Celosvětový protest proti společnosti Monsanto 23. května

Celosvětový protest proti společnosti Monsanto 23. května

Masivní protesty proti společnosti Monsanto se po celém světě chystají v plném proudu, občané již mají dost tohoto potravinářského biotechnologického gigantu. Nikdy nebyla lepší doba na to, upozornit na četná nebezpečí rakovinou vázaných chemikálií a geneticky modifikovaných výtvorů od společnosti Monsanto. To je také důvod, proč letošní březnový Pochod pro Monsantu bude největším který pamatujeme.

Zahrnujíc přes 428 měst po celém světě, Pochod proti Monsantu je vyvrcholením akcí jednotlivců, kteří chtějí šířit realitu o této společnosti. Den pokojného protestu, který se již dostává na titulky novinových článků, se již uskutečnil před pár lety, pokrývajíc účastníky ve Philadelphii s minimální přítomnosti tisku.

march agaist monsanto pohod proti monsantu

Ve skutečnosti, tým a já jsme byli jediní, kteří dokumentovali toto velké shromáždění. Dnes, s rostoucím tlakem ze strany veřejnosti a akčních skupin, které hájí bezpečnost našich potravin, rozhlasové a televizní stanice budou nuceny tyto protesty zaznamenat.

Víme, že více než 90% občanů je pro označování GMO, s odvoláním na prakticky všechny hlavní průzkumy. Víme, že lidé jsou unaveni, že je jejich jídlo stříkáno herbicidem Roundup od společnosti Monsanto vyvolávajícím rakovinu. Víme také, že 96% akcionářů společnosti Monsanto jsou proti označování GMO. Ne příliš překvapující že?

To je důvod, proč je nyní mnohem důležitější než kdy jindy účastnit se odboje proti Monsantu, s Pochodem proti Monsantu, jako skvělým nástrojem v klidném boji. Připojte se k pochodu 23. května, a navštivte oficiální stránky Pochodu proti Monsantu kvůli termínům pochodů.

„23. května 2015 se budou stovky tisíc jednotlivců shromažďovat v rámci 38 zemí a 428 měst, aby se připojily k pokojnému protestu proti společnosti Monsanto jako součást březnové kampaně Pochod proti Monsantu, které má za cíl, dostat do podvědomí lidí nebezpečí, kterému čelíme kvůli geneticky modifikovaným semenům a s rakovinou spojeným herbicidem Roundup.“

Anthony Gucciardi

 

Naturalsociety/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Celosvětový protest proti společnosti Monsanto 23. května

  • ..tak jsem se dívala na oficiální stránky pochodu, a Česko tam není ????!!!!! – že by tady nikdo nechtěl jít proti Monsantu ??? Nebo o něčem u nás někdo víte??

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*