CIA odhalila, že Bandera byl německý špión a komplic CIA

CIA odhalila, že Bandera byl německý špión a komplic CIA

Elektronická knihovna Centrální zpravodajské agentury zveřejnila čtyřstránkový dokument z roku 1951, v němž se uvádí, že ikona ukrajinského nacionalismu Stepan Bandera byl německý špión.

Dokumenty se objevily v jejich on-line podobě před 10 lety, ale jsou k dispozici široké veřejnosti jen velmi krátkou dobu. Když si uvědomíme, že namátkovosti v tomto oddělení jsou extrémně vzácné, lze předpokládat, že se připravuje nová fáze speciální operace na Ukrajině. Ukrajinští radikální nacionalisté by měli dvakrát popřemýšlet o svém budoucím osudu a zda se nepřipravuje jejich likvidace.

Pokud tento dokument nestačí, můžeme se ponořit hlouběji do archívů CIA. Setkáte se s 293 stranami různých dokumentů na téma nacismu a osobně s Banderou. Dozvíte se, že Stepan Bandera spolupracoval nejen s Třetí říší, ale také se samotnou CIA.

bandera

Dokumenty přímo uvádějí: „Stepan Bandera, ukrajinský fašista a Hitlerův profesionální špión (s německou přezdívkou Consul-2). Pro ty, pro něž to není dostatek důkazů, se mohou bezpečně obrátit na německý deník Der Spiegel, který dokonce psal o smrti Bandery v roce 1959 a proč byl propuštěn z polského vězení.

bandera2

Pomůže při hledání v on-line databázi zadat jeho přezdívku „Consul 2“, namísto Stepan Bandera, čímž se vyhledávání zúží.        

 

(Fort-russ/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*