Brutální násilí antifašistů: zranění policisté a zneuctěná památka mrtvých Italů z foibe

Brutální násilí antifašistů: zranění policisté a zneuctěná památka mrtvých Italů z foibe

Do Italských ulic se v sobotu vylila lidská stoka: sociální centra, antifašistické skupiny typu Antifa, zneuctili mrtvé z foibe, brutálně napadli a zranili policisty! Dále NNO s pseudo uprchlíky a to za podpory levicových stran.

Manifestace proti rasismu a fašismu

V Italském městečku Macerata, ale i jinde, byla svolána v sobotu manifestace proti rasismu a fašismu a tov reakci na ozbrojený útok, který spáchal Luca Traini. Ten tu před týdnem postřelil šest migrantů tmavé pleti, aby pomstil zavražděnou Římanku. Prohlásil, že prý střílel na drogové dealery …

Manifestazione antifa ... Macerata (AnconaToday)
Manifestazione antifa … Macerata (AnconaToday)

Skutečnost, že se to konalo pouze na podporu migrantů a ne taktéž za Italku, Pamelu Mastropietro, brutálně zavražděnou a rozřezanou na kusy nigerijskou rukou, je naprosto šokující.

 Macerata ... antifa zneuctili mrtvé z foibe zpěvem, ze kterého zní fráze jak jsou foibe krásné ... (ve foibe zemřelo tisíce italů) (fb)
Macerata … antifa zneuctili mrtvé z foibe zpěvem, ze kterého zní fráze jak jsou foibe krásné … (ve foibe zemřelo tisíce italů) (fb)

Antagonisti z Aktion Antifaschisriche a sociální centra ze severovýchodu poskvrnili Památku na občany, co je ke konci války Titovi partyzáni zabili ve foibe (viz. na konci článku).

Zpívali svorně píseň se slovy: (v původním textu písně je místo slova foibe slovo ženy)

Jak jsou krásné foibe od Trieste dolů …

Akci pořádali antifašistické skupiny Anpi a Arci či odborářská skupina Fiom a další NNO. V průvodu byli mimo jiné také vlajky Legambiente, Libera, No Tav, Potere al popolo (Moc lidu), Prc. Mezi účastníky patří poslankyně Cecile Kyenge, Gino Strada z (ne)ziskovky Emergency, bývalý ředitel zkrachovalých levicových novin l’Unità – Sergio Staino, novinář Adriano Sofri, poslanec Pippo Civati, Nicola Fratoianni a moderátor Diego Bianchi. To vše za podpory levicových politických stran !!!
poslankyně Cecile Kyenge (giornale)
poslankyně Cecile Kyenge (giornale)

https://video.repubblica.it/cronaca/macerata-corteo-antifascista-strada-fascismo-e-un-pericolo-istigato-da-alcune-forze-politiche/296849/297467?ref=tbl

Jeden příslušník vojenské policie byl brutálně napaden z řad sociálních center a mimo jiných pohmožděnin má ZLOMENÉ RAMENO !!!

Noviny v České republice píší, že došlo k menším střetům mezi bezpečnostními složkami a antifašistickými demonstranty v Piacenze. Tak se na to ve videu podívejte, po první minutě se to vyhrotí … ukáže se pravá tvář antifašistů.

 apadený voják členy levicových sociálních s bolestí ve tváři, má zlomené rameno ... (ilgiornale)
apadený voják členy levicových sociálních s bolestí ve tváři, má zlomené rameno … (ilgiornale)

PIACENZA : 10 policistů proti 400 … to je masakr !

Desítka policistů proti stovkám antifašistů ... (ilGiornale)
Desítka policistů proti stovkám antifašistů … (ilGiornale)

VIDEO: https://www.facebook.com/localteamtv/videos/1848778155164463/

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/stata-vera-mattanza-sfogo-dei-carabinieri-piacenza-1493596.html

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/piacenza-violenze-antifasciste-carabiniere-cade-e-picchiano-1493151.html

Všimněte si jak ta italská levice dopadla. Jací voliči jsou zastoupeni v jejich řadách … a ti budoucí o kterých si nechávají zdát …

Protifašistická manifestace v Miláně ... (fb)
Protifašistická manifestace v Miláně … (fb)

Plnou podporu protifašistickým shromážděním vyjádřila také levicová strana Svobodní a rovní (LeU), kterou založil předseda senátu Pietro Grasso. Předsedkyni poslanecké sněmovny, která je rovněž členkou LeU a velmi proimigrantsky naladěnou Lauru Boldrini na akci v Miláně přivítali aplausem. Přítomen byl také Onorio Rosati, kandidát za LeU do Krajské správy Lombardie.

Laura Boldrini v Miláně (ilGiornale)
Laura Boldrini v Miláně (ilGiornale)

Nakonec demokratičtí antifašisti seřvali i Boldrinku a z triumfální přehlídky nic nebylo …

Lura Boldrini byla demokraticky seřvána antifašisty ... (liberoquotidiano)
Lura Boldrini byla demokraticky seřvána antifašisty … (liberoquotidiano)

Noviny v České republice píší: V Turíně se ke stoupencům krajní pravice nakrátko přiblížili radikální antifašisté, k dramatičtějším událostem však nedošlo. Ve skutečnosti došlo k házení kamenů a zápalných lahví na policisty a k zatčení …

Celkem došlo v sobotu k 5 zraněním policistů.

Antifa průvod Torino (quotidiano)
Antifa průvod Torino (quotidiano)

Toto chování sociálních center a levice mi připomíná něco z historie před 70 lety.

10. února je památným dnem za tisíce mrtvých ve foibe.

Aktion Antifaschisriche a sociální centra, právě v tento den, tuto památku při manifestací zneuctili.

Schema jedné z foibe v Istrii. (focus)
Schema jedné z foibe v Istrii. (focus)

Krveprolití – FOIBE

Roku 1945: na konci druhé světové války jugoslávská armáda obsadila Terst (1. května ’45) a bylo jimi opětovně získáno území, které bylo na konci první světové války Jugoslávii odepřeno. Krveprolití vrcholilo mezi květnem a červnem, kdy bylo tisíce italských obyvatel Istrie, Fiume a Dalmácie nuceno opustit zemi. Ostatní zabili Titovi partyzáni vrhnutím do přírodních prohlubin foibe, nebo byli deportováni do slovinských a chorvatských táborů. První skončili v jámě karabiníci, policisté a celníci, stejně jako několik málo fašistických vojáků Italské sociální republiky a jejich spolupracovníci, kteří nebyli schopni včas uniknout (v případě jejich absence si za ně vzali jejich manželky, děti nebo rodiče). Partyzáni, kteří nesouhlasili s jugoslávskou invazí a obyčejní občané, ti kdož nechtěli mít nic společného s fašismem a ani s komunismem, byli také popraveni (pro vypořádání osobních účtů nebo pro vůli uskutečnit komunistickou revoluci).

https://www.focus.it/cultura/storia/foibe-cose-da-sapere?gimg=84113#img84113

Tak na toto antifa zpívala … jak jsou krásné foibe !

Vytažení těla z foibe. (focus)
Vytažení těla z foibe. (focus)

Antifašisté dnes jako před sedmdesáti lety

V roce 1947, když do Bologni dorazil tzv. „Vlak hanby“

Při příjezdu italských exulantů, byl nutný zásah armády, která je musela chránit před krajany, levičáky, kteří je uvítali s nenávistí a s násilím
Konvoj známý jako „Vlak hanby“ přepravoval z Ankony italské uprchlíky z Puly, kteří byli nuceni opustit své domovy v Istrii, Kvarneru a Dalmácii. Železničáři ho nazvali „vlakem fašistů“ – emblematická definice všech dezinformací a politické strumentalizace …V neděli 16. února 1947 italští uprchlíci opustili Pulu na palubě několika konvojů jen s tím nenutnějším minimem co se jim podařilo zachránit.. Poté, co přistáli v Ankoně, byl nutný zásah armády: armáda musela chránit je před krajanů, levičáci, kteří nejenže projevit solidaritu, ale uvítali s nenávistí a násilím.

Italšti exulanti u tzv. vlaku hanby ... (focus)
Italšti exulanti u tzv. vlaku hanby … (focus)

Italští uprchlíci druhý den večer, byli nacpáni do nákladního vlaku, který byl již naplněn slámou. Vlak dorazil na nádraží v Bologni ve 12 hodin následujícího dne, tedy v úterý 18. února. Papežská pomoc a Italský Červený kříž připravily teplé jídlo, zejména pro děti a starší lidi. Ale když vyhnanci téměř dorazili do Bologni, někteří železničářští odboráři rozhlásili mikrofonem upozornění a vyzvali další soudruhy, aby zablokovali stanici, pokud by vlak zastavil. Togliattiho komunisti na italské exulanty křičeli ať se vrátí zpět domů. Na zastávce konvoje se objevily i někteří mladí lidé, kteří mávali vlajkou se srpem a kladivem a začali házet na uprchlíky kameny: bez rozdílu mezi muži, ženami a dětmi. Jiní vrhali rajčata. Dokonce i mléko pro děti, které již byli téměř ve stavu dehydratace, vylili na koleje. Vlak proto musel pokračovat až do Parmy …

Neúcta sociálních center a skupinek Antifa vůči vlastním krajanům je stejná dnes jako tenkrát …

V žádném případě nesouhlasím s násilím, jen obrana je vždy legitimní. Nikdo z mých přátel není fašista a ani já nejsem fašista a žádný režim neobdivujeme … řídíme se totiž dobrým smyslem … nechodíme nikoho mlátit a máme úctu k životu, k tradicím a k naší evropské kultuře, kterou nám naši předci zanechali. Mnohdy za to totiž zaplatili vlastním životem.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*