Češi nemohou dělat mrtvého brouka a nechat přes naše území volně proudit uprchlíky!

Češi nemohou dělat mrtvého brouka a nechat přes naše území volně proudit uprchlíky!

Myšlenka pana Vyvadila, že by naše policie a armáda měla volně nechat přes naše území proudit do jiných evropských zemí ilegální imigranty je populistická a velice krátkozraká!

Zavřít jenom tak oči a nechat davy budoucích možných džihádistů připravených změnit Evropu k obrazu svému přecházet přes naše území k našim sousedům, by nebylo ničím jiným, než zradou na všech Evropanech a zároveň pomalou a hloupou sebevraždou!

Představa, že Česká republika by v budoucnu zůstala pouze Čechy, Moravany a Slezany obývanou zemí v případě, že by islamisté ovládli evropské velmoci jako je Francie a hlavně přímo s námi sousedící Německo je pouhým nereálným snem!

Pokud chce Evropa toto novodobé stěhování národů přežít, musí jednat solidárně a jako celek! Maďarsko také není cílovou zemí většiny afrických imigrantů a přesto, posiluje pohraniční stráž, staví ploty a zátarasy a brání tak celou Evropu! Z takového jednání bychom si měli vzít příklad a ne strkat hlavu do písku jako hloupý pštros!
uprchlici 17

Pokud tak nezačneme jednat všichni, budeme časem zaplaveni masou nám kulturně cizích přistěhovalců a všichni postě zhynem! Je úplně jedno, že nejdříve potká zhouba jiné evropské národy, třeba Němce, kteří si to podle pana Vyvadila vlastně zaslouží, nám se ten „Armagedon“ také nevyhne, pokud padnou všichni kolem!


Takže já si naopak myslím, že pan prezident Miloš Zeman vidí ve věci islámského nebezpečí daleko dále než pan Vyvadil a pokud říká, že sem ty nelegální běžence nikdo nezval, tak nemyslí pouze a jenom k nám, ale do celé civilizované vyspělé Evropy, která má své zvyklosti, mravy a zákony diametrálně naprosto odlišné od islámských a kterých se rozhodně nehodláme jenom tak bez boje vzdát!

Tak to asi cítí pan prezident, tak to pravděpodobně cítí pan Okamura a tak to určitě cítím já sám a spousta dalších slušných vlastenců ochotných bojovat za zachování naší kultury! Třeba to jednou pochopí a procítí i pan Vyvadil!

 

Blog autora http://kasuka.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Češi nemohou dělat mrtvého brouka a nechat přes naše území volně proudit uprchlíky!

  • · Edit

    Pochvala ČT, ale i našim některým politikům, že se problematikou začali opravdu zodpovědně zabývat. V Itálii a Řecku to již funguje tak jak má. Konečně! U nás ještě ne tak zcela.

    Vše každý pochopí, pokud si poslechne pořad ČT – Interview ČT24 z 5. 8. 2015 kde je velice kvalitní rozhovor s pane europoslancem Tomášem Zdechovským (KDU-ČSL), který navštívil 15 imigračních zařízení na jihu Evropy proto, aby se na vlastní oči přesvědčil jaké je tam doopravdy situace a jak ji zejména Italští ale i Francouzští policisté a armáda řeší. Lumpové jsou zaplať bůh již lifrováni vojenskými loděmi a letadly do zemí svého původu. Jen v Čechách to je ještě nutné dořešit. Zachytit a vyselektovat je umíme, ale pak jaksi nevíme co s nimi dál.

    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24/215411058040805

  • Evropa nemůže postupovat racionálně, protože má politiky a úředníky silně iracionální. Jsou to korytáři s nekřesťanským platem a drží se jen svých koryt, pro která udělají cokoliv.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*