Bývalý agent KGB: infiltrovali jsme americké univerzity

Bývalý agent KGB: infiltrovali jsme americké univerzity

Yuri Bezmenov, ex-agent KGB, už v roce 1984 hovořil o taktice rozložit Západ myšlenkou boje za lidská práva. Cílem je prý kolaps společnosti, aby mohla být nastolena normalizace. Bojovníci za lidská práva mají být pak popraveni.

Až se zarážející přesností ve starém videozáznamu rozhovoru popisuje současnost. Dokonce už tehdy použil termín „social justice warriors“ (v češtině bojovník za lidská práva – anglicky dnes často zkracovaným jako SJW).

Úryvek z delšího rozhovoru (s CZ titulky):

Řekl, že lidé mají iluzi o fungování tajných služeb a jejich agentů, pokud si jejich činnost představujeme jako ve filmu James Bond. Tak prý vypadá jen asi 15% aktivit tajných služeb. Většina zdrojů je věnována na ideologickou subverzi, dodává.Ta má mít čtyři hlavní fáze:

1) Demoralizace

2) Destabilizace

3) Krize

4) Normalizace

Bezmenov jako příklad uvedl normalizaci v ČSSR v 1968, kdy tu najely tanky Sovětského svazu. Ta byla završením – otevřeným ustanovením totality.

V rozhovoru 1984 uvedl, že USA směřovala už tehdy do druhé fáze. K destabilizaci.

První fázi už měly Spojené státy údajně skoro za sebou (vlastně už prý přesluhuje). Politici u moci už jsou všichni produktem marxistických profesorů vysokých škol. Ukázkovým příkladem bude asi Hillary Clintonová, která ve své dizertační práci analyzovala aktivity radikálního anarchisty, a sama se označovala za jeho přítele. Údajně netušili, že se jim podaří až do takové míry kontaminovat celé USA.

Marxističtí profesoři měli být do amerických univerzit dosazeni v časech Hippies. Z těch se stali Yuppies, kteří přešli do akademického světa, byznysu a médií.

Ne fašismu! Ne Trumpovi!

Bezmenov tvrdí, že pro demoralizaci je nutná jedna generace (minimálně 15-20 let). Když se indoktrinované děti nakonec dostanou k moci.

Nyní jsme zřejmě ve fázi destabilizace. Na to se prý dokonale hodí levičáci. Jde převážně o ekonomickou destabilizaci. Sliby ráje na zemi, které položí ekonomiku na kolena. Jako protilátku toho všeho uvedl patriotismus, národní hodnoty a rodinu. Ty byly rozvraceny a relativizovány. A to je skutečně to, co je obzvláště dnes v roce 2018 vidět, až to bije do očí různými absurditami.

Pak po vzniklé celonárodní krizi má přijít normalizace.

S nastolením normalizace budou prý bojovníci za lidská práva popraveni. A to z toho důvodu, že jako užiteční idioti svůj úkol už splnili, a nyní by jim byli nejenže k ničemu („jejich překrásné představy o rovnosti“ už by novou totalitu nezajímaly), ale dokonce by byli rizikem. Lze totiž s jistotou předpokládat, že by se bojovníci za lidská práva přesunuli do odboje vůči této nové totalitě.

Jejich tragické prozření a naštvanost, čemu napomáhali, by je prý nutně vedlo do velmi rozzuřeného disentu, takže rovnou budou vědět koho popravit jako první.

Netřeba si asi opravdu lámat hlavu, jak skloubí toleranci LGBTXY s islámem atd. Zjevně se ani nepočítá, že by jednou mohl naprostý multikulturalismus fungovat. Nastoupí normalizace a SJW budou popraveni spolu s homosexuály a kýmkoliv nepohodlným nebo „nesprávným“.

Zaujalo mě, jak Bezmenovo povídání z roku 1984 popisuje dnešní velká témata boje za lidská práva kdečeho, relativizaci rodiny ustanovením homosexuálních „sňatků“ atd. Je to tedy všechno marxistické spiknutí?

Bezmenov v 70 letech uprchl ze Sovětského svazu a snažil se na tento plán upozornit Američany.

Konzervatismus nás může ochránit

Jako obranu proti této ideologické subverzi uvedl konkrétně patriotismus a obranu rodiny. Velké bláznivé ideologie asi vždy bývají internacionalistické. Rozbíjí národy i rodinu. V ústředí stojí ideologie, které nesmí stát nic v cestě. A skutečně například americká Antifa často své násilí obhajuje bojem s „nácky“ a že naopak můžeme být rádi, že to dělají za nás. A nerespektují se hranice. Oporu máme hledat v globální transcendentní ideologii („solidarita“, „evropské hodnoty“, „humanita“,…). Ne v národu nebo rodině.

Krásně by to sedělo na současnost, kdy právě nejvíce bity jsou jakékoliv tendence na obranu vlastních národních tradic („náckové!“) a rodiny („homofobové!“). Poslanec Benda za ODS to podle mě řekl dobře – homosexuální manželství ohrožuje základy rodiny. To není mít něco proti homosexuálům. To by bylo stupidní. Ale stát chce podporovat tradiční rodinu pro ochranu vlastní existence (pouze muž a žena mohou zplodit dítě). Homosexuálové si zaslouží toleranci a jejich cesta jistě není jednoduchá, ale to neznamená nutně uzákonit pro ně finanční výhody, které vyplývají z manželství.

Oči řady demonstrantů vypadají jakoby byli v tranzu

Yuri Bezmenov: Oběti psychologické války nejsou schopni vidět fakta

Poměrně obšírně Bezmenov vysvětloval, jak jsou bez ohledu na jejich inteligenci oběti zmanipulovány natolik, že nejsou schopni vidět fakta, i kdyby na ně „pršela“. Teprve až jim „bota vojáka rozdrtí koule“ uvěří.

A skutečně přesně takový dojem mám z levicové argumentace. Diskuzi vlastně odmítají a fakta ignorují. Řada demonstrantů vypadá i vizuálně jakoby byla v jakémsi tranzu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Bývalý agent KGB: infiltrovali jsme americké univerzity

  • · Edit

    Dan

    Pachatelem jsou američtí židé – respektive mezinárodní sionistické Židovstvo. SATANOVA SYNGOGA. Tito lidé stvořili marxismus s cílem zničení bílé křesťanské civilizace. Křesťanské Rusko a Rusové byli první obětí (1917-1991).
    Křesťanská Amerika vzápětí přišla na řadu. Marxizace tentokrát nebyla provedena násilím (jako v SSSR), ale cestou ovládnutí školství, médií a zábavního průmyslu – skrze které byla marxizace (judaizace) a zničení Ameriky dokončena.

  • Tak za to co se deje v Amerikastanu pry mohou Rusove.
    Ta nalyza je docela trefna, co se tyka skol, volicu demokratu znovuobjevujicich Marxe. Jenom tihle ale neridi politiku, meli jenom za ukol zdevastovat spolecnost. A to se jim docela dari.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*