Chtěl bych mít v ČT co nejpestřejší názory, a i kritiku politické korektnosti

Chtěl bych mít v ČT co nejpestřejší názory, a i kritiku politické korektnosti

Naprosto nechápu, proč by měla veřejnoprávní ČT hlásat pouze jeden jakýsi oficiální politický názor jako tomu bylo za socializmu. Proto podporuji, aby do nová Rada ČT byla výrazně názorově obměněna a zpestřena.Tak jsem zaznamenal, jak se ve stoupencích tzv. pražské kavárny objevilo jakési zděšení, kdo všechno chce kandidovat do Rady ČT. Někteří dokonce sepisují i jakési petice, aby tam ten či onen dotyčný nekandidoval. Co si o tom myslím? Buď to, že takový člověk, jenž takovou petici podepisuje, se něčeho bojí. V tom případě je ale správné, že tam někdo takový chce kandidovat. Anebo, že člověk, který proti někomu sepisuje takovouto petici, odmítá jiný názor než svůj. A v tom případě by se pak neměl prohlašovat za člověka s demokratickým smýšlením.

Mne osobně by třeba vůbec nevadilo, kdyby byl do Rady ČT zvolen někdo, kdo má na věci jiný názor než já. Máme přeci demokracii. Ale vadilo by mi, kdyby tam naopak neměl být někdo, kdo je názorově blízký zas mně.

Máme přeci pluralitní demokracii, tak ať je názorové spektrum ČT co nejpestřejší. A rád bych v ČT kromě jimi milované kritiky Miloše Zemana a Andreje Babiše (na níž se však dívám velice zamračeně), rád slyšel kritiku takových věcí jako jsou například multikulturalismus, LGBTismus, genderismus, politická korektnost, politici pražské kavárny, aktivisti Milionů chvilek a dalších obdobných jimi milovaných témat, ze kterých naopak zas mne běhá mráz po zádech.

A tak věřím, že až bude Poslanecká sněmovna volit nové členy, udělá vše proto, aby se vysílání ČT výrazně názorově zpestřilo.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Chtěl bych mít v ČT co nejpestřejší názory, a i kritiku politické korektnosti

  • Mají-li nám vládnout v Evropě hlupáci, musí být voliči hloupější než oni. To je hlavní úkol ČT.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*