Černoch (Úsvit) kritizuje Okamuru za to, že varuje před islámem

Černoch (Úsvit) kritizuje Okamuru za to, že varuje před islámem

Lidé se mne občas ptají, proč nevěřím Bloku proti islámu. Inu dokud tam budou mít hlavní slovo podivní politici typu Bárta, Volfová či Černoch, tak toto hnutí vidím jen jako další pokus jak obelhat českého občana a voliče.

K tématu Volfové a toho, jak ji nevadilo být ve straně, jejichž kampaň byla financována muslimem a tento muslim za tuto stranu kandidoval. Přitom ta strana tvrdila, že je proti islámu, jsem napsal v předchozích letech více textů zde na blogu.

O tématu podivného financování aktivit Bloku proti islámu a možného propojení na lidově řečeno mafii kolem Víta Bárty psali již jiní blogeři zde na blogu a i Tomio Okamura se o tom rozepsal, proč ho jeho vlastní lidé podrazili. (Podrobnosti zde.)

Ovšem o postavičce vlivného člena Úsvitu – národní koalice, a tedy i Bloku proti islámu – pana Marka Černocha toho ještě moc známo není. Tedy kromě jeho neuvěřitelného obratu v názorech. Marek Černoch je označován za hlavní postavu puče proti Tomiovi Okamurovi a spekuluje se o něm jako o faktickém vládci v straně Úsvit – národní koalice.

Marek Černoch Foto: www.psp.cz
Marek Černoch Foto: www.psp.cz

Jeho roli v politických bojích a kšeftech kolem Tomia Okamury se rozepisovat nebudu, osobně mne to ani nezajímá. Co mne ovšem zajímá je neuvěřitelný názorový obrat pana Černocha, který nastal prakticky přes noc – ve chvíli, kdy se maskotem a hlavní tváři podivného slepence malých pofidérních stran stal kolegy bloger Martin Konvička.

Pan Černoch totiž útočil na Okamuru a kritizoval ho za Okamurovy názory na islám! Prý Okamura je extremista říkal Černoch mediím, hlavním tématem Úsvitu není islám a imigrace, to jen Okamura blbne a dnes?

Dnes má pán Černoch extremističtější názory na islám a imigraci, než jaké měl Okamura a dokonce je téma imigrace a islámu jediným tématem Úsvitu – národní koalice o kterém slyšíme v mediích! Jaká to změna, když předtím Černochovi vadilo, že Okamura kritizuje islám a imigraci.

Jediný rozdíl dnes mezi Okamurou a Černochovou partou je v tom, že Okamura kritizuje i soužití s romskou menšinou (lidově Cikány), to naopak Černochová parta v čele s Konvičkou hlásá, že romská komunita je spásou Čechů před islámem.

Osobně nepodporuji a nevěřím ani Okamurovi ani Černochovi, ale přijde sprosté od Černocha a jeho party, že straší dne Čechy islámem a imigraci, když ještě před pár měsíci jim to nevadilo a naopak nadávali na Okamuru, že to téma vytáhl jménem Úsvitu na veřejnost.

No jo, ale dnes se Černoch a spol. potřebuji udržet v politice u korýtka a jejich maskotem a nadějí na udržení u politických korýtek se stal Konvička, takže musí prudce změnit názory a veřejnou prezentaci a být více vidět a slyšet než Okamura. Jen se děsím toho, až toto divadlo praskne a my Češi budeme v Evropě opět za vychcané podvodníky, protože podivný Černoch se stylizuje do role jednoho z mluvčích českých odpůrců islámu i na mezinárodní scéně.

Články k tématu:

Okamurovy výroky o muslimech byly chybou, říká poslanec Úsvitu Černoch

Šéf poslanců Úsvitu Černoch: Okamura nás hnal do extrému

Paradoxy české politiky: Včera hájila muslima ve straně dnes jde v čele českého antiislámu

Za volební blok Hlavu vzhůru kandiduje brněnský (ne)muslim

Záhadné hospodaření Úsvitu a BPI a záhadné Národní listy

Blok proti islámu Martina Konvičky na kafíčku s naolejovaným VV terminátorem Vítem Bártou?

 

 

Lukáš Lhoťan

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Černoch (Úsvit) kritizuje Okamuru za to, že varuje před islámem

  • Podivné stvoření ten pan Černoch. Sám kdyby si býval založil stranu se svou vlastní myšlenkou tak by určitě neuspěl a tak se mu moc hodil pan Okamura na kterém se zviditelnil, ale to mu zřejmě nestačilo a sám se pasuje do role charismatického vůdce. Já ho vidím jako křiváka , podrazáka a parazita. Panu Okamurovi nesahá co do inteligence a osobního charizma ani po kotníky. Bože což to ty jeho přisluhovači nevidí?

  • ve středověku nesměli zrzci ani svědčit u soudu, byli prostě nevěrohodní.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*