Česká republika jen jedné organizaci dala na podporu multikulturalismu pět miliard korun!

Česká republika jen jedné organizaci dala na podporu multikulturalismu pět miliard korun!

Český stát daroval na podporu aktivit multikulturní Sorosovy organizace Nadace Open Society Fund za posledních 5 roků skoro pět miliard korun! Místo toho, aby peníze byly využity k prospěchu naších občanů, jsou využity proti nám!

Podle informací Babišova ministerstva financí čerpala Nadace Open Society Fund Praha jen za posledních 5 roků z českého státního rozpočtu, tedy z naších daní, necelých pět miliard korun. Přesněji 4 785 825 820,62 korun českých. Což je mimochodem stejná částka, kdyby důchodcům mělo být přidáno jednorázově 1689 Kč Troufám si říct, že důchodci by dokázali přijaté finance využít mnohem lépe než tato velmi dobře placená politická ziskovka. Výpočet jsme udělal dle údajů od ministerstva práce a sociálních věcí. Případně by bylo možné vybudovat 28 velmi luxusních škol pro 14,500 žáků a pod.

Ukázka výpisu z Finanční zprávy

financni-zprava

Nadace Open Society Fund Praha ve výroční zprávě 2015 přiznává, že většinu peněz na aktivity má ze státního rozpočtu České republiky, no není to mazané? Za naše peníze z naších daní se platí aktivity namířené proti naši společnosti a financuje se propagace multikulturalismu a islamizace …

prehled-financnich-prostredku

A copak to je vlastně Nadace Open Society Fund Praha?

Jedná se o vlivovou neziskovku, kterou založil známy podporovatel multikulturalismu a neomarxismu George Soros, který byl zapojen i do různých aktivit v některých zemích s cílem svrhnout vlády, které nepodporuji multikulturalismus. Nadace Open Society Fund Praha je tak přímo součásti celosvětové sítě podobných organizací v 70 zemích světa, které podporuje právě Soros. Cílem těchto organizací je bojovat proti kulturní a společenské jednolitosti jednotlivých národů a podporovat multikulturalismus, masovou imigraci a prosazování zájmu imigrantů …

Soros je přesná ukázka dnešního kapitalistického neomarxisty, jak jsme popsal ve své knize Eurabia – Mýtus nebo realita? Jeho nebezpečných aktivit maskovaných za bohulibou činnost si všimli již i v Izraeli a napsali o tom varování.

Před aktivitami Sorosových organizací, jako je Nadace Open Society Fund Praha, varoval i přední polský politik Kaczynsky. V projevu o problémech dnešního Polska na kongresu strany Právo a spravedlnost označil jako dvě nejzávažnější otázky suverenitu a multikulturalismus. A právě americký miliardář Soros je podle Kaczynského jedním z těch, kdo se snaží omezit suverenitu Polska.

Obdobně před Sorosovými organizacemi a aktivitami varuje maďarský premiér Orbán: Podle vyjádření maďarského premiéra Viktora Orbána je americký miliardář George Soros, onou temnou silou v pozadí, která kuje pikle ze zálohy a podporuje devastační imigraci, přičemž mu údajně jde o podkopání národních států v Evropě. Zdroj Eurabia.cz

Soros je ovšem zapojen i do podivných obchodu se zbraněmi, kdy vydělává na obchodováni se zbraněmi! Tato závažná zjištění bylo získána díky kauze Panama Papers, kdy se ukázalo, že mezi osobami snažícími se maskovat své obchodní aktivity je i Soros, Zdroj citace Eurabia.cz
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Česká republika jen jedné organizaci dala na podporu multikulturalismu pět miliard korun!

  • Na naše nemocné děti pořádáme sbírky a sbíráme víčka . Jak mohou politici rozhodnout, že z našich peněz budou podporováni ti, kteří jsou nám nebezpeční a nepřicházejí v pokoře, ale se sebevědomím, že jim patří Evropa. Každý byl měl nést odpovědnost za své rozhodování. Pan Soros ten financuje neziskovky v Evropě a zaprodanci, kteří cítí peníze mu slouží i když tím poškozují svou vlast. V televizi ředitelé a pracovníky těchto neziskovek předvádí jako láskyplné osoby – myslím že tyto osoby hlavně milují své postavení a peníze.

  • Babiš s Pelikánem si dnes prohlédli věznici na Borech. Jsou asi jediní politici, kteří pochopili, kam jejich jednání vede. „Přerozdělování“ financí a zneužívání moci jim do budoucna zajistí teplou stravu a nocleh.

  • Rusko si poradilo s neziskovkami a normalne je z Ruska vykoplo. Neni duvod, proc by Nadace Open Fund nemela byt vykopnuta taktez.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*