Candace Owensová: „Black Lives Matter je marxistické hnutí přestrojené za rasové nepokoje“

Candace Owensová: „Black Lives Matter je marxistické hnutí přestrojené za rasové nepokoje“

„Black Lives Matter je marxistické hnutí přestrojené za rasové nepokoje,“ tvrdí Candace Owensová, která varuje: „Bojujme nyní, nebo prohrajeme Ameriku s násilným komunismem.“

„Tito zločinci dávají ultimátum podnikům a školám: Udělejte to tak, jak říkáme, jinak shořte,“ pokračovala Owensová.V uplynulém týdnu bylo u dvou spoluzakladatelů Black Lives Matter odhaleno napojení na marxistické pozadí, což přičítá váhu tvrzením, že skupina je radikální levicová organizace trénovaná k narušení americké společnosti a prosazování moderní multikulturní rozmanitosti marxistické ideologie.

Byly odhaleny vazby spoluzakladatele Black Lives Matter Opala Tometiho na komunistického diktátora Nicolase Madura a spoluzakladatel Patrisse Cullors přiznal, že je „vyškoleným organizátorem“ a „vyškoleným marxistou“.

Vůdce Black Lives Matter Hawk Newsome také zveřejnil ve Fox News zlověstnou hrozbu a prohlásil, že „Pokud nám tato země nedá to, co chceme, systém spálime a vyměníme.“

Podle Candace Owensové, liberální média manipulují s Afroameričany a „pokoušejí se inspirovat rasovou válku“ ve volebním roce.

Owensová naléhala na své afroamerické krajany, aby zastavili nepokoje a nejednali „jako trénovaný šimpanz pokaždé, když média zveřejní nějaký příběh“.

Owensová také uvedla, že Afroameričané se mohou poučit z příkladu skotského lidu v 17. století.

„Skotský lid stál tvrdě za Angličany, co se týče všeho. A David Hume inspiroval, povzbuzoval a napadal skotské lidi tím, že řekl, že pokud se chceme dostat dopředu, musíme se učit anglicky,“ řekla Owensová.

„Za několik let, během několika desítek let, skotský lid předběhl Angličany ve strojírenství a ve vědě. A stalo se to proto, jelikož se vyzývali, aby byli lepší a ne horší. Nepředstírali, že mají nějakým způsobem zlomený jazyk, že rozbité rodiny jsou symbolem toho, kým jsou. A to je pro černou Ameriku tak jedinečné.“

Candace Amber Owensová (narozená 29. dubna 1989) je americká konzervativní komentátorka a politická aktivistka. Stala se známou díky její podpoře Trumpa a její kritice hnutí Black Lives Matter a Demokratické strany.

Foto: Wikipedia
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*