ho rychle nezbavíme a nevystoupíme z EU a NATO, které nás naopak svazuje a okupuje, český národ ZAHYNE !!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*